Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ranny motocyklista helikopterem przetransportowany do szpitala
~xxx niezalogowany
19 września 2014r. o 20:19
A Ty masz chyba usunięty mózg, albo od początku życia jego brak !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzychu kadetem niezalogowany
19 września 2014r. o 20:20
Najlepiej by było zamknąć całkowicie tą ulice nawet dla śmieciarek.I będzie spokój. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~remus57 niezalogowany
19 września 2014r. o 20:20
~ napisał(a): Motocyklista nie jechał prawidłowo. Jechał bardzo szybko. O spowalniacze mieszkańcy proszą się od dawna ponieważ niewiele osób przestrzega tam ograniczeń. Niestety jeżdżą tam też tiry i podobno spowalniacze byłyby dla nich dużym utrudnieniem. Chłopakowi życzę zdrowia . Pozostałym kierowcom zdrowego rozsądku.


Spowalniacze na pewno by się przydały, na Komuny Paryskiej tez jeżdżą samochody ciężarowe a spowalniacze są i nikomu nie przeszkadzają. A co do motocyklistów to sam miałem niemiłe zdarzenie z motocyklistą i wiem że jakby wolniej jechał to by do tego wypadku nie doszło, podobnie jak tutaj http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=11717
;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 20:51
No nie moderator śpi ,a usuwa posty bez w/w wyrazów.Oj bolec ,bolec :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
19 września 2014r. o 21:02
Tiry na Komuny Paryskiej? Ciekawe gdzie i kiedy... Co do prędkości motocyklisty nic nie powiem bo mnie tam nie było i nie widziałem. Prawda jest taka ze wyjeżdżając z podporządkowywanej każdy ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa przejazdu i nawet jak motocyklista jechał szybko to nikt mi nie powie ze jest niewidzialny...!!! Ale oczywiście wina motocyklisty... jak zawsze, a po mieście jeżdżą takie święte krowy i nie patrzą bo po co. Powrotu do zdrowia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 września 2014r. o 21:43
Rozumiem , że te wypowiedzi to od tych , którzy pędzą 90 km/h przez Dolne Młyny. Akurat mnie to obchodzi, ponieważ tam mieszkam, a moje dzieci chodzą tam do szkoły i codziennie w sezonie widzę popisy na motocyklach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10556
#loco nieaktywny
19 września 2014r. o 21:52
~ napisał(a): Rozumiem , że te wypowiedzi to od tych , którzy pędzą 90 km/h przez Dolne Młyny. Akurat mnie to obchodzi, ponieważ tam mieszkam, a moje dzieci chodzą tam do szkoły i codziennie w sezonie widzę popisy na motocyklach.
90 km/h to minimalna szybkość na tej prostej z 200km/h lecą ...e

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~swiadek niezalogowany
19 września 2014r. o 22:02
Debilnie to zachowala sie kobieta, ktora wymusila pierszenstwo i omal nie zabila motocyklisty. Po tym jeszcze udawala uraz kregoslupa gdzie jej auto zostalo tylko zarysowane. [...] chciala wymusic odszkodowanie. I jeszcze blokowala karetke przez 40 minut gdzie mogla komus innemu uratowac zycie. Ludzie nie bylo was tam to nie piszcie bzdur.

Zmoderowano 20.09.2014 godz.7:53 - powód: (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.