Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
24 września 2018r. o 20:04
Poprawka duckduckgo.com - wyszukiwarka :) .
Działa dobrze i nie śledzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
24 września 2018r. o 20:04
Poprawka: duckduckgo.com - wyszukiwarka :) .
Działa dobrze i nie śledzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
24 września 2018r. o 20:33
Dzięki Szczypior za info : ) Prześledzę jutro , bo dzisiaj , to już padam na pysk , ja trawa i pył.

Dobrej nocy Wam życzę Bracia Lachy i Wam Piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kobaltowa Glicynia niezalogowany
25 września 2018r. o 6:30
Jarosław Kaczyński pojawił się w szpitalu. Chore kolano wciąż potrzebuje leczenia .

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23963847,jaroslaw-kaczynski-pojawil-sie-w-szpitalu-chore-kolano-wciaz.html#s=BoxOpImg2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieski Szczypiorek niezalogowany
25 września 2018r. o 7:05
Polecam książkę Krzysztofa Karonia:

http://historiasztuki.com.pl

Pannozdzieckiem, poczytasz to podyskutujemy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowa Lilia niezalogowany
25 września 2018r. o 12:49
https://kobieta.interia.pl/zycie-i-styl/news-cud-w-hiroszimie,nId,2633202
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Grujecznik niezalogowany
26 września 2018r. o 1:51
,,Prymas Polski zapowiedział też, że biskupi przygotują raport, który da wyobrażenie o skali zjawiska wykorzystywania seksualnego dzieci przez duchownych. Natomiast podczas jutrzejszych obrad Episkopat będzie kontynuował prace nad listem pasterskim na temat wykorzystywania nieletnich.
Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami każda diecezja zobowiązała się przygotować program prewencji, określający zasady profilaktyki w zakresie ochrony dzieci i młodzieży. Program ma obowiązywać we wszystkich instytucjach katolickich pracujących z młodzieżą na terenie danej diecezji, a więc w szkołach i placówkach wychowawczych, czy ruchach młodzieżowych.''

W Bolesławcu to na bank magister i jego naganiacz ,siostra zakonna ,,ck''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 września 2018r. o 21:49
~~Szaropopielaty Grujecznik napisał(a): ...

W Bolesławcu to na bank magister i jego naganiacz ,siostra zakonna ,,ck''


Wychodzi mi na to Kameleon , że spać nie możesz :D Walnij sobie o poranku piwko i jakoś to bedzie :D

ps. nie przeczytam Szczypior , bo ja już wiem , że Karoń ma rację :)

Miłego Wam życzę :)


Dopisane 27.09.2018r. o godz. 21:49:

~~Lawendowoniebieski Szczypiorek napisał(a): A wiesz Pannozdzieckiem, że z tą "kropką nad i" to masz rację :) .
Ja słucham różnych opinii, tych za i przeciw. I staram się sam stawiać "kropkę nad i" - przynajmniej w zakresie moich poglądów na świat.
Przyjemnego kręcenia betoniarą :) .

P.S. Czasami jak się chce postawić tą kropkę, to można skończyć jak Mistrz. I jak nie będziesz miał swojej Małgorzaty, to nikt nie pomoże.


Tys prowda , ... " ktoś zgasił świadomość Mistrza , jak procuratora Judei Poncjusza Piłata " . Ja myślę , że to było marzenie Bułhakowa , żeby móc porozmawiać z Jezusem . Też mam takie marzenie. :)
Niemniej jednak jeśli chodzi o kropkę nad i... monopol ma Stokrotka , resortowe dziecię , jej wszystko wolno , a Gadowskiemu nie i ma świadomość chłop , tegoż " zjawiska " :D
Tys prowda , że nikt nie pomoże , ale Małgorzata jest od tego , żeby kochać :) Każdemu Mistrzowi życzę Małgorzaty :) Idea Miłości nigdy nie umiera :)

A wracając do polityki , to chciałbym zwrócić Twoją uwagę Szczypior na apel :

WYBORY 2018-WAŻNE !!!

Ponieważ jesteś starszy ode mnie To chciałbym Cię publicznie zapytać , ile to już razy dałeś się nabrać ? Przestałem wierzyć w demokrację jakieś kilka lat temu , a w Polsce wszystkie rządy .... prawe , lewe , centrusie od ... " odzyskania niepodległości " od Ruskich , a konkretnie od chazarów nawróconych na judaizm , zamiast budować struktury Państwa Polskiego , to zadłużają Naród na pokolenia. Żydobankster Morawiecki, nasz Premier Ukochany finansując , jak mawia Kameleon moje picie programem pincet PLUS bierze tą kasę z JP Morgan i daje w imieniu Społeczeństwa ... JP Morgan , kumplom ze wcześniejszej roboty :D Rącha rąchę myje i nic się nie zmienia pomimo Wielkich Idei . Różnica polega na tym , że Syn Kornela nie ze swoich daje i nie swoje odbiera. Pincet plus finansowane jest z długu publicznego zaciągniętego u międzynarodowego żydostwa. Ta banda chazarów wie jak swojego człeka umieścić :D

Cwaniacy :D

... ale Stwórca nie rychliwy ... z punktu widzenia Stwórcy ... czas nie istnieje , a sprawiedliwość dla Prawa i Sprawiedliwości , kolejnej partyjki zadłużającej Naród , owszem istnieje.

Piszę to Szczypior , bo nie idę na wybory samorządowe . W dupie mam demokrację . Nie pamiętam kto i kiedy napisał , że ... " ci którzy są wybierani nie mają nic do gadania , ci co rządzą nie są wybierani " ... chyba któryś z hamerykańskich preziów . I rację miał gościu , co widać na przykładzie żydowskiego eurokołchozu.

Dobra , idę po p ... :D ... na spacer z psem :D

Dobranoc :)

ps. Dziękuję Szczypior za życzenia. Spełniły się :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza