Jak mogłes nie słyszeć??? położony jest zaraz przy trasie bolesławiec zgorzelec to gdzieś ty chłopie był chyba w czernej koło żagania hehe...a mozę zajechałeś aż pod Częstochowę słyszałem że tam jest jeczcze taniej;P
~marian napisał(a): Ja polecam tartak w Czernej u Mandziuka. Robi z dobrego materialu, solidnie. Piszecie o drugim tartaku w Czernej ale nic nie slyszalem o nim.
Pana Mandziuka moge polecic tez;) zna sie na rzeczy:) a co do reszty to opinii nei mam wyrobionej jeszcze;)
~mieszkaniec czernej niezalogowany 27 marca 2009r. o 13:51
w czernej funkcjonują juz 2 tartaki. u mandziuka i szewca(koło remizy strażackiej). polecam obydwa. warto porównać sobie ceny u jednego i drugiego i wtedy wybrać. uważam że jakość ta sama
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.