Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

19709
#Anonim19709 nieaktywny
13 grudnia 2018r. o 11:37
[img=1544697372_015a6gu.jpg]


zapomniałeś hipokryto o tej nagrodzie? [img=1544697417_e65kaqh.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłota Kostrzewa niezalogowany
13 grudnia 2018r. o 11:58
skorn napisał(a): Nie zakładam tematów, bo nie mam takiego permanentnego BÓLU DUPY jak ty. Ja swoje powiem raz i starczy, ty nawijasz dzien w dzien po kilka godzin na TEN SAM TEMAT. PiS wypalił ci mózg.
kto to jest ten pieniacz falco?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2018r. o 12:47
~~Brązowozłota Kostrzewa napisał(a):
skorn napisał(a): Nie zakładam tematów, bo nie mam takiego permanentnego BÓLU DUPY jak ty. Ja swoje powiem raz i starczy, ty nawijasz dzien w dzien po kilka godzin na TEN SAM TEMAT. PiS wypalił ci mózg.
kto to jest ten pieniacz falco?


Kumpel z wojska . Lubię chłopa , ale On mnie nie lubi , nie wiem dlaczego . Być może dlatego , że Falco wszystkich nie lubi , ale jak ostatnio spotkaliśmy się w Biedronce na Dolnych Młynach ... i podałem rękę ... powiedział s.pierdalaj . Wisi mi czy kocha i szanuje , ale w niektórych kwestiach ma rację , jeśli już sobie tak szczerze dyskutujemy.

Panowie i Panie ... kto jeśli nie my będzie łączył Naród ? Ja łączę , Faclobaran dzieli.

Dzięki JANOO za wsparcie memami :)

Panowie i Panie źle się dzieje z Ojczyzną naszą , Dobra zmiana to iluzja . ...

Panowie i Panie ... Proszę Was ... zostawcie telewizornię ... pozorną przyjemność macie przecież dostęp do neta . POPIS to jedna szajka , nie ma różnicy .

Naszym prawdziwym wrogiem jest zakamuflowane żydostwo ... proszę Was ... poczytajcie Talmud ... prawda wyzwala , jak mawiał Jezus

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
19709
#Anonim19709 nieaktywny
13 grudnia 2018r. o 12:54
a ememe chce mnie blokować bo facklo na mnie doniósł


Dopisane 13.12.2018r. o godz. 12:54:

[img=1544702079_lpu47e8.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2018r. o 15:44
Jaanoo napisał(a): a ememe chce mnie blokować bo facklo na mnie doniósłDopisane 13.12.2018r. o godz. 12:54:[img=1544702079_lpu47e8.jpg]


Janoo proszę Cię ... Jaźni nie da się zablokować . Bolek próbował Panią Annę Walentynowicz , ale się nie dała ... to było w czasach kiedy Kolega Kameleon za sukami biegał ... do dzisiaj mu tak został ... ja szukam TEJ . co MYŚLI , jak ja

i Bolek nie odwiedzie mnie od Jezusa nibymatką w klapie Maryja

Kto sprzedał duszę diabłu ? . kto sprzedał się mamonie ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2018r. o 17:27
po pierwsze
Falco nikomu i nigdzie nie powiedział ''spier.da.laj''
takie ''krasomówcze '' mowy to domena skorna :]
Falco powiedział jasno -SPADAJ i to było jedyne słowo łgarzu ...

po drugie ...jeśli ktokolwiek uważa że brednie o tym że ''doniosłem '' na tow. jano ,pytanie publiczne proszę zadać w temacie technicznym do samego administratora ...
chętnie przeczytam jego odpowiedz w tej sprawie ...

w tej chwili do zarzucającego mi donos na tow. jano piszę otwarcie ...jesteś oszczercą i oszustem :]

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
13 grudnia 2018r. o 17:34
Kto wręcza te dziennikarskie nagrody? Kapituła z michnikami i lisami? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2018r. o 17:36
to ty tego nie wiesz?
niebywałe...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.