Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

19709
#Anonim19709 nieaktywny
11 grudnia 2018r. o 22:56
[img=1544565361_bgs74du.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Dalia niezalogowany
12 grudnia 2018r. o 6:13
Jaanoo napisał(a): []



Ale ty jęsteś poyebana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 grudnia 2018r. o 6:36
skorn napisał(a):
falco napisał(a): blabla

Czekam na przykłady w postaci cytatów, gdzie bronię komunistów w rządzie PiS, pedofilów, itd. itp. Czekam i się doczekać nie mogę.

Tymczasem sprawdź czy cię nie ma klęczącego w jakiejś synagodze.

Aj waj i do przodu!


korniszonku
pierdzielisz bez sensu i uciekasz się do tanich chwytów które mogą trafić tylko do idio.ty
to ja wiele razy prosiłem cię o cytaty z moich postów i to w kilku sprawach i jakoś się nie doczekałem :]
wracając do ciebie
gdzie ja ci zarzuciłem obronę komunistów?
zwłaszcza tobie tego nie sposób zarzucić bo ty wszędzie ''tropisz'' i widzisz ''komunistów i złodziei''
tyle że ograniczasz się tylko do PO i SLD
a tyle razy pytałem cię o to jak widzisz ''komuchów'' w obecnym nie(rządzie)
nigdy nie odpowiedziałeś czym prędzej umykając ...hahaha

podobnie było i jest w sprawie klechów pedofili
to jest właśnie pokaz twojej hipokryzji :]
a pisanie bym szukał teraz siebie w synagodze to już nic innego jak popis twojej głupoty

kmiotku -omijanie lub milczenie o tym co powinno być nagłaśniane i piętnowane to ciche przyzwolenie ...
i ty to robisz ...


aj waj?...nie korniszonie ...
dla ciebie alleluja ....
''utajniony apostato'' :]




"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
12 grudnia 2018r. o 16:52
[img=1544612730_iaiavln.jpg]



Dopisane 12.12.2018r. o godz. 12:30:




Dopisane 12.12.2018r. o godz. 16:52:

[img=1544629936_l484hnp.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 grudnia 2018r. o 18:36
falco napisał(a): tyle że ograniczasz się tylko do PO i SLD

Na forum jest kilka tematów o PiS, w których się produkujesz. Żadnego o PO czy SLD. Ja się do chóru kodziarzy nie dopisuję.


falco napisał(a): kmiotku -omijanie lub milczenie o tym co powinno być nagłaśniane i piętnowane to ciche przyzwolenie ...
i ty to robisz ...

No własnie kmiotku, czemu jeszcze nie założyłes tematu o PO? To ciche przyzwolenie z twojej strony. Ale skoro chcesz widzieć Tuska jako prezydenta Polski, a Kwaśniewskiemu "podałbyś rękę", to nie ma się co dziwić. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
12 grudnia 2018r. o 19:07
widzisz jaki jesteś prosty ? 'a właściwie prostacki...
ponownie nic o sobie a o mnie ...
dlaczego nie popiszesz sobie ze swoim koleżką ?
macie tyle wspólnego ze sobą :]
dlaczego sam nie założysz tematu o PO a mnie namawiasz ?
pomyśl zanim coś napiszesz ...
po co temat o PO jak pomimo tego że ten jest o ...ach i tak w co drugim poście jest coś o PO?

dlaczego nie założysz tematu o ''komuchach''?
czy nie dlatego że musiałbyś czytać o tych co obecnie są przy ''korycie''?

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 grudnia 2018r. o 23:53
Nie zakładam tematów, bo nie mam takiego permanentnego BÓLU DUPY jak ty. Ja swoje powiem raz i starczy, ty nawijasz dzien w dzien po kilka godzin na TEN SAM TEMAT. PiS wypalił ci mózg.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2018r. o 6:30
skorn napisał(a): Nie zakładam tematów, bo nie mam takiego permanentnego BÓLU DUPY jak ty. Ja swoje powiem raz i starczy, ty nawijasz dzien w dzien po kilka godzin na TEN SAM TEMAT. PiS wypalił ci mózg.


nie zakładasz tematów bo tak ci jest wygodnie ...
inni to robią za ciebie a ty się podłączasz
np. ''szatan jest wszędzie'':]
co cię sprowadza do tego tematu jak ty o ''bogach'' czy ''szatanie '' nic kompletnie nie wiesz?
dlaczego tam np. nie powiesz ''raz i starczy''?
(magistrze-co to za plebejskie wyrażenie ?-''starczy''?...starczy to może być wygląd lub wiek ...:])
i nie pierdziel że dla ciebie ''raz i starczy''
który to raz fantazjujesz o tych ''kilku godzinach '' dziennie?
tu ci nie wystarcza że już nie raz o tym pisałeś?
nawet gdyby tak było to na szczęście nie dajesz mi na ''kromkę chleba'' i nie ty będziesz decydował; gdzie i kiedy będę pisał ...
męczy cię hipokryto że piszę na ten sam temat co?piszę o tym o czym ty milczysz bo zżera cię strach ....

jeśli ty kmiotku piszesz że mnie pis wypalił mózg'' to tobie ten twój ''mózg'' wypalił Falco ...:]

jak tam?...poczytałeś o oko.press?
jak to się stało ze nikt od twoich ''sakowiczów'' nie dostał żadnej nagrody dziennikarskiej a dostała ją Mikołajewska?
jak to się stało że nie dostał żadnej nagrody ziemiec ,holecka ,gmyz czy ziemkiewicz a dostali je ludzie ze ''superstacji''?
dlaczego wśród dziennikarzy śledczych nie ma gargias a jest kilku z tego ''kłamliwego'' tvn? :)

chętnie poczytam jak to wyjaśnisz chociaż pewne przypuszczenia jak to zrobisz już mam ...

''systemowy niewolniku'' :]

ps. masz teraz pole do popisu bo ja jadę do pracy ...nie będzie mnie kilka godzin ...hahahaha



Dopisane 13.12.2018r. o godz. 06:30:

''Bianka Mikołajewska znów nominowana do nagrody Grand Press w kategorii "News" za cykl artykułów o inwigilowaniu przez policję uczestników protestów w 2017 roku. Konrad Szczygieł i Sebastian Klauziński ujawnili, że pieniądze z Funduszu Sprawiedliwości idą na promocję PiS, zamiast na pomoc pokrzywdzonym w wyniku przestępstw. Gratulujemy!!! ''

no ?
napisz teraz coś o tym jak Pani Bianka pracowała w GW ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza