Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat

Prezydent Bolesławca 2014

~kolo niezalogowany
20 października 2014r. o 0:10
Znam Zbyszka, więc głosuję na Romana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 8:49
~Yaco napisał(a):
~majętny Stef napisał(a): Oddam pustą kartę?
NIE RÓBCIE TEGO ,BO TO UMOŻLIWIA FAŁSZOWANIE KARTY WYBORCZEJ!!
Lepiej ją zjedz :D ale wcześniej ją przekreśl :>


TAK! Apeluję o nieoddawanie pustej karty. Lepiej oddać głos nieważny. Napisać cokolwiek, skreślić dwóch kandydatów, ale nie dać możliwości fałszerstwa. Polak potrafi, szanowni współobywatele...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 9:17
~RRR napisał(a): Nic nie zmieni.Oni sa już dawno dogadani z Romanena,a pakt zawarli właśnie aby zmiany nic nie zmieniły.Czy wygra Roman ,czy ZB to oboje będa wygranymi.




jaki pakt, jakieś konkrety ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kto walczy? niezalogowany
22 października 2014r. o 9:57
Nie tyle jestem za Małkowskim, choć całkiem do rzeczy gada. Ja po prostu mam dość obecnego prezydenta i ludzi którymi się otacza. Stworzyli swoisty układ zamknięty który trzeba rozwalić! Z rankingu wynika jasno między kim tak naprawdę odbędzie się walka. Ja stawiam na Małkowskiego, choćby dla zasady. A jak wygra to na pewno sobie poradzi.
Ps. Ci którzy oddają pustą kartę popełniają największy błąd, bo taką kartę łatwo sfałszować w Komisji. Lepiej nie iść na wybory, albo skreślić wszystkich. Myśleć!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wódz apaczów niezalogowany
22 października 2014r. o 10:08
~Kto walczy? napisał(a): Nie tyle jestem za Małkowskim, choć całkiem do rzeczy gada. Ja po prostu mam dość obecnego prezydenta i ludzi którymi się otacza. Stworzyli swoisty układ zamknięty który trzeba rozwalić! Z rankingu wynika jasno między kim tak naprawdę odbędzie się walka. Ja stawiam na Małkowskiego, choćby dla zasady. A jak wygra to na pewno sobie poradzi.
Ps. Ci którzy oddają pustą kartę popełniają największy błąd, bo taką kartę łatwo sfałszować w Komisji. Lepiej nie iść na wybory, albo skreślić wszystkich. Myśleć!!!


Dokładnie :)
Małkowski na Prezia , szkoda tylko , że nie gada na moim ulubionym portalu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~antyrada-r niezalogowany
22 października 2014r. o 16:50
"program" Waszej(?)Rady to żałosne populistyczne postękiwania i nie-pobożne życzenia. To dowód kompletnej ignorancji i niekompetencji politycznej i ekonomicznej. Frustracja wynikająca z kompleksów i nieudolności pcha czasem ludzi do takiej desperacji że najważniejsze staje się dla nich dorwanie się do władzy za wszelką cenę. Nawet za cenę śmieszności. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
22 października 2014r. o 18:03
~antyrada-r napisał(a): "program" Waszej(?)Rady to żałosne populistyczne postękiwania i nie-pobożne życzenia. To dowód kompletnej ignorancji i niekompetencji politycznej i ekonomicznej. Frustracja wynikająca z kompleksów i nieudolności pcha czasem ludzi do takiej desperacji że najważniejsze staje się dla nich dorwanie się do władzy za wszelką cenę. Nawet za cenę śmieszności. :D :P


Popiera Pani/Pan OKRADANIE SPOŁECZEŃSTWA .To jest powodem anonimowego pisania.Wstyd być złodziejem /Wstyd wspierać politykę prowadzącą społeczeństwo do katastrofy.
Zal było by się rozstawać z lekką kasą za nic.
Myślenie " nie dla idiotów "
Poziom polityka poznaje się po efektach jego rządzenia -- To najprostsza rzecz pod słońcem.Jak jest w Polsce każdy widzi.Jak jest w Bolesławcu też .

Nieudacznicy nie potrafią nawet doprowadzić ceny pogrzebu do granicy powiedzmy przyzwoitości.

[img=1413993783_e7xxum5.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wyborca niezalogowany
22 października 2014r. o 18:06
~tom napisał(a):
~ napisał(a): W rankingu kandydatów na prezydenta miasta Moszczyński wyprzedza tylko pustą kartę :D :D :D


Dobre :) Po wysiudaniu Nowaka panuM papa glinolud przyciął sponsoring :) Prezydent jest wam winien dobrą wódke, amatorzy :)


Dobry jest bo pierwszy - od końca jak mówią dzieci... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.