Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

9176
kc
14 marca 2018r. o 21:49
https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/zbiorowy-gwałt-pod-polkowicami-sześć-osób-zatrzymanych-przez-policję/ar-BBKbZTA?ocid=spartandhp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 marca 2018r. o 22:26
~~Szarawobiały Grujecznik napisał(a): https://gloria.tv/article/3q9R9WnBgUcV4h3ort2fYqmtZ


Długie to cholera :D . Dokończę czytać przy porannej kawie ... bo właśnie wróciłem od ukochanej betoniary i trochę zmęczony jestem . Ale pierwsze zdania , jakie przeczytałem napisane przez Socjal - nacjonalistę trzymają się kupy.
To co mnie martwi , to fakt ; jest wielu prawdziwych Polaków , dążących do tego , aby suweren był wreszcie suwerenem. Ci Polacy wciąż rywalizują ze sobą na kanwie prostacko pojmowanej prawicy.

Bracia Lachy , bracia Rusy , i Was piękne Słowianki proszę o pax romana.

Stwórca dał mi , i nam możliwość ... komentowania Waszych myśli ... i jeszcze raz Was proszę ... nie dajcie się podpuszczać troglodytom , szczególnie tym , co to mają w wuj kasy , perspektywy na błogą emeryturę i niczym nie ograniczony dostęp do Wartości Duchowych. Mogą się zdziwić Troglodyci :D

No dobra ... czas uderzyć w kimono :)


Dopisane 14.03.2018r. o godz. 22:26:

Dobranoc ... zapomniałem dopisać . SKS ... Starość qurwa nie radość , młodość nie wieczność.

Ale to Świadomość Stwórcy określa byt , zgodzisz się Droga Kc ?

Dobrej nocy Wam życzę , ja stary głupiec , alkoholik , troll Putlera , złodziej i .... Komunista i liberał :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
14 marca 2018r. o 22:50
Powinieneś zająć się pisaniem bajek dla swojego wnuka, masz kwiecisty język i fantazję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 marca 2018r. o 8:40
Dziękuję za uznanie Doga Kc :) Ale ja jestem trochę powalony . O ile Stwórca pozwoli , to poczekam , bom cierpliwy przy betoniarze , aż mój wnuk , Wojtuś zacznie opowiadać o teoriach spiskowych. Nie wiem , czy wiesz Droga Kc , ale wszystkie chłystki ( czytaj ... mądre i wspaniałe dusze ) które urodziły się po 2012 , to Indygo :) My starzy możemy tylko marzyć o byciem Indygo .... ale ... nie było by Indygo , gdyby nie poprzednie pokolenia . Wkład ewolucji w mesjanizm Jahwe :D

A tak nawiasem , pozwolisz , że publicznie zadam Ci pytanie ... jak Cię zwą koleżanki z pracy , Droga Kc ? Pal licho kwiecisty język i fantazję , liczy się IMIĘ jakie sobie nadajemy . Ja jestem skała , granit , gres , bazalt ... Piotr :)

:D No dobra , to rodzice tak mnie nazwali , ale utożsamiam się .

A Ty ? :)

Streszczaj się , bo ledwo co siedzę :D


Dopisane 15.03.2018r. o godz. 08:40:

Autor " Krótkiej historii czasu " nie żyje. Zmarł wynalazca czarnych dziur.

Cześć Jego Pamięci ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Ogórecznik niezalogowany
15 marca 2018r. o 9:34
Pannazdzieckiem napisał(a): Dziękuję za uznanie Doga Kc :) Ale ja jestem trochę powalony . O ile Stwórca pozwoli , to poczekam , bom cierpliwy przy betoniarze , aż mój wnuk , Wojtuś zacznie opowiadać o teoriach spiskowych. Nie wiem , czy wiesz Droga Kc , ale wszystkie chłystki ( czytaj ... mądre i wspaniałe dusze ) które urodziły się po 2012 , to Indygo :) My starzy możemy tylko marzyć o byciem Indygo .... ale ... nie było by Indygo , gdyby nie poprzednie pokolenia . Wkład ewolucji w mesjanizm Jahwe :D

A tak nawiasem , pozwolisz , że publicznie zadam Ci pytanie ... jak Cię zwą koleżanki z pracy , Droga Kc ? Pal licho kwiecisty język i fantazję , liczy się IMIĘ jakie sobie nadajemy . Ja jestem skała , granit , gres , bazalt ... Piotr :)

:D No dobra , to rodzice tak mnie nazwali , ale utożsamiam się .

