Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wróżki z okolic Bolesławca

~M niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 21:49
Sama kiedys bywalam u wrozki z Dobrej. Niesamowita kobieta wrozy z tarota. W 100% wszystko sie sprawdza WSzYSTKO! Az ciezko uwierzyc, ale wszystko sie sprawdzilo w ciagu 7 lat. Chetnie bym do niej poszla jeszcze raz, ale troche sie boje, bo wiem ze wszystko sie napewno sprawdzi predzej czy pozniej. Nie posiadam do niej numeru ale wiem gdzie mieszka. Mam nadzieje, ze nadal wrozy bo to starsza kobieta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wróżka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 21:50
Nie, bo to za krótki termin. Jeśli zadasz pytanie na 2-3 lata to będzie miarodajne. No chyba, że masz zaplanowany już zakup np na sobotę to wówczas można dopytać: lepsze dla mnie będzie auto S czy M? Będę zadowolony z zakupu? Warto kupić auto X? Itp...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 21:53
~Wróżka napisał(a): Nie, bo to za krótki termin. Jeśli zadasz pytanie na 2-3 lata to będzie miarodajne. No chyba, że masz zaplanowany już zakup np na sobotę to wówczas można dopytać: lepsze dla mnie będzie auto S czy M? Będę zadowolony z zakupu? Warto kupić auto X? Itp...


kochana wróżko ide spać -- w jakim czasie zasnę :D ?? mała podpowiedz , jestem zmęczony haha
dobranoc
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wróżka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 21:53
~M napisał(a): Sama kiedys bywalam u wrozki z Dobrej. Niesamowita kobieta wrozy z tarota. W 100% wszystko sie sprawdza WSzYSTKO! Az ciezko uwierzyc, ale wszystko sie sprawdzilo w ciagu 7 lat. Chetnie bym do niej poszla jeszcze raz, ale troche sie boje, bo wiem ze wszystko sie napewno sprawdzi predzej czy pozniej. Nie posiadam do niej numeru ale wiem gdzie mieszka. Mam nadzieje, ze nadal wrozy bo to starsza kobieta.


Dlatego warto zadawać konkretne i terminowe pytania. Te bardzo ogólne mogą wywołać strach jeśli wróżba wyjdzie niekorzystna.
Osobiście nie byłam ńigdy u tej wróżki ale dobre opinie słyszałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 21:54
~Wróźka napisał(a): To zapytam Wyroczni czy Twój pomysł wypali;)

A tak na serio jeśli ktoś chce to mogę powróżyć- tutaj


no przecież napisałem że chcę :|
aby poznać Twoja wiarygodność podaj mi numer mojego peselu...oczywiście dzień i miesiąc ..rok pomiń :D i tak dalej...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13461
#Harpia nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 22:03
~Słońce napisał(a):
Harpia napisał(a): Mogę polecić Izę Błaszkowską - tarocistkę, tel. 722 329 216. To, co ona za pomocą kart wykonuje, to bardziej praca nad sobą i rozwój osobisty. Bez mieszania kotem w kotle... :P
W brew pozorom twardo i logicznie stąpająca po ziemi osoba.


Skąd ona jest? Mi zależy oko w oko porozmawiać z osobą mającą wiedzę w temacie i widzącą nieco więcej niż inni, nie musi być psychologiem ;)


Iza jest z okolic B-ca. W mieście jest codziennie, więc nie będzie problemów, aby się umówić, no ale najpierw trzeba zadzwonić... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wróżka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 22:05
CNC napisał(a):
~Wróżka napisał(a): Nie, bo to za krótki termin. Jeśli zadasz pytanie na 2-3 lata to będzie miarodajne. No chyba, że masz zaplanowany już zakup np na sobotę to wówczas można dopytać: lepsze dla mnie będzie auto S czy M? Będę zadowolony z zakupu? Warto kupić auto X? Itp...


kochana wróżko ide spać -- w jakim czasie zasnę :D ?? mała podpowiedz , jestem zmęczony haha
dobranoc

W ciągu godziny jeszcze nie zaśniesz, mimo oczekiwania na sen energia będzie Cię rozpierać;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 22:15
Ja jak chodzilam do wrozki z Dobrej nie pytalam o nic, ona sama mowila a wiedziala wszystko o moim zyciu przeszlym, terazniejszym i przyszlym. Niestety teraz ludzie idac do wrozki chcieli by uslyszec, wygrasz w lotka, dostaniesz spadek, i tak dalej. To nie dokonca tak wyglada. Jedno jest pewne jezeli chodzi o nia ma dar i nikt temu nie zaprzeczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.