Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:36
~Karafka napisał(a): nawiązywać kontakty z producentami ...


:D

Rozbawiłaś mnie swoim komentarzem! :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:39
Absurdalnym wydaje mi się wyłożenie takiej kwoty na tego typu inicjatywę- nie zapominajmy ze są to nasze pieniądze z naszych podatków -kiedy konsekwentnie od długiego czasu słyszę ze brak pieniędzy na wykonanie oświetlenia w miejscu gdzie mieszkam. Chcę mieszkać w normalnych warunkach a kwota za tego typu event wydaje mi się mocno przegięcie i wygórowana.W wielu kwestiach mam "ale" do władz miasta jednak w tym przypadku niestety się z nimi zgadzam....Jest wiele innych potrzeb i obawiam się ze glinoludy niebawem pójdą w zapomnienie przy takim nastawieniu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:42
~Karafka napisał(a): Bez przesady ogromna większość turystów , gości , pojawia się w Bolesławcu żeby w zachwycie oglądać , kupować ceramikę , nawiązywać kontakty z producentami ... gliniada fajny pomysł ale marginalny dla Bolesławca. CERAMIKA ... CERAMIKA I CERAMIKA to jest duch naszego miasta. A Pana Nowaka przerosła ambicja i upierdliwe muchy w nosie jak u chłopczyka. Panią z "zagranicy , wielkiego świata intensywnie żegnamy".

Tylko jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności akurat w czasie Gliniady tych gości było kilka razy więcej niż wtedy, gdy na ulicach nie było Glinoludów. Wnioski nasuwają się same. Ale nie ważne, która z tych atrakcji przyciąga więcej gości. Ważne że obie razem świetnie się dopełniają. Jedna bez drugiej wiele traci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:47
~ napisał(a): Absurdalnym wydaje mi się wyłożenie takiej kwoty na tego typu inicjatywę- nie zapominajmy ze są to nasze pieniądze z naszych podatków -kiedy konsekwentnie od długiego czasu słyszę ze brak pieniędzy na wykonanie oświetlenia w miejscu gdzie mieszkam. Chcę mieszkać w normalnych warunkach a kwota za tego typu event wydaje mi się mocno przegięcie i wygórowana.W wielu kwestiach mam "ale" do władz miasta jednak w tym przypadku niestety się z nimi zgadzam....Jest wiele innych potrzeb i obawiam się ze glinoludy niebawem pójdą w zapomnienie przy takim nastawieniu.

Następny czopek prezydenta. Jakoś nie boli Cię wywalenie 30 tys zł na niedźwiedzie z Hiszpanii, które z ceramiką nie mają absolutnie nic wspólnego. Nie udawaj więc ze chodzi Ci o pieniądze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:52
na tym forum znikają posty, coś jak z cenzurą za komuny :)
inny punkt widzenia na czarną procesję glinoludów
https://youtu.be/SKoVRMO8t10
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 11:52
ela napisał(a): Gdzie wy tam widzicie Prezydenta. Przecież to stary znajomy Marian z Pegaza, tylko z biegiem czasu nieco przytył i wzrok mu się popsuł. Teraz nosi okulary. Niektórzy są przewrażliwieni i widzą to co chcą widzieć.
Marian wieczny chłopiec, wiecznie żywy. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jan Sosnowski niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 12:13
Panie Nowak- robi Pan wspaniałe rzeczy.
Tak 3mać !

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 12:14
Nie muszę być tzw. Człowiekiem prezydenta żeby mieć akurat taki pogląd. Może gdybyś zapierniczal całą jesien i zimę w totalnej ciemności na przystanek, bał się o dziecko , włamania bo nie ma oświetlenia to może zrozumiał byś człowieku ze nie trzeba stać po żadnej z tych stron aby mieć "ale" do kwestii wydania tak dużych pieniędzy na glinoludy. Obie imprezy świetnie się dopełniają jednak odnoszę wrażenie ze święto ceramiki poradzi sobie w kolejnych latach bez tej imprezy i z czasem pójdzie ona w zapomnienie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.