A Ty ? :)

Streszczaj się , bo ledwo co siedzę :DDopisane 15.03.2018r. o godz. 08:40:Autor " Krótkiej historii czasu " nie żyje. Zmarł wynalazca czarnych dziur.

Cześć Jego Pamięci ...


Dopisane 17.01.2017r. o godz. 12:33:

ten głupek na inwalidzkim wózku , autor " Krótkiej historii czasu " ... mam do dzisiaj na półce , albo w koszu na śmieci ... nie pamiętam ... mylił się . Jedno trzeba Mu jednak przyznać ... w krótkiej historii czasu próbował liczyć horyzont zdarzeń.

Za to trzeba Go cenić. Jego pracę kontynuował Nassim Haramein .

Wiem , że wiesz.

Nasim , zaraz po Jezusie , jest ... mym ostatnim Autorytetem.

Więcej grzechów nie pamiętam
Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.

Zmieniłeś zdanie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 marca 2018r. o 9:55
Nie nie zmieniłem zdania w tej kwestii :) Ten " głupek " , jak raczyłeś stwierdzić oprócz terminu " horyzont zdarzeń " , którym to terminem posługuje się bardzo wielu Mądrych Ludzi , między innymi Nassim Haramein ( autor miniaturowej czarnej dziury w centrum każdego atomu Wszechświata ) , wymyślił jeszcze jedną rzecz , a mianowicie sumę po historiach ...

To jest dopiero jazda :D Dla mnie " suma po historiach " ma nie tyle wymiar matematyczny , co duchowy. Jeśli prawdą jest , że człowiek zbudowany jest z trzech ciał , to trzeba chyba uznać , że Umysł jest najbardziej ułomnym ciałem .

Co na to powiesz Ogóreczniku ?

Jestem pewien , że Haramein podobnie jak i my ... czytał " Krótką historię czasu" i nie trzyma jej w koszu na śmieci . Mój egzemplarz obok Bułhakowa na półeczce :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Ogórecznik niezalogowany
15 marca 2018r. o 10:07
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie nie zmieniłem zdania w tej kwestii :) Ten " głupek " , jak raczyłeś stwierdzić oprócz terminu " horyzont zdarzeń " , którym to terminem posługuje się bardzo wielu Mądrych Ludzi , między innymi Nassim Haramein ( autor miniaturowej czarnej dziury w centrum każdego atomu Wszechświata ) , wymyślił jeszcze jedną rzecz , a mianowicie sumę po historiach ...

To jest dopiero jazda :D Dla mnie " suma po historiach " ma nie tyle wymiar matematyczny , co duchowy. Jeśli prawdą jest , że człowiek zbudowany jest z trzech ciał , to trzeba chyba uznać , że Umysł jest najbardziej ułomnym ciałem .

Co na to powiesz Ogóreczniku ?

Jestem pewien , że Haramein podobnie jak i my ... czytał " Krótką historię czasu" i nie trzyma jej w koszu na śmieci . Mój egzemplarz obok Bułhakowa na półeczce :)

Panna, nie zauważyłeś że cytowałem Ciebie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 marca 2018r. o 10:34
Owszem cytowałeś , ale co poeta miał na myśli , to kajne anung . Stopka to lekka parafraza Karonia w moim wykonaniu . To w zasadzie pokrywa się z filozoficznym ... im więcej wiem , tym bardziej dociera do mnie , jak wielu rzeczy jeszcze nie wiem ... czyli skromność i pokora wobec wiedzy Innych :)

A tak na marginesie , jak to możliwe , żeby osoba dla której Jezus i Nassim , to Autorytety dała się opisywać mianem ... Ogórecznik ?

Sami sobie nadajemy imiona :) Albo rodzice nam dają :)

Cześć pamięci Hawkinga .

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza