Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

22258
#Horus nieaktywny
7 grudnia 2021r. o 19:55
chcecie naprawdę wracać do tego ponoć ''szczerego '' człowieka?
po co wam to?
po to byście mogli nie oceniać jego tylko mnie?

a ty lucusiu sfolguj z pisaniem o moim chamstwie bo to ty ... pisałeś do mnie w obelżywej formie gdzie mój ''kmiot'' czy ''cep'' jakim cię widzę to wręcz słowna pieszczota...;D

przecież dobrze wiecie że zbyt dużo wiem o nim bym tutaj pisał że był ''cacy'' a pokazów jego chamstwa mógłbym wam tu przedstawić bez liku...

do was należy więc decyzja czy pociągniecie ten temat czy go wygasicie...
ja się dostosuję ...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 grudnia 2021r. o 20:02
Horus napisał(a): chcecie naprawdę wracać do tego ponoć ''szczerego '' człowieka?
po co wam to?
po to byście mogli nie oceniać jego tylko mnie?

a ty lucusiu sfolguj z pisaniem o moim chamstwie bo to ty ... pisałeś do mnie w obelżywej formie gdzie mój ''kmiot'' czy ''cep'' jakim cię widzę to wręcz słowna pieszczota...;D

przecież dobrze wiecie że zbyt dużo wiem o nim bym tutaj pisał że był ''cacy'' a pokazów jego chamstwa mógłbym wam tu przedstawić bez liku...

do was należy więc decyzja czy pociągniecie ten temat czy go wygasicie...
ja się dostosuję ...;DZastosowana autokorekta



Jak Ty nisko upadłeś . wracasz to tematy , a jak dostaniesz kopa , biadolisz , powtarzam , tylko Ty ,ja Pan M i Zbyszek znamy prawdę . zamilcz i nie wracaj do tematu - Proszę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
7 grudnia 2021r. o 20:05
Noo… to co tam się wydarzyło?
Opowiadajcie ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 grudnia 2021r. o 20:10
PIS-PO-PRL napisał(a): Noo… to co tam się wydarzyło?
Opowiadajcie ;)



Niech to zostanie tajemnicą Horusa , Zbyszka i PanaM i moją .
Negatywnym " bohaterem " był Horus lub Ja , wybór " bohatera należy do Pana .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 grudnia 2021r. o 20:25
kurna jaką tajemnicą? ;D

to ty głąbie założyłeś temat o PanuM i sam opisałeś jak go widzisz i jaki miałes cel wpraszając się na to spotkanie...
a teraz pierdzielisz o ''tajemnicy''?
co za kmiot...
dlaczego następnego dnia nie zadzwoniłeś ... do Przemka i nie powiedziałeś mu tego przez telefon?
dlaczego?
publicznie go tu poniżyłeś ale telefonicznie coś tam sobie ponoć ''wyjaśniliście''

ja lubię otwartośc...
kiedyś Przemek chciał tu na forum przypisać mi jakieś słowa o dawnym moderatorze Hegemonie...
co ja zrobiłem ?
tutaj publicznie poprosiłem Przemka by się z tego twierdzenia wycofał bo uważałem Hega za najlepszego moderatora którego nigdy nie poznałem osobiście ale z którym kilka razy pisaliśmy na priv...
Przemek omijał temat jak mógł i do dzisiaj nie wyprostował swojej wypowiedzi...
mnie nie interesowały jego prywatne ''wojny'' z Hegiem i nigdy o to nie wypytywałem ...

mnie może interesować to co mnie bezpośrednio dotyczy a kiedy nawet usłyszę coś o kimś to trzymam to dla siebie...

więc lucusiu skończ te swoje fantazje ...uwierzy w to tylko ktoś kto jest nieświadomy tego kim w gruncie rzeczy jesteś...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
7 grudnia 2021r. o 20:41
Januszku napisałeś -(dlaczego następnego dnia nie zadzwoniłeś ... do Przemka i nie powiedziałeś mu tego przez telefon?
dlaczego? ) ,

Zasłużyłeś jako negatywny uczestnik spotkania na odpowiedź , nie tylko zadzwoniłem do Pana M na drugi dzień , napisałem Jemu na priv treść postu i tematu jaki mam zamiar założyć .
Parę moich informacji było nie precyzyjnych , PanM sprostował i dał mi wolną rękę .
Dobranoc Januszku , wracaj do tematu , ja na tym kończę , z kłamcą i krętaczem nie widzę możliwości porozumienia .
Obszczekuj , masz moje pozwolenie , jak mógłbym zabierać dziecku ulubiona zabawkę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
7 grudnia 2021r. o 20:50
14240
M21W2 11 listopada 2020r. o 16:36
Kim jest Pan M , były kandydat na prezydenta Bolesławca .
Kim jest człowiek który dzieli ludzi zakładając temat o Solidarności , ludziach Solidarności , dzielący na ciemnotę za jaką uważa katolików i światłych ateistów .
Wiem jedno jest fałszywym kolegą , mam na to dowód - czy powinienem to publicznie ujawnić , wszak były działacz Palikota i kandydat na prezydenta to osoba publiczna .
Zgłoś do moderacji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ktoś niezalogowany
7 grudnia 2021r. o 20:53
Horus napisał(a): kurna jaką tajemnicą? ;D

to ty głąbie założyłeś temat o PanuM i sam opisałeś jak go widzisz i jaki miałes cel wpraszając się na to spotkanie...
a teraz pierdzielisz o ''tajemnicy''?
co za kmiot...
dlaczego następnego dnia nie zadzwoniłeś ... do Przemka i nie powiedziałeś mu tego przez telefon?
dlaczego?
publicznie go tu poniżyłeś ale telefonicznie coś tam sobie ponoć ''wyjaśniliście''

ja lubię otwartośc...
kiedyś Przemek chciał tu na forum przypisać mi jakieś słowa o dawnym moderatorze Hegemonie...
co ja zrobiłem ?
tutaj publicznie poprosiłem Przemka by się z tego twierdzenia wycofał bo uważałem Hega za najlepszego moderatora którego nigdy nie poznałem osobiście ale z którym kilka razy pisaliśmy na priv...
Przemek omijał temat jak mógł i do dzisiaj nie wyprostował swojej wypowiedzi...
mnie nie interesowały jego prywatne ''wojny'' z Hegiem i nigdy o to nie wypytywałem ...

mnie może interesować to co mnie bezpośrednio dotyczy a kiedy nawet usłyszę coś o kimś to trzymam to dla siebie...

więc lucusiu skończ te swoje fantazje ...uwierzy w to tylko ktoś kto jest nieświadomy tego kim w gruncie rzeczy jesteś...;D

Zastosowana autokorekta


Sam sobie przeczysz !
Zważaj na słowa .Zastanów się kilka razy nad tym co piszesz.
Opinii raczej dobrej tu na forum nie masz Horus.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.