Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jestem lepszy niż Piotr Roman
11445
PanM
30 września 2014r. o 21:31
Wasza Rada to tylko komitet założycielski .
Ani to partia ani stowaryszenie.Po prostu Komitet wyborczy dla mieszkańców Bolesławca.
Nie ma tam dyrektorów , urzędników , nauczycieli , lekarzy ani nikogo podległego władzy.

To nie ludzie Bolesławianie powinni zakładać komitety wyborcze .

To Pan Prezydent Piotr ROMAN POWINIEN ZAPROSIĆ OBYWATELI MIASTA DO WSPÓŁRZĄDZENIA .

To Pan Prezydent powinien szukać komunikacji z po pierwsze mieszkańcami.[img=1412105480_5275837.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 21:38
PanieM , jaki ma pan stosunek do "wiatraków " wokół Bolesławca i powiatu ?

Jaką wysokość wynagrodzenia chce Pan pobierac jako ewentualny burmistrz/prezydent miasta ?

Jeżeli obniży Pan podatki lokalne , to czym , jakim i skąd , srodkami załata Pan dziurę budżetową ?

Jaki jest pana stosunek do religii rzymsko - katolickiej ?

Czy zatrudni Pan swoich znajomych i krewnych
na stanowiskach , które utworzy pan lub po zwolnionych ?

Jezli mam głosować , to chcę konkretnej odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
30 września 2014r. o 21:38
PanM napisał(a):

To Pan Prezydent Piotr ROMAN POWINIEN ZAPROSIĆ OBYWATELI MIASTA DO WSPÓŁRZĄDZENIA .
To Pan Prezydent powinien szukać komunikacji z po pierwsze mieszkańcami.

Oby nie szukał tak jak Pan, "pierdząc" w stołek i wypisując brednie po forach, pisząc spod tyldy, oskarżając innych o anonimowość a sam Pan robi dokładnie to samo :)
Pańska komunikacja działa w jedną stronę, wybierzcie mnie a ja wam na żadne pytanie nie odpowiem :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 21:40
Z mieszkańcami Prezydent Roman nie musi szukać kontaktu bo ma go na co dzień.
A jakaś "Wasza Rada" nie znajdzie kontaktu z mieszkańcami bo, jak niedawno napisał jakiś lokalny politykierek, " "Wyborcy sobie nie życzą ujawniania kandydatów" tego "komitetu". :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
30 września 2014r. o 22:29
Dobra polityka powinna być nakierowana na dobro obywateli i prowadzona w taki sposób aby dla wszystkich była czytelna , zrozumiała i przyjazna.

Każda manipulacja oraz zagmatwanie procedur nigdy nie służy dla dobra obywateli.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Beata niezalogowany
30 września 2014r. o 22:45
~ napisał(a): PanieM , jaki ma pan stosunek do "wiatraków " wokół Bolesławca i powiatu ?

Jaką wysokość wynagrodzenia chce Pan pobierac jako ewentualny burmistrz/prezydent miasta ?

Jeżeli obniży Pan podatki lokalne , to czym , jakim i skąd , srodkami załata Pan dziurę budżetową ?

Jaki jest pana stosunek do religii rzymsko - katolickiej ?

Czy zatrudni Pan swoich znajomych i krewnych Nie zyczymy sobie,zeby ktoś taki jak Pan na nas Glosowal.PANU DZIEKUJEMY.Prosze glosowac na takich jak Pan KASKADEROW.
na stanowiskach , które utworzy pan lub po zwolnionych ?

Jezli mam głosować , to chcę konkretnej odpowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 września 2014r. o 23:48
PanM napisał(a): Dobra polityka powinna być nakierowana na dobro obywateli i prowadzona w taki sposób aby dla wszystkich była czytelna , zrozumiała i przyjazna.

Każda manipulacja oraz zagmatwanie procedur nigdy nie służy dla dobra obywateli.


Ble,ble, ble i pierdu-pierdu. Teksty tego "pana" są żenująco miałkie, sztubackie i głupie. On po prostu bazgroli bo ma taką wewnętrzną "chcicę" żeby zaistnieć politycznie choćby w internecie. Dajmy mu się nacieszyć tą zabawką! :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MIESZKANIEC niezalogowany
1 października 2014r. o 0:28
Ciekawe jak Pan M ma zamiar zrealizować obietnice ?

https://www.facebook.com/Alternatywy4you/photos/a.204245119785156.1073741829.200669553476046/283913648484969/?type=1&theater
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza