Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 grudnia 2018r. o 18:51
~~Rdzawobrunatna Jasnota napisał(a): panna nie ośmieszaj się ,te niby Twoje ałtorytety to niby gdzie występują?


Nie wiem kim jesteś Jasnota , ale jeśli masz dostęp do neta , to możesz sobie qurwa wyguglać :

Kieżun i Patologia transformacji
Michalkiewicz , kumpel JKM , którego nie lubię , bo prawdziwe nazwisko JKM , to Ozjasz Goldberg
Nacht żyd , który przestał być żydem
Jaśkowski , który po latach wykładania kłamstwa mówi prawdę
Zięba interesowny człowiek , jak mawia Michalkiewicz , ale tak jak ja przeciwnik upraw GMO i chemitralii w Polsce
Hubert Czerniak też lekarz i filozof

Se qurwa wyguglaj , posłuchaj i wtedy dyskutuj ze mną ... Jasnota :)

Warto jest mieć autorytety , bo w telewizorni twarze się zmieniają w zależności od kasy. Jeśli ktoś buduje własną osobowość na porannych wiadomościach i wierzy Lisowi , albo Durczakowi , czy jak mu tam było ... już zawsze pozostanie w kołowrocie Matrixa . Ja mam większy problem. Chcę się wyrwać z kołowrotu reinkarnacji i do Stwórcy dotrzeć. P...ierdolę tzw. zbawienie ...


Dopisane 09.12.2018r. o godz. 18:51:

A mówiłem Wam już coś o Krzysztofie Karoniu ?

Te , falcobaranie ... Jasiu , wyjaśnij zgromadzonym , kto to taki ... jeszcze żyje i myśli. Jest takie staropolskie powiedzenie " bierz do starca , co dumy pieje " . No rusz dupę do cioci Wiki :D

Piwo dopiero mam zamiar wypić , ale mogę postawić , jak kto złakniony :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowopłowa Pysznogłówka niezalogowany
9 grudnia 2018r. o 18:53
Jaśkowski , który po latach wykładania kłamstwa mówi prawdę

bo w telewizorni twarze się zmieniają w zależności od kasy.
sam sobie zaprzeczasz
to ma być autorytet?
przez lata kłamstwa a teraz nagle mówi prawdę?
kto mu teraz płaci?
nadal się ośmieszasz z tymi autorytetami i ich hasłami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
9 grudnia 2018r. o 19:38
~~Brązowopłowa Pysznogłówka napisał(a): Jaśkowski , który po latach wykładania kłamstwa mówi prawdę

bo w telewizorni twarze się zmieniają w zależności od kasy.
sam sobie zaprzeczasz
to ma być autorytet?
przez lata kłamstwa a teraz nagle mówi prawdę?
kto mu teraz płaci?
nadal się ośmieszasz z tymi autorytetami i ich hasłami

Jaśkowski to jest Gość i kropka.
Powiedz w którym momencie on kłamie....

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
9 grudnia 2018r. o 21:44
[img=1544388234_91fi7vi.jpg]
[img=1544388243_bndurk9.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 grudnia 2018r. o 20:38
Ksawery corpus delicti na historyczną postać Jezusa są w zwojach z Qumran i z bibliotek buddyjskich klasztorów. Nie koniecznie Ewangelie , chociaż Ewangelię Judasza bardzo lubię . Jezus nie jest bogiem. Większość bogów tej nieszczęśliwej Planety , to krwiożercze skur... wysyny , zacząwszy od Mitry , przez Jahwe , a skończywszy na scjentologicznym szatanie celebrytów tego upadającego świata.

Jezus jest inny . Jezus jest pierwotną Świadomością , jaką Stwórca wykreował , albo z siebie wydzielił. To Jezus w Ewangelii Judasza potępia wszelkie religie i namawia do myślenia , No nas namówił :D Nie proszę Cię o wiarę Ksawery , trzymaj się wiedzy ... ja też się dopiero uczę ... wydaje nam się , że wiemy już wszystko , bo nam powiedzieli starsi i mondrzejsi " bracia w wierze " , którzy ukrzyżowali Jezusa ... głupie ch... uje z pejsami .

Stwórco , ja wiem , że to są również Twoje dzieci , ale czy mógłbyś poprzewracać im w świadomościach i niech poczują honor Polaka i Słowianina . Nazywam się tak , jak się nazywam , jestem taki , jaki jestem . Nie jestem antysemitą , jestem antysyjonistą i antychazarem . I niech mnie qurwa po sądach ciągają ...


Stwórco , dziękuję Ci za Jezusa ... Jego przesłania są mi drogowskazem ...

Ksawery , Ty przecież jesteś taki jak ja ... kłamstwo precz , propaganda precz , indoktrynacja ...precz . Różne przygłupy będą nas próbowały zglanować , ale ja ... i Ty czujemy transcendentalną potęgę Ha Nocri.

No powiedz mi , że nie czujesz , tylko nie kłam :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
10 grudnia 2018r. o 21:21
Pannazdzieckiem napisał(a): Ksawery corpus delicti na historyczną postać Jezusa są w zwojach z Qumran i z bibliotek buddyjskich klasztorów.

A czytałeś "I znowu zapiał kur" Karlheizna Deschnera? (dostępna wyłącznie na allegro, bo polski wydawca, który ośmielił się wydać trafił na seryjnego samobójcę)....
Małe fragmenty z tej dwutomowej pozycji po kilkaset stron każda:
[img=1544473054_zmi1yhn.jpg]
[img=1544473063_m2mx0ik.jpg]
[img=1544473076_khfmie4.jpg]
[img=1544473096_gb86uml.jpg]

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 grudnia 2018r. o 22:02
Proszę Cię Ksawery , przecież te teksty to ja czytałem wtedy kiedy wątpiłem w istnienie Jezusa . Też miałem monent załamania , żeby nie było , że jesteś taki samotny :)

Ja nie wiem dlaczego Stwórca zaprogramował rozwój w/g spirali fraktalizmu , ale fajne to .... wstaje rano , być może Falco mnie wqurwi , albo nie , piję kawę i patrzę w pierwsze promyki Słońca ... i dziękuję Stwórcy za reakcje termojądrowe we wnętrzu Słońca . Palę pierwszego papierocha , choć to nie zdrowe i myślę sobie ... dziękuję Stwórco : Kiedy kładę się spać , to też dziękuję Stwórcy.

Ksawery wiesz coś o Stwórcy ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 grudnia 2018r. o 22:27
''Prezydent zapalił w Pałacu Prezydenckim świece chanukowe.''

ten gościu robi się już tragiczny...

miesiąc wstecz dziarsko maszerował z chłoptasiami z falangi ...

o co tu kurna chodzi? gdzie ja żyję ...hahahahaha

ni to ''rzesza'' ni to ''palestyna''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.