Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

14505
DP
23 września 2018r. o 18:59
https://www.facebook.com/alternewspl/videos/2329134537314137/UzpfSTEwMDAwMzkyNzk1MDU3NDoxMTc5NzEzMjM4ODM2MjYz/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznobiała Perowskia niezalogowany
23 września 2018r. o 19:07
falco napisał(a): a kogo zostawi�
łooooo biedak totalnie się produkuje a tu znowu zonk:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnoszary Oczar niezalogowany
23 września 2018r. o 21:13
qwax_ napisał(a): Panna, pamiętasz jak jakiś czas temu chwaliłeś Patryka Jakiego i nawet chciałeś go włączyć do swoich autorytetów?
...

"Rasowy polityk" - mówi to, czego oczekują w danej chwili słuchacze...


Pamiętam Ksawery :) Mea culpa , pomyliłem się . Wydawało mi się , że " dobra zmiana " zniesie chociaż chemitrale nam z nad głów , a tu tymczasem ikona nowoczesnej pieriestrojki ... Jaki , jak wcześniej Gorbaczow u Ruskich mydli oczy reprywatyzacją , co mnie ostatecznie go gościa zniechęciło . Bo odzyskiwanie prawa i sprawiedliwości w warszawce , to zupełnie inne zagadnienie , niż kandydatura na pajaca za kilkanaście tysięcy ... " uposażenia " . Wychodzi mi na to , że rację ma Daukszewicz system i władza się zmienia , a trendy pozostają , chciwość jest bezkresna , jak mawiał Einstein . Bo Wszechświat jest ograniczony , jak Jaki i reszta w służbie BOGA Mamona . Tym razem napisałem BOGA dużymi literami , a to z tego względu , że interesuje mnie religioznawstwo . Ja po prostu kocham upadłe bóstwa , gwiazdy propagandy , co dla mamony stworzą dowolny " program wyborczy " ... dla głupich mas.

A wracając do Autorytetów , Drogi Ksawery :) ... borykam się z dylematem siódmego wakatu ... Izabela Litwin , Czerniak , czy może Pan Nikt , albo Braun ... jest wielu Mądrych i Wiedzących Ludzi , co oczywiście nie ma nic wspólnego z gadającymi głowami łałtorytetów w " pudle dla id.iotów " ... " niezależnych mediów " :D

Pomożesz mi kogoś wybrać ? :). Poproszę o sugestie :)

Dobranoc ... miałem dzisiaj ciekawy dzień .... Stwórco , dlaczego zrobiłeś ze mnie empatę ? :D

- bo to lubisz głąbie :D

- to fakt Stwórco ... Kocham Cię ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 września 2018r. o 21:14
DP napisał(a): https://www.facebook.com/alternewspl/videos/2329134537314137/UzpfSTEwMDAwMzkyNzk1MDU3NDoxMTc5NzEzMjM4ODM2MjYz/

Społeczeństwo jest już niestety w większości za gł.upie na takie wiadomości...


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
24 września 2018r. o 17:52
Jak lewicowość oddziałuje szkodliwie na mózg:

https://www.dobreprogramy.pl/Zmierzch-merytokracji-Linux-trafi-pod-kontrole-bojownikow-o-sprawiedliwosc-spoleczna,News,91072.html

"Siedzę" na Ubuntu, a teraz oszołomstwo lewicowe doprowadzi do zniszczenia tego super, i do tego darmowego, systemu. Kryteria gender w produkcji oprogramowania! Świat zwariował zupełnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
24 września 2018r. o 17:55
qwax_ napisał(a):
DP napisał(a): https://www.facebook.com/alternewspl/videos/2329134537314137/UzpfSTEwMDAwMzkyNzk1MDU3NDoxMTc5NzEzMjM4ODM2MjYz/

Społeczeństwo jest już niestety w większości za gł.upie na takie wiadomości...



szkoda
bo od niewolnictwa gorsza jest już tylko głupota.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 września 2018r. o 19:54
DP napisał(a):
qwax_ napisał(a):
DP napisał(a): https://www.facebook.com/alternewspl/videos/2329134537314137/UzpfSTEwMDAwMzkyNzk1MDU3NDoxMTc5NzEzMjM4ODM2MjYz/

Społeczeństwo jest już niestety w większości za gł.upie na takie wiadomości...



szkoda
bo od niewolnictwa gorsza jest już tylko głupota.


Oczywiście masz rację Kaczucho :) ... ale to właśnie głupota występuje w pierwszym szeregu , na drugiej pozycji niewolnictwo. A na trzeciej ... Człowieczeństwo :)

Cieszy fakt , że podsyłasz info do przeczytania :)

Nota bene Szczypior , zechciej mi wytłumaczyć o co biega z tym " Ubuntu " ? Stary już jestem i zniedołężniały ... umysłowo i fizycznie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
24 września 2018r. o 19:59
Panno, poczytaj w artykule. Jedyny profesjonalny i darmowy system operacyjny chcą lewicowcy zniszczyć, bo nie jest genderowo produkowany. To wyjaśnia dlaczego Microsoft i jemu podobni wspierają lewicę - chcą zniszczyć wszystko, co ie jest w ich władaniu i z każdego zrobić niewolnika. A ogłupieni lewicowcy im w tym pomagają.

Szkoda, że nie znasz angielskiego. O lewicowej głupocie w Stanach dużo się można tu dowiedzieć:


Przy okazji polecam ; zamiast Chrome przeglądarkę Vivaldi. a zamiast Google przeglądarkę duckduck.com
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza