Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wróżki z okolic Bolesławca

10630
#CNC nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 17:09
~Słońce napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~Oświecony napisał(a): Klucz nick - Chyba zatem nie miałeś do czynienia nigdy z porządnym wróżbitą i nie masz żadnego pojęcia o Wiedzy Pierwotnej
nie miałem do czynienia i nie chcę mieć,głupoty durnoty i ciemnota,każdy sposób jest dobry aby ciemnemu ludowi wyciągnąć kase z kieszeni,lotto,automaty,różnego rodzaju gry,tj tzw podatek od głupoty,ja mówie sobie co mam robić ,a nie niby wróżka,skoro yo dobra wróżka to niech zaczaruje nasz kraj żeby takiej biedy nie było.każdy kto pisze że chodzi do wróżki powinien się przebadać psychiatrycznie. :P


Klucz nick z hazardem zgodzę się głupota i należy to leczyć, jednak mylisz się co do prawdziwych "widzących", nie mam na myśli pseudowróżek oszustkę co kasę trzepią, tylko konkretną osobą która zobaczy co się wydarzy jeśli wybiorę
opcję A i co będzie przy opcji B- ekonomicznie nie da się wyliczyć tego
przypadku stąd pytam o jasnowidza.


zamiast wybierać A lub B poszukaj wyboru z literką C :D
to będzie idealny kompromis , przeznaczenie nie istnieje , to my decydujemy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~D niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 17:26
Otóż to, o ile ktoś zdecyduje. Jeśli nie wybierze sam A lub B to Los skieruje go na C. Dlatego warto niekiedy dopytać kogoś wiedzącego co będzie jeśli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 18:18
to wy nie wiecie że każdy kto odwiedzi wróżkę ma być ekskomunikowany?


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 18:50
Nie wybieraj ani A, ani B, ani nawet C wybierz CNC, widzę między wami bardzo sprzyjającą aurę :D A tak poważnie to człowiek jest podobno rozumną istotą i potrafi sam podejmować decyzje bez zbędnych rad wróżki ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 18:58
a jak któraś chce się pozbyć rywalki co to chłopaka jej bałamuci zalotnym uśmiechem a kto czy nie zgrabniejszą figurką niech zrobi tak...
truchło zdechłego kota niech o północy zakopie na cmentarzu z magicznym zaklęciem ''zgiń ,przepadnij zmoro albo ...''(resztę pozostawiam inwencji )

następnego dnia chłopak wróci...''na bank'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 19:01
lia napisał(a): Nie wybieraj ani A, ani B, ani nawet C wybierz CNC, widzę między wami bardzo sprzyjającą aurę :D A tak poważnie to człowiek jest podobno rozumną istotą i potrafi sam podejmować decyzje bez zbędnych rad wróżki ;)


dziękuje za taką aprobatę względem moje osoby :* rzeczywiście aura iście słoneczna ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9478
#lia nieaktywny
8 kwietnia 2015r. o 19:15
CNC napisał(a):
lia napisał(a): Nie wybieraj ani A, ani B, ani nawet C wybierz CNC, widzę między wami bardzo sprzyjającą aurę :D A tak poważnie to człowiek jest podobno rozumną istotą i potrafi sam podejmować decyzje bez zbędnych rad wróżki ;)


dziękuje za taką aprobatę względem moje osoby :* rzeczywiście aura iście słoneczna ;)
Ależ nie ma za co, zaraz podam numer konta do uregulowania należności za radę :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wróżka niezalogowany
8 kwietnia 2015r. o 20:43
To może powróżyć niedowiarkom? Kto chętny? Oczywiście za darmo :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima