Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kopcący diesel

11459
#RoksanaM nieaktywny
8 czerwca 2015r. o 11:48
Od kilku dni na drogach bolesławca zauważyłam coraz więcej kopcących diesli.. Możliwe że wcześniej nie zwracałam na to uwagi. Nie wiem czy właściciele nie widzą tego czy nie chcą widzieć ale jeżeli kopci to wiadomo że coś niedobrego dzieję się w aucie. Ludzie widocznie nie zwracają na to uwagi bo skoro jedzie to po co cokolwiek naprawiać/wymieniać. Chciała bym tylko zakomunikować że to przeszkadza osobą jadących za takim pojazdem, a jak już kierowca owego kopci-sztrucla zobaczy że ktoś chce go wyprzedzić to wciska gaz w podłogę co powoduję zadymienie całego miasta. Nie wiem kto podbija przegląd takim samochodom...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~oioi niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 11:51
dziecko - to jest natura diesla.nie musi być zepsuty żeby kopcić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11459
#RoksanaM nieaktywny
8 czerwca 2015r. o 11:59
~oioi napisał(a): dziecko - to jest natura diesla.nie musi być zepsuty żeby kopcić


Starcze- wiem jak powinien wyglądać dym nie zepsutego diesla. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
8 czerwca 2015r. o 12:13
nowe auta nie kopcą jednak nie zmusisz ludzi aby wszyscy zakupili nowe samochody..
diesel musi kopcić i nie oznacza to,że jest zepsuty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 12:16
Mi bardziej przeszkadza smród z samochodów napędzanych gazem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 14:07
RoksanaM napisał(a): Od kilku dni na drogach bolesławca zauważyłam coraz więcej kopcących diesli.. Możliwe że wcześniej nie zwracałam na to uwagi. Nie wiem czy właściciele nie widzą tego czy nie chcą widzieć ale jeżeli kopci to wiadomo że coś niedobrego dzieję się w aucie. Ludzie widocznie nie zwracają na to uwagi bo skoro jedzie to po co cokolwiek naprawiać/wymieniać. Chciała bym tylko zakomunikować że to przeszkadza osobą jadących za takim pojazdem, a jak już kierowca owego kopci-sztrucla zobaczy że ktoś chce go wyprzedzić to wciska gaz w podłogę co powoduję zadymienie całego miasta. Nie wiem kto podbija przegląd takim samochodom...
Czemu nie napisałaś "samochodą",no bo skoro "osobą"jadącym przeszkadza ,tozdecyduj się :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11459
#RoksanaM nieaktywny
8 czerwca 2015r. o 15:03
Nie atakuje wszystkich ludzi którzy maja samochody na ON , nie o to mi chodziło. Za to poczułam atak osób jeżdżących dieslami na moją osobę. Zdziwiło mnie raczej to że ludzie nic z tym nie robią... Rozumie że komuś to nie przeszkadza ale są też takie osoby które takie dymiące auto denerwuje. Nie miałam też na myśli aby potępić osoby które jeżdżą starszymi autami. Dziękuję osobie która wychwyciła że zrobiłam błąd ort. i poprawiła mnie:) jestem tylko człowiekiem każdemu zdarzają się jakieś błędy. Prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 15:37
RoksanaM napisał(a): Nie atakuje wszystkich ludzi którzy maja samochody na ON , nie o to mi chodziło. Za to poczułam atak osób jeżdżących dieslami na moją osobę. Zdziwiło mnie raczej to że ludzie nic z tym nie robią... Rozumie że komuś to nie przeszkadza ale są też takie osoby które takie dymiące auto denerwuje. Nie miałam też na myśli aby potępić osoby które jeżdżą starszymi autami. Dziękuję osobie która wychwyciła że zrobiłam błąd ort. i poprawiła mnie:) jestem tylko człowiekiem każdemu zdarzają się jakieś błędy. Prawda?

Masz rację diesel powinien zadymić ale w pewnych granicach,mój też kopcił jak bym stare szmaty podpalił :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza