Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

kopcący diesel

~ niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 20:31
teraz jezdzi się na oleju po frytkach,powinno się czuć zapach rzepaku. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nie zrozumiem niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 20:59
nie wiem jak można jeździć dieslem,

kopci, śmierdzi, klekocze, drogie naprawy, a i ropa nawet tańsza od PB nie jest.

Kiedyś same auta napedzane Dieslem były droższe od tych napedzanych benzyna. Obecnie jest odwrotnie...

Ktoś mi wytlumaczy z jakiego powodu kupił swojego diesla? Moze o czyms nie wiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Robot niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 22:18
Co za dziwny czlowiek ski temat

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tomi niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 22:36
tylko buraki jeżdża dieslami, nie dość że to kopci,śmierdzi to jeszcze klekocze na pół miasta :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~I SEE YOU niezalogowany
8 czerwca 2015r. o 22:47
~nie zrozumiem napisał(a): nie wiem jak można jeździć dieslem,

kopci, śmierdzi, klekocze, drogie naprawy, a i ropa nawet tańsza od PB nie jest.

Kiedyś same auta napedzane Dieslem były droższe od tych napedzanych benzyna. Obecnie jest odwrotnie...

Ktoś mi wytlumaczy z jakiego powodu kupił swojego diesla? Moze o czyms nie wiem?


- Diesel mniej pali l/100km niż silnik benzynowy.

- Dostawcze, autobusy, ciężarowe itp mają silniki ZS "Diesla" ponieważ znoszą wiekszę obciążenia i osiągają wieksze przebiegi nawet przy znacznym stopniu zużycia. To za sprawą wiekszego momętu obrotowego oraz niższym zakresie obrotów.

- Niewłaściwa technika jazdy oraz brak odpowiedniej obsługi technicznej sprawia że silniki ZS "Diesle" kopcą.

- Stosunkowo biorąc po uwagę zużycie paliwa, koszty eksploatacyjne oraz osiągane przebiegi przy odpowiedniej obsłudze i prawidłowej technice jazdy pojazdy z silnikami ZS są niezastąpione w firmach transportowych.

Wracając do tematu gdyby ludzi było stać to pewnie kupili by lepsze auta. Swoją drogą bardzo dużo kierowców przemierzających Bolesławiec a widzę to codziennie nie ma pojęcia o przepisach ruchu drogowego a co dopiero mówić o właściwej technice jazdy i obsłudze pojazdu dla "Nich" różnicą pomiędzy dieslem a benzyną jest taka by nie pomylić się tankując.

- Coś dla hejterów to teks amatorski a nie praca dyplomowa, nie jestem pisarzem ale wiem co mówię mam wszystkie kat prawka i doświadczenie.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dyzio niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 7:54
Pewnie takie paliwo sprzedają ...................
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 czerwca 2015r. o 8:23
~nie zrozumiem napisał(a): nie wiem jak można jeździć dieslem,

kopci, śmierdzi, klekocze, drogie naprawy, a i ropa nawet tańsza od PB nie jest.

Kiedyś same auta napedzane Dieslem były droższe od tych napedzanych benzyna. Obecnie jest odwrotnie...

Ktoś mi wytlumaczy z jakiego powodu kupił swojego diesla? Moze o czyms nie wiem?
Naturalnie ,że nie wiesz i to zupełnie nic,jeżdżę dieswlem ,nic nie "śmierdzi,kopci,klekocze"-chyba ci cos w móżdżku klekocze,jak można takie głupoty wypisywać "klekocze" chyba twój stary archiwalny opel :P :P :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
9 czerwca 2015r. o 8:32
A ja wyznaję zasadę, że jak dbasz, tak masz.
Sama od kilkunastu lat mam starego mercedesa diesla, w tym roku skończył 24 lata i ma pół miliona km na liczniku. Ani nie kopci, ani nie śmierdzi, ani nie klekocze. To powoduje bardzo często zdziwienie u innych użytkowników podobnych aut.
A wystarczy po prostu dbać i pilnować regularnych wymian oleju, filtrów, płynów itp. Właściwie niczego więcej przy tym aucie nie trzeba robić, bo nic (odpukać) się nie psuje. Więc nie taki diesel zły, jak go malują :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza