Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Kuchenne Rewolucje w Aniołku

~ niezalogowany
23 września 2014r. o 17:14
~ napisał(a): A co bylo tam gdzie imperium teraz ? Bo to sie inaczej nazywało podobno.







Tam był bar "Pod Trupkiem".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5957
#anusiak nieaktywny
23 września 2014r. o 17:15
a co do Pani Magdy...to drodzy styliści wiza...coś tam posłuchajcie mej rady i ściągnijcie tego mopa z jej głowy....ona ma coraz bardziej tapirowane te włosy i zakrawa to już o śmieszność...oglądając odcinki kilka sezonów wstecz Pani Magda miała mniej bujną fryzurkę i wyglądała dużo razy lepiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lucka niezalogowany
23 września 2014r. o 17:48
Byłam w knajpie zmienionej przez p. Gessler w Bystrzycy Kłodzkiej. Jedzenie było smaczne, ale wystrój lokalu... Pomieszanie z poplątaniem, jak na przystrojonej z okazji dnia nauczyciela stołówce szkolnej. Oby w aniołku poszło lepiej!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2438
#rafi nieaktywny
23 września 2014r. o 17:53
~ napisał(a): Ja też Rafi tęsknię np.do Zacisza ...! Piwo lało się strumieniami,flaki były codziennie,na krechę można było i w pysk tez można było dostać...Chodziłem tam często z chłopakami z Gdańskiej i Warszawskej (większość z nich pomaga teraz Panu Bogu choćby:Staszek W. Zbyszek CH....Stasiu G...Pan Heniu...)Obcych nie kochano ale jak już byłeś "swój" to mogłeś wszystko...Takich knajp już teraz nie ma...a szkoda bo poszedłby kiedyś człowiek "śladami młodości" :D
Kto dziś pamięta "piekiełko w Aniołku,Meksyk no ewentualnie niektórzy NOT mogą pamiętac ...
Kazda z tych knajp miała swoją klijentelę i dostać sie tam było trudno taki ruch panował...
Ciekawie piszesz ;) o Meksyku to ja tylko historie mogłem posłuchać i nic więcej. Szkoda że tego już nie ma

Lej na anonimów to wyrzutki bolec info. Wywalają swoje łzy na forum ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~KAWA MROŻONA niezalogowany
23 września 2014r. o 17:54
bywałam w aniołku na kawie mrożonej ale dobrej kawy nie dostałam tam chyba od 2 lat, chociaż dawałam im kilkukrotnie szanse i za każdym razem załamka, albo kawa bez kawy (smak kakao) albo lody o smaku mięty czy jakieś owocowe które niekoniecznie smakują w klasycznej kawie mrożonej...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 18:05
Ciekawie piszesz ;) o Meksyku to ja tylko historie mogłem posłuchać i nic więcej. Szkoda że tego już nie ma

A od kogo słyszałes? czy czasem nie od Staszka W....mojego kolegi z tamtych czasów ?Nazwisko macie to samo! :D :D :D
Obojętnie co napiszesz to pozdrawiam...Zacny to był kumpel !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kazia niezalogowany
23 września 2014r. o 18:48
~ napisał(a): Ciekawie piszesz ;) o Meksyku to ja tylko historie mogłem posłuchać i nic więcej. Szkoda że tego już nie ma

A od kogo słyszałes? czy czasem nie od Staszka W....mojego kolegi z tamtych czasów ?Nazwisko macie to samo! :D :D :D
Obojętnie co napiszesz to pozdrawiam...Zacny to był kumpel !
Tak to były piękne czasy.Sobot wolnych nie było.Do szkoły i do pracy chodzilo się w kazda sobote.Ludzie byli weseli zadowoleni.Kazdego było stać w mkazda sobote wieczorem pojsc na dancing.Przez cale miasto można było wracac nad ranem i nikt nikogo nie napadal,ani nie gwalcil.Chyba ludzie byli calkiem inni.Usmiechnieci z daleka ie sobie kłaniali.Milo tamte czasy powspominać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 września 2014r. o 19:11
Tak było Kaziu ...tak było za czasów kiedy miasto i powiat pręznie się rozwijało czyli w latach 71-81...
Aniołek tętnił życiem ,zyciem tętniły wszystkie kawiarnie i restauracje bo ceny były adekwatne do zarobków !
DZISIAJ WMAWIA SIĘ MŁODYM że tylko ocet mozna było kupić a my w tym czasie młodzi piliśmy winiaki i zagryzaliśmy schabowym lub tatarem pracując na podrzednych stanowiskach w zakładach produkcyjnych,stac nas było na 3 dansingi w tygodniu ! :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza