Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
21 września 2018r. o 22:14
U nas też to szykują. Na całym świecie idziemy w kierunku niewolnictwa:

https://wolnemedia.net/cyfrowa-dyktatura-w-chinach/

A ludzie zajmują się bzdetami!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
21 września 2018r. o 22:20
falco napisał(a): a kogo zostawić?

fakty i mity

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Migdałowy Ziarnopłon niezalogowany
22 września 2018r. o 6:05
~~Kobaltowa Inkarwilla napisał(a): Ten los nie zgotowali sobie sami Szwedzi jak niejeden by pomyślał, ale media które tych obywateli tak ogłupiły.
Z opinią publiczna można zrobić co tylko się chce, dlatego tak ważne jest usunięcie z Polski lub przynajmniej ograniczenie działalności wszystkich tefałenów i onetów.



Dobrze gadasz .Tam tylko ;ksiądz molestował 5 latka ,ksiądz gwałcił 12 letnią dziewczynkę ,ksiądz podglądał dzieci w przebieralni itd. itd .To wszystko brednie .Sługa Boży prowadzi swoje owce ku życiu wiecznemu a nie z nimi współżyje czy je gwałci .To co ksiądz to zoofil ?
Tak też twierdzi prokurator Piotrowicz ,ksiądz ma zdolności bioenergetyczne i leczył dzieci ciumkając.
Starczy nam TVP i Trwam ,Z gazet Nasz Dziennik ,Niedziela i Gazeta Polska.
Wszystko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
22 września 2018r. o 6:19
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/justyna-socha-apeluje-do-polakow-2018-09
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowofioletowy Brokuł niezalogowany
22 września 2018r. o 8:24
skorn napisał(a):
falco napisał(a): a kogo zostawić?

fakty i mity


tube tatusia uszatego urbana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 września 2018r. o 14:57
hahahaha...
nie słyszałem by NIE upadało
nie słyszałem by Fakty i Mity dostawało dopłaty od pisowskiej ''mafii'' za publikowanie reklam pisowskich spółeczek a jednak pracownikom płacą ...

a tu ''narodowa'' gazeta robi ''wała'' ze swoich pracowników ...
a w efekcie i z was drodzy jej ''czytelnicy'' bo każdą bzdurę z niej ''łykniecie''

przypominacie mi tych sprzed lat ''czytaczy'' co to o świcie biegali po ''gazetę robotnicza '' czy ''trybunę ludu '' i jarali się każdym jej ''przekazem''

ja miałem lepiej -kupowałem zawsze ale tylko w piątek ''Sztandar Młodych ''

skorn -skomentuj ...:]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
22 września 2018r. o 15:29
https://nczas.com/2018/09/22/zegnaj-wielka-brytanio-na-wyspach-posiedzenia-rady-miasta-zaczynaja-sie-od-muzulmanskich-modlitw-video/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
23 września 2018r. o 15:15
Panna, pamiętasz jak jakiś czas temu chwaliłeś Patryka Jakiego i nawet chciałeś go włączyć do swoich autorytetów?
Tu jako kandydat na prezydenta Warszawa:
https://video.wp.pl/i,patryk-jaki-jako-prezydent-warszawy-bede-promowal-szczepienia,mid,2025638,cid,2303890,klip.html?ticaid=11c0ef

A tu Patryczek w sejmie z osobami przeciwnymi szczepieniom (wystarczy posłuchać od 2:22:30):


"Rasowy polityk" - mówi to, czego oczekują w danej chwili słuchacze...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.