Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

USG piersi na NFZ

~ona niezalogowany
8 lutego 2015r. o 18:13
dziekuje za pomoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz-ja niezalogowany
8 lutego 2015r. o 19:39
Nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc:-) wiem, że jak człowiekowi postawią diagnozę, która może być wyrokiem dla wielu z nas to szuka się ratunku gdzieś indziej. I tak powinno być- nie sugerujmy się diagnozą 1 lekarza. A przede wszystkim kochane kobitki- badajmy się czy to u ginekologa czy w przypaku piersi- samobadanie. To nic nie kosztuje:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
8 lutego 2015r. o 21:08
Kobieta wyraźnie pisze, że nie stać ją na prywatne wizyty, a z USG u pani Marszałek to różnie bywa. Lepiej jedź do Legnicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
8 lutego 2015r. o 22:21
juz tyle wydalam na wizyty prywatne ze wole isc na nfz i sprawdzic co powie inny lekarz czy aby czasem nie zostalam naciagnieta na spore koszta i wydatki bezpodstawnie... pani powyzej ma racje kobiety i mlode dziewczyny badajcie piersi!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
9 lutego 2015r. o 0:09
W biomedzie na Piaskowej przyjmuje onkolog. na wizytę i usg czekałam tydzień. Tylko trzeba najpierw umówić się na wizytę do onkologa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnobiały Motylek niezalogowany
23 października 2018r. o 11:50
Witam moze ktos sie orientuje czy dr. Kukula wykonuje usg piersi ? Gdzie wykonam prywatnie w boleslawcu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 października 2018r. o 12:52
Warte poczytania:
http://www.polishclub.org/2015/09/19/dr-jerzy-jaskowski-mammografia-czyli-jak-oglupia-sie-kobiety/

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kawowa Męczennica niezalogowany
23 października 2018r. o 19:36
qwax_ napisał(a): Warte poczytania:
http://www.polishclub.org/2015/09/19/dr-jerzy-jaskowski-mammografia-czyli-jak-oglupia-sie-kobiety/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza