Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
27 grudnia 2018r. o 21:08
coś mi się wydaje że ludzie wcześniej ...
my jako ludzie mamy mniejsze zdolności adaptacyjne
chyba że się mylę ...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
27 grudnia 2018r. o 21:17
falco napisał(a):
wracając do ferm i ich ''szkodliwości'' ;)
gdybyśmy bali się infradzwięków nikt z nas nie miałby tivi ,pralek czy mikrofalówek ...
;)

Chyba ci sie pomyliło z ultradźwiękami (chociaż przy tv i pralkach to już zupełnie nie wiem o co ci chodziło).

DP napisał(a): Odnawialne źródła energii
Jeśli ziemia umrze ptaki też zginą.

Ale przecież w Polsce są odnawialne źródła energii: elektrownie wodne, WIATRAKI, solary....
Więc o co ci chodzi??
Czy uważasz, elektrownie węglowe??


Dopisane 27.12.2018r. o godz. 21:17:

qwax_ napisał(a):
falco napisał(a):
wracając do ferm i ich ''szkodliwości'' ;)
gdybyśmy bali się infradzwięków nikt z nas nie miałby tivi ,pralek czy mikrofalówek ...
;)

Chyba ci sie pomyliło z ultradźwiękami (chociaż przy tv i pralkach to już zupełnie nie wiem o co ci chodziło).

DP napisał(a): Odnawialne źródła energii
Jeśli ziemia umrze ptaki też zginą.

Ale przecież w Polsce są odnawialne źródła energii: elektrownie wodne, WIATRAKI, solary....
Więc o co ci chodzi??
Czy uważasz, że należy zlikwidować elektrownie węglowe??

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
27 grudnia 2018r. o 21:37
stopniowo ...tak
nie jesteśmy kretami, a giną w nich ludzie którzy zjeżdżają kilometr pod ziemię po to, by godnie żyć na powierzchni
zmiany nie muszą się podobać gdy są koniecznością
a i ziemia i człowiek
złapie oddech
dobranoc:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
27 grudnia 2018r. o 21:44
DP napisał(a): stopniowo ...tak
nie jesteśmy kretami, a giną w nich ludzie którzy zjeżdżają kilometr pod ziemię po to, by godnie żyć na powierzchni
zmiany nie muszą się podobać gdy są koniecznością
a i ziemia i człowiek
złapie oddech
dobranoc:)

A np. kopalnia Turów lub Bełchatów? Tam nikt nie zjeżdża pod ziemię, bo to kopalnie odkrywkowe...
A stwierdzenie "stopniowo...tak" pokazuje, że nie masz zielonego pojęcia o działaniu energetyki zawodowej.... i elektrowniach konwencjonalnych, które są NIEZBĘDNE do prawidłowego i bezpiecznego działania całego systemu elektroenergetycznego.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 grudnia 2018r. o 22:10
qwax_ napisał(a):
falco napisał(a):
wracając do ferm i ich ''szkodliwości'' ;)
gdybyśmy bali się infradzwięków nikt z nas nie miałby tivi ,pralek czy mikrofalówek ...
;)

Chyba ci sie pomyliło z ultradźwiękami (chociaż przy tv i pralkach to już zupełnie nie wiem o co ci chodziło).

no chyba żartujesz ...
nie wierzę ...


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
27 grudnia 2018r. o 22:24
falco napisał(a):
qwax_ napisał(a):
falco napisał(a):
wracając do ferm i ich ''szkodliwości'' ;)
gdybyśmy bali się infradzwięków nikt z nas nie miałby tivi ,pralek czy mikrofalówek ...
;)

Chyba ci sie pomyliło z ultradźwiękami (chociaż przy tv i pralkach to już zupełnie nie wiem o co ci chodziło).

no chyba żartujesz ...
nie wierzę ...


Ale w co nie wierzysz?
Jako "argument" przy infradźwiękami podałeś "tivi, pralek", więc rozwiń "myśl"...

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
27 grudnia 2018r. o 22:53
oczywiście ...daj mi chwilę



Dopisane 27.12.2018r. o godz. 22:37:

''Jeśli chodzi o niesłyszalne dźwięki, które rzekomo są bardzo szkodliwe dla ludzi, to liczne badania wykazały, że dźwięki te, zwane infradźwiękami, nie mają absolutnie negatywnego wpływu na ludzi. Infradźwięki są zresztą emitowane również przez telewizory, silniki samochodów, lodówki, telefony komórkowe i ''

chcesz całość ?
nie lubię linkować ale ...

kiedyś był pomysł z fermą w okolicach Tomaszowa i temat mnie na tyle zainteresował że troszkę poczytałem w czym ludzie widzieli tam problem ...
kiedy poczytałem o tym że będzie im przeszkadzał ''gwizd wiatru'' w olinowaniu masztów i ... ''infradzwięki '' ;)zrozumiałem że protestowali dla protestowania ...;)


Dopisane 27.12.2018r. o godz. 22:51:

qwax_ napisał(a):
DP napisał(a):

Turbiny .............. do tego szpecą krajobraz,


nie ma to jak kominy chłodnicze ...
aż dziw że władze miast nie budują w ich okolicach tarasów widokowych ...

ci co mają tam balkony to prawdziwi ''szczęściarze'' ;)

[img=1545947471_2efwt72.jpg]



Dopisane 27.12.2018r. o godz. 22:53:

czas na mnie ...
jak zechcesz cały artykuł pisz bez skrępowania a nawet jutro , przed pracą Ci wkleję :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
28 grudnia 2018r. o 7:45
Sie tam wiatrakami interesujecie . Strata czasu . Energia jest w każdym punkcie czasoprzestrzeni , dostarczana przez Stwórcę . Są technologie , brakuje woli .... wróć ... woli nie brakuje , tylko żydokomuna na całym świecie blokuje wolną energię . Ciekawym , jak długo jeszcze pociągnie żydokomuna :) Stwórca raczy wiedzieć :)

Póki co , polecam Wam podsumowanie pana Michalkiewicza :



Jest jeszcze na sali jaki zdziwiony , dlaczego Michalkiewicz jest mym Autorytetem ? :D

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza