Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Piernikowy Winorośl niezalogowany
11 marca 2018r. o 19:10
@Pannazdzieckiem - możesz mieć kilka IP :) . I wtedy nie wiesz, z kim gadasz i kto mówi :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 marca 2018r. o 20:11
~~Złoty Rdest napisał(a):

Korwin mówi coś innego i nigdy nie odwoływał się do przeczytanych i dobrze opanowanych w znaczących ilościach - jak Karoń - publikacji marksistów. Korwina znam - od lat starał się zachować podejście prawicowe i wyciągać wnioski z obserwowanych faktów. Lewica tego nie potrafi - lewicowcy mają jakiś defekt w mózgu, który wyłącza im myślenie skutkowo-przyczynowe. Stąd lewicowiec nie pojmuje nic z tego co mówi Korwin.
Karoń dla mnie jest lepszy, bo jego wypowiedzi to systematyczny i dosyć logiczny wykład, dlaczego mamy dzisiaj to, co mamy czyli upadek rodziny i wymieranie społeczeństwa, gender i wzrastające nowe niewolnictwo.


No. Mądrych warto poczytać :)

Momencik ... dzięki za info Winorośl :) Stary już jestem i zniedołężniały , i nie łapię tego systemu :D

A wracając do rzeczy ... Ozjasz Goldberg przy całym swoim kapitalistyczno -neoliberalnym zapędzie nie wspomina nawet o roli żydowskich banksterów. Byłem kiedyś na spotkaniu z Ozjaszem w Starówce na bolesławieckim rynku i doszedłem do wniosku , że ma wyklepany w głowie tekst pod publikę. Nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie komu i do czego potrzebne są banki centralne pod rotszyldem :D. Też wolę Karonia.

Ksawery , jak wcześniej pisałem , Zakręcisty. Oto przeczytałem kolejne źródło potwierdzające to co już wcześniej wiedziałem o komunie z ZSRR . Ludziom wydaje się , urobionym przez propagandę , że Ruskie są be . A tymczasem to tacy sami Słowianie , jak my . No i matematyka udokumentowana. Zakręcisty :) I oczywiście konkluzja ... Żydzi to tacy sami ludzie jak my Słowianie , jeśli mówimy o normalnych zjadaczach chleba . Problem polega na syjonistach pokroju grandziarza Sorosa. Te dzieci Satany własną matkę sprzedadzą do " polskiego obozu zagłady "
I ostatni wątek , być może rację ma jednak Jaśkowski , że fizycznie nie jest możliwym spalić sześć milionów ofiar w dwóch piecach krematoryjnych.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zarumieniony Tulipan niezalogowany
11 marca 2018r. o 22:34
Pannazdzieckiem napisał(a):
~~Złoty Rdest napisał(a):

Korwin mówi coś innego i nigdy nie odwoływał się do przeczytanych i dobrze opanowanych w znaczących ilościach - jak Karoń - publikacji marksistów. Korwina znam - od lat starał się zachować podejście prawicowe i wyciągać wnioski z obserwowanych faktów. Lewica tego nie potrafi - lewicowcy mają jakiś defekt w mózgu, który wyłącza im myślenie skutkowo-przyczynowe. Stąd lewicowiec nie pojmuje nic z tego co mówi Korwin.
Karoń dla mnie jest lepszy, bo jego wypowiedzi to systematyczny i dosyć logiczny wykład, dlaczego mamy dzisiaj to, co mamy czyli upadek rodziny i wymieranie społeczeństwa, gender i wzrastające nowe niewolnictwo.

Pperdoisz panno z tym Ozjaszem, Jaką Braun ma ksywę?

No. Mądrych warto poczytać :)

Momencik ... dzięki za info Winorośl :) Stary już jestem i zniedołężniały , i nie łapię tego systemu :D

A wracając do rzeczy ... Ozjasz Goldberg przy całym swoim kapitalistyczno -neoliberalnym zapędzie nie wspomina nawet o roli żydowskich banksterów. Byłem kiedyś na spotkaniu z Ozjaszem w Starówce na bolesławieckim rynku i doszedłem do wniosku , że ma wyklepany w głowie tekst pod publikę. Nie potrafił mi odpowiedzieć na pytanie komu i do czego potrzebne są banki centralne pod rotszyldem :D. Też wolę Karonia.

Ksawery , jak wcześniej pisałem , Zakręcisty. Oto przeczytałem kolejne źródło potwierdzające to co już wcześniej wiedziałem o komunie z ZSRR . Ludziom wydaje się , urobionym przez propagandę , że Ruskie są be . A tymczasem to tacy sami Słowianie , jak my . No i matematyka udokumentowana. Zakręcisty :) I oczywiście konkluzja ... Żydzi to tacy sami ludzie jak my Słowianie , jeśli mówimy o normalnych zjadaczach chleba . Problem polega na syjonistach pokroju grandziarza Sorosa. Te dzieci Satany własną matkę sprzedadzą do " polskiego obozu zagłady "
I ostatni wątek , być może rację ma jednak Jaśkowski , że fizycznie nie jest możliwym spalić sześć milionów ofiar w dwóch piecach krematoryjnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowa Abelia niezalogowany
12 marca 2018r. o 21:20
Jednak nie matrix :
https://wolnemedia.net/jednak-nie-zyjemy-w-wielkiej-wirtualnej-symulacji/
Trzeba dalej do roboty się wybierać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 marca 2018r. o 21:59
Abelio , dziś przy porannej kawie czytałem ten artykuł . Głupota na całego . Już samą głupotą jest koncept symulacji komputerowej preferowany przez New Age , to i rezygnacja z tego konceptu jest równie nie poważna . No i argumentacja ... " nie możemy stworzyć algorytmu , więc kosmiczny demirug też tego nie potrafi :D
Jaka cywilizacja , tacy nałukowcy :D

Jako komunistyczny , jezusowy konserwatysta zostanę przy przekonaniu , że Wszechświat nie jest komputerową symulacją , a żywym organizmem sterowanym boską Świadomością ( nie mylić z Jahwe oczywiści :) ) Oczywiście możesz mieć , a wręcz powinieneś mieć własne zdanie , którego chętnie wysłucham :)


Dopisane 12.03.2018r. o godz. 21:59:

~~Zarumieniony Tulipan napisał(a):

Pperdoisz panno z tym Ozjaszem, Jaką Braun ma ksywę?


Naucz się cytować Tulipan . Ozjasz Goldberg nie jest moim wymysłem . Ja tylko cytuję Ludzi , którzy wiedzą więcej niż ja. Braun jest stricte niemieckim nazwiskiem , ale Grzegorz Braun nie ma , z tego co wiem judaistycznych korzeni , no chyba , że cofniemy się do Adama i Ewy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowa Kolczurka niezalogowany
13 marca 2018r. o 6:13
Panna, powtarzasz brednie po jakimś tam Bublu czy innym.. bo już zapomniałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarawobiały Grujecznik niezalogowany
14 marca 2018r. o 17:51
https://gloria.tv/article/3q9R9WnBgUcV4h3ort2fYqmtZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Ogórecznik niezalogowany
14 marca 2018r. o 18:37
sama prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza