Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

211
skorn
11 grudnia 2018r. o 16:58
Pannazdzieckiem napisał(a):
skorn napisał(a): Kto bardziej szkodzi Polsce: falangista machający flagą czy żyd, który chce wydrenować z Polski miliardy dolarów? ; )


To jest bardzo dobre pytanie w świetle ustawy 447 hamerykańskiego Knesetu. Nie wiem , czy Kolega Kameleon kuma czaczę , ale jeśli zagrożeniem dla Polski jest nibyfaszyzm ONR , to po cholerę ja gadam o szczepionkach i chemitralach ?)


Tak długo jak mamy na stanie takich pożytecznych idiotów, obrona interesu narodowego nam nie grozi.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 20:16
Rozwaliłeś mnie Skornik :D :D :D . Dzisiaj chyba nie przestanę się śmiać :D . Ale spróbuję ... widzisz Skorniku , Janusz jest typowym produktem ścierwomediów . Janusz myśli po swojemu , co mu szatan podszepce . Na fejsie patriota , w środku ... qurwa coś dzisiaj chyba długo pryskali , bo jakiegoś kaszlu dostałem :D

No ale wracając do rzeczy ... jak widzisz Darka Kwietnia , ciekawym Twej opinii Skorniku ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 21:11
skorn napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
skorn napisał(a): Kto bardziej szkodzi Polsce: falangista machający flagą czy żyd, który chce wydrenować z Polski miliardy dolarów? ; )


To jest bardzo dobre pytanie w świetle ustawy 447 hamerykańskiego Knesetu. Nie wiem , czy Kolega Kameleon kuma czaczę , ale jeśli zagrożeniem dla Polski jest nibyfaszyzm ONR , to po cholerę ja gadam o szczepionkach i chemitralach ?)


Tak długo jak mamy na stanie takich pożytecznych idiotów, obrona interesu narodowego nam nie grozi.


tylko widzisz kmiocie ten ''pożyteczny dziwny czlowiek '' zadaje ci proste pytania na które nie masz odpowiedzi lub podwijasz kitę i chyłkiem czmychasz ...
głombiku ...myślisz że wklejając linki bronisz ''interesu narodowego''?
myślisz że jak pominiesz milczeniem pytania o faszyzujący onr bronisz tego ''interesu''?
myślisz że jak przemilczysz pytania o co widzisz słusznego o podwójną listę klechów pedofili to bronisz ''interesu''...chyba ich ...
kiedy pytam o to jak widzisz obecność komucha piotrowicza w szeregach ...ów zmykasz jak szaraczek ...
kiedy pytam kto był na marszu równości tymi ''dewiantami'' robisz uniki i wijesz się jak piskorz...

więc śmiało mogę o tobie napisać nie tyle pożyteczny co szkodliwy dziwny czlowiek ...

popisz sobie z kolegą ,spotkajcie się przy szachach ,popijcie piwka i w tej przyjaznej atmosferze pogadajcie sobie o ''komuchach czy ''autorytetach ''
pogadajcie sobie o onr-ach i promieniach ...
wasze ''klimaty'' :]

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 21:25

[img=1544559919_ak3il00.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 21:42
im mniejsza wiedza tym większe ego


wypisz -wymaluj tow.jano

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 21:44
[img=1544561034_ksw8f1p.jpg]
[img=1544561047_jjmnvw4.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 22:21
Jako , że lubię się uczyć , polecam Wam ... koguciki :



Sklepowicza pamiętam z przed lat , niesamowity Intelekt z kulinarnym zacięciem , ale Maniek Rola nie ustępuje i tak trzymać ... Maniek :)

ps . Kameleon dalej twierdzisz , że Michalkiewicz to głupiec ? I Sklepowicz i Michalkiewicz i Rola zgodnym głosem twierdzą , że to nie Putler zrobił zadymę we Francji . TVN mówi , że Putler.

Tak trzymać Maniek . Prawda wyzwala .

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 grudnia 2018r. o 22:25
falco napisał(a): blabla

Czekam na przykłady w postaci cytatów, gdzie bronię komunistów w rządzie PiS, pedofilów, itd. itp. Czekam i się doczekać nie mogę.

Tymczasem sprawdź czy cię nie ma klęczącego w jakiejś synagodze.

Aj waj i do przodu!

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza