Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
9 grudnia 2018r. o 13:44
hahahahahaha...
to nie ja ...to mieczyk ...


hahahahaha...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowy Przebiśnieg niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 14:45
ciapek zapisz się do jehowych tam sobie możesz ujadać do woli
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Pysznogłówka niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 16:48
zapomniałeś hasła do logowania popieprzony hipokryto ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
9 grudnia 2018r. o 16:55
hahahahaha...
nie zapomniał ...
wstyd nie pozwala mu się zalogować ...i wcale się temu nie dziwię :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrunatna Jasnota niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 17:42
panna nie ośmieszaj się ,te niby Twoje ałtorytety to niby gdzie występują?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 grudnia 2018r. o 18:10
falco napisał(a): hahahahaha...
nie zapomniał ...
wstyd nie pozwala mu się zalogować ...i wcale się temu nie dziwię :]


No cześć Jasiu :) Przespałem w zasadzie całą niedzielę. Miło , że tęskniłeś . Miłość nie jedno ma imię i cieszy mnie to , że przynajmniej Ty kochasz mnie na swój sposób. Niech Ci będzie , choć pedałem nie jestem i nie będę. Zawsze piszę pod swoim nickiem , jeśli mam ochotę i coś mądrego do powiedzenia , albo jeśli muszę odszczekiwać się ujadającym psom.

Kumasz czaczę Jasiu ? ... chyba pójdę po piwo , ja stary alkoholik.

Miał być qurwa pax , a Ty wciąż szukasz zadymy. Mogę Ci załatwić jak chcesz , mój numer telefonu masz , sesemes z miejscem udeptanej ziemi i jestem. Ale śpiesz się , bo krew już nie ta ... :D

Qurwa mać , Matko Ziemio jak długo jeszcze będziesz tolerować takich d. ebili ... jak ja , albo Jasiu ? :D

Miłego wieczoru Bracia Lachy i Wam piękne Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Pysznogłówka niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 18:16
już się nachlałeś bo nawet nie wiesz kto co pisał i z kim teraz piszesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszara Trzykrotka niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 18:22
,,Ta aplikacja pozwala zamówić do domu żywą kozę.

Tupuca to startup działający w Angoli. Dowozi do domu klientów przede wszystkim gotowe posiłki, ale i żywe zwierzęta - kozy, owce czy świnie .

Jednym z najciekawszych jest natomiast startup z Luandy, miasta w Angoli. Pisze o nim "The Economist".
Tupuca - dostawa żywej kozy "pod drzwi"

To, co wyróżnia go spośród innych, to zróżnicowana oferta. Kurierzy dowożą bowiem nie tylko gotowe posiłki do domu, choć takie zamówienia są wciąż najczęstsze. Dowożą również żywe zwierzęta - kozy, lub świnie,''

A kiedy u nas ? ,dzwonię wieczorem i za niedługo stoi pod drzwiami młoda koza lub owca .
Życie było by piękniejsze ,prawda ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza