Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

poród w Lubaniu prosze o opinie

~~Pati niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 10:17
Poród w Lubaniu... Polecam kazdemu ten szpital. Lekarze pielęgniarki opieka na najwyższym poziomie:) jestem pod dużym wrażeniem osobne sale, oddział pięknie wyremontowany cudo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ola niezalogowany
19 stycznia 2018r. o 15:29
ja tez polecam bardzo milo wspominam rodzilam tam dwojke dzieci jedbo z nich rok temu polozne przemile lekarze tak samo jedzonko pycha sale tez moga byc mozna sobie wykupic ale nie ma sensu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wanda niezalogowany
20 stycznia 2018r. o 13:47
Bardzo dobra opieka !!!!! Personel oddany, empatyczny. Człowiek czuje sie zaopiekowany !!! Przy kazdym porodzie jest lekarz.!!!! a położna mu asystuje !!! Z Bolesławcem nie ma porównznia !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~hey niezalogowany
20 stycznia 2018r. o 22:55
Ja również polecam w 100% szpital w Lubaniu. Dwa porody i nie czułem bólu jak żona rodziła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kachna niezalogowany
21 stycznia 2018r. o 0:13
Ja również rodziła w Lubaniu i polecam. Opieka rewelacja lekarze pielęgniarki położne super. Szpital godny polecenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alabastrowy Przebiśnieg niezalogowany
22 stycznia 2018r. o 22:15
Trzy tygodnie temu mialam cesarskie cięcie w Lubaniu.Opieka w czasie zabiegu jak i po bardzo dobra.Położne sympatyczne i pomocne.Polecam oddział polozniczy w Lubaniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karmazynowa Petunia niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 10:23
Zdecydowanie polecam. Lezalam tydzień po porodzie i nikt ani przez chwile nie dal mi odczuc ze mu się nie chce czegoś albo ma zly dzień. Panie polozne bardzo pomocne, lekarze uprzejmi. Oddzial po remoncie wiec czysto. Swietna pani ordynator od noworodków, wiec dzieci pod dobrą opieką.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobrązowy Tulipan niezalogowany
23 stycznia 2018r. o 16:02
Można porównać do porodu w prywatnej klinice-od momentu przyjęcia położna czuwa przy rodzącej (nawet całą noc )w czasie porodu bardzo duża pomoc przez cały czas najważniejsza jest rodząca , po porodzie jednoosobowa sala .Komfortowe warunki oraz opieka -polecam w 100%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.