Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prezydent Bolesławca 2014

~Glinolud niezalogowany
22 października 2014r. o 18:12
PanM napisał(a):
Poziom polityka poznaje się po efektach jego rządzenia


A po czym poznać pana poziom? Po niedopilnowaniu, aby pan Nowak mógł walczyć o mandat radnego? Brawo. Spartoliliście start człowieka który na luzaku mógł wejść do Rady i być sumieniem Romana. Prezydent na serio powinien panu podziękować. Panie Nowak, z kim pan żeś się zadał :( z mechanikiem bez wykształcenia?, na którego narzekają jego klienci i to jawnie w internecie pod nazwiskiem i imieniem? Ktoś taki mówi jak ma być w mieście. WSTYD!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Benek niezalogowany
22 października 2014r. o 19:01
Przecierz Przemo od dawna nie naprawia co ty PIEPRZYSZ.A Nowakowi za polityke tez dziękujemy.Ty mu pomogles przegrać.Ty się smiales,ze stara Szkapa i lysy z pokładu Gliny.A chlop się wykosztowal i tyle z tego.Tylko tyle,ze się z Kwiatkowskim napil siepiwa.....

Zmoderowano 28.10.2014 godz.18:29 - powód: zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian Bartis niezalogowany
23 października 2014r. o 13:13
Nie o taką Polskę walczyłem : I ja zaangażowałem się w przemiany Sierpnia 1980, a potem dalej. W stanie wojennym ryzykowałem swoją wolnością, bywałem zatrzymywany przez milicję, aresztowany, robiono mi rewizję w domu i w pracy. A dzisiaj? Mam pracę, bo sobie radzę. Ale ani nie jestem zadowlony z tego, co wspólnie z innymi wywalczyłem dla Polaków, ani nie potrafię opanować w sobie złości, kiedy widzę tych wszystkichch PO-wców, PiS-owców, PSL-owców, SLD-owców i innych baranów, jak na moich plecach robią kariery polityczne, żrą w restauracjach obiady po kilka tysięcy złotych jeden, siedzą w sejmie, senacie, spółkach, firmach dawniej państwowych, a dzisiaj prywatnych. Będących często ich własnością. Nie o taką Polskę walczyłem. Niestety Wałęsa i jego wizja Polski zwyciężył. Bo to jest Polska cwaniaków, którzy na plecach innych wznoszą się na wysokość bohaterów. Za miesiąc wybory samorządowe. I znowu słucham i patrzę, jak ludzie bez honoru obiecują, rozdają, ułatwiają..... tylko że dawno nie pamiętają, że nie było by to możliwe bez setek i tysięcy takich, jak ja, którzy wywalczyli im możliwość obiecywania, rozdawania, ułatwiania.... Bo to tylko ich Polska. Polska obłudy i zakłamania. Nas, którzyśmy wtedy, 30 lat temu nadstawiali pleców pod pałki milicyjne i ryzykowali wolnością i życiem dawno nikt w tym kraju nie pamięta i nie słucha. Taki kraj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Damian Bartis niezalogowany
23 października 2014r. o 13:39
Jakich przemian??? takich , ze Polska nie ma rodzimego przemysłu i bankow,,.Dług juz jest taki , ze za 120 lat go nie spłacimy. A Polak zeby szukać pracy musi znac język jak za okupacji. A rządzą niezatapialni towarzysze i klechy z nadania zachodnich mocodawcow. : elity przetrwały - w Polsce tym bardziej , bo one aranzowały te przemiany i nimi pod kierunkiem zachodnich mocodawcow sterowały. To kto dziś rzadzi i eksploatuje tą kolonie- kto płacił ten wymaga....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 października 2014r. o 13:47
Święte słowa. Cieszy fakt , że są jeszcze Ludzie z głową na karku. Moje wyrazy szacunku Damian :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 17:08
~Damian Bartis napisał(a): ... Polak zeby szukać pracy musi znac język jak za okupacji...


Najwyższy czas żeby każdy Polak znał przynajmniej jeden język zachodni. Zmartwię cię dodatkowo: wkrótce ciężko będzie znaleźć dobrą pracę w Polsce bez dobrej znajomości choćby jednego języka obcego. To jest nieuniknione i wskazane. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 17:13
Pannazdzieckiem napisał(a): Święte słowa. Cieszy fakt , że są jeszcze Ludzie z głową na karku. Moje wyrazy szacunku Damian :)


"Głowę na karku" ma każdy, ważniejsza jest jej zawartość a Damianowi ktoś nieźle tam namieszał. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2014r. o 20:07
~ napisał(a):
"Głowę na karku" ma każdy, ważniejsza jest jej zawartość a Damianowi ktoś nieźle tam namieszał. :D


Po czy poznać leminga? Nie potrafi podać żadnych argumentów, ale wierzy, że to inni mają namieszane w głowach :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.