Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

HydePark

2900
#falco nieaktywny
28 grudnia 2018r. o 18:30
jak się chce to wszystko można ...
prawda mieczyku?
:)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bordowa Lantana niezalogowany
28 grudnia 2018r. o 18:54
dp napisała o turbinach wiatrowych ,(które upiększają krajobraz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
28 grudnia 2018r. o 19:20
falco napisał(a):

cytuję ''samego siebie''?
no masz pomysły ;) nie powiem...
ale wyjaśnię ci że ten cytat o którym piszesz że jest na ''poziomie gimbazy '' to cytat z pisma zajmującego się tą tematyką a tytuły naukowe raczej świadczą o wyższym poziomie ...;)

argumenty których nie mamy?
ciekawe bo wystarczy jeden i zasadniczy - chęć zadbania o środowisko z którym jesteśmy nierozłącznie związani ...
na koniec -da się qwax,da się
Hiszpanie do końca roku zamykają wszystkie-blisko 30 kopalń ...
a więc da się ...



To podaj w końcu źródło tej "wiedzy".
No i najważniejsze: co zamiast węgla, bo wijesz się jak węgorz z udzieleniem odpowiedzi...


Dopisane 28.12.2018r. o godz. 19:20:

~~Niebieski Mieczyk napisał(a):

http://domrel.pl/centrum_wiedzy/fakty-i-mity/


Zapomnieli tam jeszcze napisać, że przebywanie w pobliżu wiatraków uzdrawia ludzi ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
28 grudnia 2018r. o 19:36
no dobrze
Ekspansja a raczej barbarzyństwo człowieka nie ulega wątpliwości,Alternatywne źródła energii dają nam czas.Żywioły ziemi mogą być źródłem energii potrzebnej do ''wygodnego życia człowieka'' .Dałam kilka przykładów nierentowności wydobycia węgla.Wystarczy.Bo mowa nie tylko o wiatrakach.Kto myśli to
zrozumie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
28 grudnia 2018r. o 19:46
skoro piszesz do mnie ''podaj zródło wiedzy ''nie otworzyłeś linku ...
wtedy nie pisał byś bzdur że ''cytuję samego siebie'' a kto wie czy czegoś więcej byś nie zrozumiał ...
pytasz mnie o to z czego dzisiaj produkować energię ?
czy tym samym chcesz mi powiedzieć że jest to możliwe tylko dzięki węglowi?
toż to piramidalna bzdura...
tylko zródła odnawialne i atomistyka ...to przyszłość a twoje pisanie - gdzie dziwisz się że telewizor czy telefon emituje infradzwięki -pokazuje że nie do końca wiesz co jest co ...
otwórz więc link który zamieścił ''mieczyk'' a łykniesz odrobinę fachowej wiedzy ...

zresztą to nie jedyne zródło z którego możesz coś wyczytać ...
mieczyk mógł więc i ty się postaraj ...;)



Dopisane 28.12.2018r. o godz. 19:46:

siemanko DP :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
28 grudnia 2018r. o 19:48
DP napisał(a): no dobrze
Ekspansja a raczej barbarzyństwo człowieka nie ulega wątpliwości,Alternatywne źródła energii dają nam czas.Żywioły ziemi mogą być źródłem energii potrzebnej do ''wygodnego życia człowieka'' .Dałam kilka przykładów nierentowności wydobycia węgla.Wystarczy.Bo mowa nie tylko o wiatrakach.Kto myśli to
zrozumie.

Ale ja się z Tobą w wielu kwestiach zgadzam...Ale potrzebny jest jakiś rozsądek, a nie rzucanie hasłami "STO dla węgla"...
Więc skoro powiedziałaś A, to powiedz B ;)
Co w zamian węgla??
Tylko nie "wij" z odpowiedzią się jak Twój Don Kichot, Falco zwany ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
28 grudnia 2018r. o 19:52
napisałam już
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
28 grudnia 2018r. o 19:56
DP napisał(a): napisałam już

A ja ci napisałem, że na samych odnawialnych musi być jakaś elektrownia konwencjonalna!!

falco napisał(a):
otwórz więc link który zamieścił ''mieczyk'' a łykniesz odrobinę fachowej wiedzy ...

Ale to ty miałeś podać link, a nie jakiś Mieczyk. Chyba, że Mieczyk i Ty to ta sama osoba?,Ale wtedy trąci to lekko schizofrenią...
Poza tym odniosłem się już do tego linku i "wiedzy" tam zawartej.

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza