Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 grudnia 2018r. o 23:08
Jak to gdzie ?

W Kraju nad Wisłą Kameleonie , tutaj każdy absurd jest możliwy.

Czyż Skornik nie mówił ?

Ciekawym tylko , czy Młode Pokolenia łapią coś z naszych kłótni.

A wracając do prezia , ciekawym , jak prawdziwe nazwisko brzmi , bo na pewno nie Duda skoro chanukowe pali . Pan Pająk TEN , co twierdzi " jeśli boisz się mówić prawdę , już jesteś niewolnikiem " ... ma rację oczywiście mawia o Dyzmie , Dudzie ... co qurwa za różnica między sanacyjnym przygłupem i krętaczem , a współczesnym ... mawia tak ... wsio ryba.

Obywatele i Obywatelki pragnę złożyć samokrytykę , Pan Henryk Pająk nie powiedział wsio ryba , ale myślę , że myśli podobnie do mnie :D Wielu rzeczy od Pana Henryka się nauczyłem i być może odziedziczyłem ten specyficzny , polski sposób myślenia . Ale jeśli chodzi o żydostwo w POLIN , to fachowcami najwyższej półki są profesor Nowak i Pani Maria Kurek
.
Można sobie wyguglać.

Bracia Lachy gonić chazarów , gdzie się tylko qurwa da :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 grudnia 2018r. o 23:55
Kto bardziej szkodzi Polsce: falangista machający flagą czy żyd, który chce wydrenować z Polski miliardy dolarów? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Pysznogłówka niezalogowany
11 grudnia 2018r. o 0:01
A chooj, lepiej dla dobra narodu RP.......................................palić jednych i drugich !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Pysznogłówka niezalogowany
11 grudnia 2018r. o 0:06
falco napisał(a): a nie napisałem?
więc powtórzę...utarcie noska ''zachodowi'' :D


Taaaaaak, a czy falco, to to samo co wal go ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciana Pysznogłówka niezalogowany
11 grudnia 2018r. o 0:06
falco napisał(a): a nie napisałem?
więc powtórzę...utarcie noska ''zachodowi'' :D


Taaaaaak, a czy falco, to to samo co wal go ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 4:45
skorn napisał(a): Kto bardziej szkodzi Polsce: falangista machający flagą czy żyd, który chce wydrenować z Polski miliardy dolarów? ; )


To jest bardzo dobre pytanie w świetle ustawy 447 hamerykańskiego Knesetu. Nie wiem , czy Kolega Kameleon kuma czaczę , ale jeśli zagrożeniem dla Polski jest nibyfaszyzm ONR , to po cholerę ja gadam o szczepionkach i chemitralach ?

... ale ostatnimi czasy spodobał mi się Dariusz Kwiecień , nie wiem jak Alex Berdowicz to robi , że trafia na Mądrych Ludzi i odwala kawał dobrej dziennikarskiej roboty ? ... tylko gratulować . Berdowicz , Rola , Sumliński , to wyższa szkoła jazdy ... daleko , daleko w tyle resortowa Stokrotka z kolegami z tfufauenu .... wężykiem Jasiu :D

I żeby nie być gołosłownym ... wuala :



Miłej lektury przy porannej kawie i miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 12:26
[img=1544527605_hkodfpr.jpg]
[img=1544527615_5fzjdfg.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 14:52
Ponieważ mam dzisiaj wolny wtorek ... , niech francuscy gliniarze i faszyści z ONR według Kameleona nap.erdalają się wzajemnie . Ja tam wolę popatrzeć na Piękne Kobiet . Pierwszą w której się zakochałem była Romina Power :



, ale Monika ... dziewczyna ratownika Belucci , piękna rola w kultowym Matriksie obie krwistoczerwone włoszki , palce lizać :)



... ale ja , jak Rosiewicz ... najwięcej witaminy ... mają polskie dziewczyny ... kocham Cię Promieniu i płaczę . Celebrytki Romina i Monika , to tylko iluzja ciała , ważna jest DUSZA . Proszę Cię , naucz się kochać :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza