Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Karmelowa Lilia niezalogowany
17 września 2018r. o 16:16
Pannazdzieckiem napisał(a): Oczywiście Sośnierz , dziękuję za korektę Skimia :) . Tobie zaś Kluczniku dziękuję za publikację linków , oby znaleźli się chętni do przeczytania , bo od lat trąbimy na tej samej trąbce i mnie osobiście cieszy fakt , że trębaczy jest co raz więcej . Inaczej mówiąc jest szansa , że globaliści od NWO dostaną po du... pie :D .

I chwała Stwórcy :)

Mam wakat na siódmym Autorytecie , myślałem o dr Czerniaku , albo prof . Izabeli Litwin , ale pomyśle jeszcze nad Sośnierzem ... młodszy ode mnie , ale mądrzejszy i w tyglu eurokołchozowej polityki . My tymczasem mamy wybory lokalne i gotów jestem przyznać Ci rację Drogi Szczypiorze , kiedy mówisz o Kononowiczu ... " żeby nie było niczego " :D Betonowanie i picowanie miasta , jak stoi w tzw. programach absolutnie wszystkich kandydatów , to żadne zmiany . Dobra zmiana nastąpi dopiero wtedy , gdy Naród polski , podobnie , jak Bolesławiec , czyli Społeczność Lokalna przestanie być zadłużany i odzyska władzę nad pieniądzem , jakim się posługuje.

Miałem iść na fieste Kordka ... ale zmieniłem zamiar i pójdę po piwo. Zawsze to milej spędzony czas :DDopisane 16.09.2018r. o godz. 18:28:A ja tam tradycyjnie po polsku :

&list=RDLFh935EFZuQ&index=3

~~Jasnogranatowy Kleome napisał(a): judasz wylazł z nory i od samego rańca fiksuje


~~Oberżynowa Azalia napisał(a): mało że psychol to jeszcze prostak i hipokryta


~~Kasztanowordzawa Acidantera napisał(a): biedny psycholu lecz sie


Vox populi , vox dei ... :D

Wybaczcie , że nie na temat , ale jak posłuchacie uważnie słów Andrzeja Janeczko to zapewne dostrzeżecie ... ciemną silę na glinianych nogach , skłonną do zadymy , wychowaną na ideałach Dzieci Kwiatów , co to się im wydawało , że królami życia są ... taka refleksja mi przyszła do głowy w niedzielny wieczór na podstawie lektury postów forumowej Koleżanki Kc . Początkowo chciałem umieścić tego posta " na muzyce " ale uznałem , że nienawistny park to lepsze miejsce. Nie obrażam królowej , ale przygłupów należy glanować :) Przygłupy nami rządzą , a ich przedstawiciele w terenie prowadzą do niepotrzebnych konfliktów , żerując na wywoływanej złości. Ktoś zada pytanie , czymóż przygłupy to robią ? . Moim skromnym zdaniem potomkowie chazarskiej krwi , żeby nie powiedzieć kosmicznej krwi już tak mają ... " dziel i rządź ". Bądź na świeczniku jak gwiazdy rokendrola . " Nie jest ważne jak o tobie mówią , grunt żeby ... " ... TĘSKNILI w twoim mniemaniu Kameleonie :) Otóż ja za tobą nie tęsknię i nie sądzę , żeby ktokolwiek ... powiadam ci jeszcze raz w końcu komuś nadepniesz na język i nawet Piotrowicz cie nie wybroni :D

A wracając do rzeczy poważniejszych , niż preferowane przez głupiego Kameleona jeszcze głupsze ujadanie , proponuję Wam drugi artykuł z mej ulubionej serii :

https://wolnemedia.net/dobra-i-pokojowa-ameryka-co-jest-grane/

Poczytaj pajacu i dopiero wtedy walcz z hipokryzją , albo anoreksją Skornika :)
Już nawet Kolega PRL powiedział ci , że jesteś nudny z tym ujadaniem . A PRL potrafił wytrzymać na prawdę bardzo wiele :D

Miłego wieczoru :)



Vox populi , vox dei ... :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
17 września 2018r. o 17:41
https://www.rp.pl/Uchodzcy/180919585-Dalajlama-Europa-nalezy-do-Europejczykow.html

mój przywódca duchowy...

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Jasnota niezalogowany
19 września 2018r. o 8:20
http://www.petitiongo.org/pl/petition/petycja-w-sprawie-ujawnienia-zydowskiego-pochodzen?mp=admin.message.success
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
19 września 2018r. o 12:01
Ludzie coraz głupsi! I jeszcze się tym chwalą! To trzeba mieć w głowie, żeby takie brednie jak feministki wygadywać?

https://dorzeczy.pl/77540/Aborcja-znaczy-zycie-Skandaliczny-plakat-i-film.html


S dziwny czlowiek ienie społeczeństwa coraz większe i Orwell coraz bliżej! Ministerstwo Miłości, Ministerstwo Prawdy, Ministerstwo Obfitości i Aborcja jest Życiem.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
19 września 2018r. o 12:05
C.enzu.ra orwellowska na bolec. info cały czas działa. C.enz.ura czyli autokorekta.

S.kre.tynienie społeczeństwa miało być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 września 2018r. o 17:36
http://sioe.pl/szwecja-30-letnia-somalijka-ktora-podczas-kampanii-wyborczej-nie-wypowiedziala-ani-jednego-slowa-po-szwedzku-zostala-wybrana-do-parlamentu/

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Inkarwilla niezalogowany
21 września 2018r. o 18:27
Ten los nie zgotowali sobie sami Szwedzi jak niejeden by pomyślał, ale media które tych obywateli tak ogłupiły.
Z opinią publiczna można zrobić co tylko się chce, dlatego tak ważne jest usunięcie z Polski lub przynajmniej ograniczenie działalności wszystkich tefałenów i onetów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
21 września 2018r. o 20:07
a kogo zostawiÄ

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.