Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kandydaci do Rady Miasta - okręg nr 1
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 21:01
~KWW Wasza Rada napisał(a):
~ napisał(a):
~KWW Wasza Rada napisał(a): Pan Norbert Różnicki jest właścicielem stoiska z warzywami na targowisku miejskim " Jeleniogórska "
Ma 36 lat



A ja jestem właścicielem akwarium i 2 złotych rybek w centrum.
Mam 39 lat.
Dobry życiorys "na radnego"?


Pana zachowanie i kpiarski stosunek do innych , samemu będąc w ukryciu stawia w wątpliwość sens szczegółowej prezentacji kandydatów .
Kandydat jest mieszkańcem Bolesławca żyje z pracy n własny rachunek i boryka się z takimi samymi problemami jak wiele tysięcy Bolesławian.To tacy ludzie choć w niewielkim stopniu ale jednak są wartością dodaną dla naszego miasta.
NIE BIORĄ A DAJĄ , NIE OBIECUJĄ A PRAGNĄ ABY IM I POZOSTAŁYM MNIEJ ZABIERANO.


A tak merytorycznie można prosić?

Samo stwierdzenie iż zarządza stoiskiem warzywnym na targowisku to raczej mało wyczerpująca odpowiedź. Myślę że takie doświadczenie wystarczające - sprzedaż warzyw na targowisku - byłoby gdyby wybierana była Rada Targowiska.

Nie ja chcę być "osobą publiczną" i nie mam obowiązku tu występować jako Jan Kowalski - a PAN to nie jest "w ukryciu".

"Pana zachowanie i kpiarski stosunek do innych , samemu będąc w ukryciu stawia w wątpliwość sens szczegółowej prezentacji kandydatów ."
Co się komu nie podoba w moim zachowaniu - właśnie grzecznie proszę o "szczegółową prezentację kandydatów" żebym mógł podjąć właściwą decyzję.
Jeżeli szczegółowa prezentacja ma taki wymiar: "Pan Norbert Różnicki jest właścicielem stoiska z warzywami na targowisku miejskim " Jeleniogórska "
Ma 36 lat",
to jaka może być nieszczegółowa - ogólna.
Proszę się nie ośmieszać.


A tak przy okazji na jakiej podstawie ocenia moje zachowanie


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
17 października 2014r. o 21:03
~polecam napisał(a): polecam http://kwwpiotraromana.pl


ha, ha, niezły dowcip, strona należąca chyba do kategorii "jak nigdy nie robić strony wyborczej", ewentualnie przykład strony kandydata, który uważa, że "i tak przegram więc nie ma się co starać".

a jeśli obecny prezydent uważa, że i tak wygra, zatem nie ma się co starać, to jego stopień zadufania (ignorancji wobec wyborców) osiągnął tak wysoki poziom, że aby tam dotrzeć należy osiągnąć co najmniej pierwszą prędkość kosmiczną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~x niezalogowany
17 października 2014r. o 21:08
Pynchoon napisał(a):
~polecam napisał(a): polecam http://kwwpiotraromana.pl


ha, ha, niezły dowcip, strona należąca chyba do kategorii "jak nigdy nie robić strony wyborczej", ewentualnie przykład strony kandydata, który uważa, że "i tak przegram więc nie ma się co starać".

a jeśli obecny prezydent uważa, że i tak wygra, zatem nie ma się co starać, to jego stopień zadufania (ignorancji wobec wyborców) osiągnął tak wysoki poziom, że aby tam dotrzeć należy osiągnąć co najmniej pierwszą prędkość kosmiczną.
Święta prawda Panie Psychon.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 21:15
~lutek napisał(a): PanieM, nie dopilnowaliście, aby najmocniejszy kandydat czyli glinolud dostał się jako kandydat do Rady. Pełna kompromitacja!!!!!


No, za to akurat trzeba by podziękować "fachowcom" z tego komitetu wyborczego. Czasem nawet partactwo może być pożyteczne. :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 października 2014r. o 22:54
To co reprezentuje sobą KWW Wasza Rada i ich kandydaci w wypowiedziach to jakieś nieporozumienie, oby jak najwięcej osób przeczytało ich wypowiedzi i oddało swój głos na innych kandydatów.

Może inni kandydaci udostępnią swoją sylwetkę, tak jak to zrobiła Ziemia Bolesławiecka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 13:21
~ napisał(a): To co reprezentuje sobą KWW Wasza Rada i ich kandydaci w wypowiedziach to jakieś nieporozumienie, oby jak najwięcej osób przeczytało ich wypowiedzi i oddało swój głos na innych kandydatów.

Może inni kandydaci udostępnią swoją sylwetkę, tak jak to zrobiła Ziemia Bolesławiecka.


Gdzie są te "udostępnione sylwetki" kandydatów ZB?

Z aktualności wyborczych ZB znalazłem tylko to:
"Bardzo liczymy na państwa głos
oddany na naszych kandydatów
21 listopada 2010 roku."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wyborca niezalogowany
18 października 2014r. o 17:25
z mojego domu Pan Biesiadecki też ma pewne głosy pomagał załatwić wiele spraw o których inni nie mieli pojęcia i umywali ręce GRATULUJE poprzedniej kadencji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2014r. o 17:36
Większość kandydatów startuje w tych wyborach prawie incognito uważając ,że wystarczy podać imię i nazwisko oraz nazwę komitetu wyborczego. Jakby zapomnieli, że w tych wyborach do RM okręgi są jednomandatowe a wybory większościowe, w których przynależność polityczna nie ma żadnego znaczenia. Znaczenie może mieć wiedza wyborców o kandydatach taka jak : wiek, wykształcenie, zawód, osiągnięcia, cel działania w radzie itp. A jak dotąd w większości wiedza ta jest bardzo skrywana przez kandydatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza