Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Morus niezalogowany
19 marca 2022r. o 21:33
~~ napisał(a): Poważnie tak myślisz? No to wiedz że jest tu takich więcej którzy nie piszą o tym ale się cieszą.
Nie jest to tylko Falco.


Oczywiście , że tak myślę, trzeba być skończonym s...y..synem, żeby cieszyć się ze śmierci drugiego człowieka.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
19 marca 2022r. o 21:41
A ja myślę że trzeba być skończonym debi-lem by nie zauważać ile krzywd tu wyrządził nawet bliskim wcześniej swoim znajomym. Stąd zrozumiałe jest że odetchnęli z ulgą że w końcu zachlał się na śmierć i nikogo więcej już nie skrzywdzi. Musisz być niezłym sukinsynem jeśli go teraz próbujesz bronić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
19 marca 2022r. o 22:02
~~ napisał(a): A ja myślę że trzeba być skończonym debi-lem by nie zauważać ile krzywd tu wyrządził nawet bliskim wcześniej swoim znajomym. Stąd zrozumiałe jest że odetchnęli z ulgą że w końcu zachlał się na śmierć i nikogo więcej już nie skrzywdzi. Musisz być niezłym sukinsynem jeśli go teraz próbujesz bronić.


Ile krzywd tu wyrządził ? :))))))))))))))))))))))) Z powodu jakiejś głupiej pisaniny cieszysz się z jego śmierci ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
19 marca 2022r. o 22:09
Podajcie swoje nicki, wy, którzy się cieszycie ze śmierci Panny, chyba że się wstydzicie tego że tak jak Janusz jesteście sukinsynami. Czekam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
20 marca 2022r. o 8:58
~~Morus napisał(a): Podajcie swoje nicki, wy, którzy się cieszycie ze śmierci Panny, chyba że się wstydzicie tego że tak jak Janusz jesteście sukinsynami. Czekam.


A ty kto ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
20 marca 2022r. o 9:05
mam małą prośbę...
piszcie sobie jako ''horusy'' gdzie chcecie ale w tym temacie zostawcie tego ...

~~Morus 10 godz. 48 min. temu
Podajcie swoje nicki,

idi.otę samemu sobie ...;D

''morusie'' czy jak ci tam ...

a może załóż sobie temat o swoim przyjacielu i tam piej z zachwytu nad jego ''kulturą'' i tam wychwalaj go pod ''niebiosa''
może usłyszy...;D

założysz?...jestem pewien że nie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
20 marca 2022r. o 9:31
~~Horus napisał(a): mam małą prośbę...
piszcie sobie jako ''horusy'' gdzie chcecie ale w tym temacie zostawcie tego ...

~~Morus 10 godz. 48 min. temu
Podajcie swoje nicki,

idi.otę samemu sobie ...;D

''morusie'' czy jak ci tam ...

a może załóż sobie temat o swoim przyjacielu i tam piej z zachwytu nad jego ''kulturą'' i tam wychwalaj go pod ''niebiosa''
może usłyszy...;D

założysz?...jestem pewien że nie...;D


Jakoś nikt się nie zgłosił :D Więc jak zwykle pieprzysz bez sensu :D Zaloguj się jak masz jaja : D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
20 marca 2022r. o 9:51
Nie pomyślałeś o tym że tu nie o zgłoszenie chodziło a tylko o to byś sam tu został i się nakręcał tym co sam piszesz? A jak z tą propozycją którą tu ci zasugerowano? Założysz temat o Pannie? Wystarczy ci JAJ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo