Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Małkowski nie chce "znać" nikogo, kto wspiera prawa LGBT
~Iza niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 17:50
Oj, Sokole, nikt Cię nie nazwał, no popatrz :D

Nie liczyłabym na zmianę stanowiska KK, bo czymś innym jest uznanie godności każdego człowieka, a zupełnie czymś innym uznanie związków sprzecznych z prawem naturalnym, czy adopcja dzieci przez takie pary.

I aby nie było niejasności, ja się oczywiście z takim stanowiskiem zgadzam, co nie oznacza, że nie współczuję osobom homoseksualnym, jest mi ich tak po ludzku żal.

O ideologii gender i płci kulturowej (?)nawet wspomnę :D

PS. Set był synem Adama, a Sem - Noego.

Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gozo niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 17:53
Falco, a gdzie Małkowski napisał, że ma coś do gejów czy lesbijek? Dyskutujesz, cwaniaka zgrywasz, a ze zrozumieniem paru zdań nie umiesz przyswoić. Do książek
Maćku, szacun! Tylko orły latają samotnie, barany (próbujące ich naśladować) brykają w stadzie. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 18:13


Witaj Izuś :)
ja na nic nie liczę :)
związki zgodne z ''prawem naturalnym''?...czy to czasem nie starożytna Grecja (pierwsza demokracja)nic nie miała przeciw tym czy innym ''związkom'' :D
czy mnie jest żal ludzi z tych środowisk?...nie bo skoro oni się czują spełnieni ,szczęśliwi na swój sposób to mnie nic do tego bo to ich szczęście...
ja je znajduję z kobietą i czy myślisz że jakiś gej jest przez to mniej szczęśliwy ? :D

PS.o Secie komuś właśnie pisałem ...chyba ''maleńkiej''



Dopisane 30.06.2015r. o godz. 18:13:

~gozo napisał(a): Falco, a gdzie Małkowski napisał, że ma coś do gejów czy lesbijek? Dyskutujesz, cwaniaka zgrywasz, a ze zrozumieniem paru zdań nie umiesz przyswoić. Do książek
Maćku, szacun! Tylko orły latają samotnie, barany (próbujące ich naśladować) brykają w stadzie. :D


gozo--pomyśl zanim ''chlapniesz jak gołąb na parapet''

jeśli pisze że nie chce znajomych którzy nic nie mają przeciw ''tęczowym''
to co to oznacza?

może więc niech napisze tu na forum że nie ma nic przeciw gejom np.
to co w takim razie ma przeciw znajomym którzy gejów tolerują a których ''nie chce znać''

gozo -do książek :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 18:13
falco napisał(a): ...pedofil -gej jest zakuwany ''w łańcuchy'' i ''popierduje w pasiaki'' a pedofil -ksiądz zazwyczaj jest ukarany -hehehe-karnym ''przeniesieniem na inną placówkę''
i to jest kolejna patologia tym razem w wydaniu polskiego pseudo-sądownictwa ...dlaczego Temida ma zasłonięte oczy ?


A pedofil, slynny Polanski, ratowal sie ucieczka do Polski i popierduje w eleganckie garnitury.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 18:20
i tu masz rację ...
mamy patologiczne sądownictwo i wazeliniarski ''rząd'' bo Polańskiego powinno się deportować...

Kowalski czy Nowak mieszkający w NY już by tu był... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gozo niezalogowany
30 czerwca 2015r. o 18:23
falco napisał(a):
jeśli pisze że nie chce znajomych którzy nic nie mają przeciw ''tęczowym''
to co to oznacza?


A gdzie on to napisał? Zacytuj go.... Cóż,
Mądrej głowie dość po słowie...a Tobie widać można tłuc tysiącami postów. Czy mam Cię uznać za d.ebila? Nie czytaj tytułu bolca tylko to co napisał Małkowski, a napisał, że pożegna się na FB ze znajomymi, którzy promują adopcję dzieci przez homoseksualistów. Ni mniej, ni więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4743
#MANSON nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 18:33
[img=1435681555_vn8l02y.jpg]


Haha!! :D :D :D No to wy się tutaj gryżcie a ja zapraszam wszystkie leski i pedryli na zabawę!

88!
:D




Dopisane 30.06.2015r. o godz. 18:33:

Proponuję niech sobie te Lgbt czy jaki to związek chemiczny? Adoptuje tych muzułmanów co im platforma sprowadzi i niech się razem smarują! Im to obojętne czy ktoś ich, czy oni kogoś ,czy kozę! :D Do jednego wora i w krater wulkanu hheehe!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
30 czerwca 2015r. o 18:45
nie mogę tych słów zacytować bo nie mam i nie zamierzam mieć fb ale wystarcza mi to a jest to jasne (chociaż jak widzę nie dla wszystkich)

jest PRZECIWNY takim małżeństwom i tym którzy je popierają ...
to naprawdę jest tak mało czytelne co przez to wyraża?

powiedzmy że mam kolegę geja z którym jak normalny człowiek witam się w pracy podając rękę...
inny kolega widząc to mówi mi że nie jest już moim kolegą bo witam się z gejem więc?
co jest przyczyną że nie jestem już jego koleżką?

jeśli tego nie zakumasz to na więcej tłumaczeń szkoda moich opuszków...

:D


Dopisane 30.06.2015r. o godz. 18:45:

hej Manson...
nieźli ''didżeje''
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza