Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~majętny Stef niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 21:46
Romanowie zrobili błąd. Powinni dać Bogusiowi nagrodę za najlepszą paradę.
Myślę że amerykańce by nie ogarnęli rozwoju wydarzeń a i pamiątkę z Bolesławca by mieli ładną.
Że gliniady nie będzie to było wiadomo już dawno i przez Bogusia stracili tylko na samolot z LA.
Dlaczego ich nie ostrzegł? Widać że grają w jednej drużynie bo spontan to to nie jest, no chyba że każdy murzyn i amerykanin ma na czole napisane że leci na gliniadę.

Mimo to Roman powinien podarować jakąś zastawę tym ludziom za to że niepotrzebnie się kopsnęli wgłąb ZSRR.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ta niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 21:52
Nie wiem, jakie są Wasze odczucia estetyczne, ale na mnie widok pana N. z gołą klatą działa wymiotnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:01
Czarna procesja to kolejny, żałosny, prymitywny wygłup Nowaka. Żałosny początek końca durnowatej taplaniny w glinie i koniec jej niemego "autora". NARESZCIE !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jolanta niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:02
Ktoś powiedział fajnie, fajnie- naprawde? Co jest fajnego w tym, że ludzie nie potrafią sie bawić kiedy inni tak świetnie się bawią bo jest do tego doskonała okazja? Święto Ceramiki jest czymś wyjątkowy i
nikt nie powinien zaprzeczać oczywistym faktom!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
22 sierpnia 2015r. o 22:07
Pamiętam jak byłem na targach Turystyki w Hali Ludowej we Wrocławiu kilka lat temu i akurat w National Geographic był materiał o Gliniadzie ,jako jednej z najlepszych ,najoryginalniejszych atrakcji w EUROPIE !!
Ale tak się zgrało,że obok National Geographic było stanowisko Bolesławca i jak zapytałem o Gliniadę (udając turystę z krańca Polski i pytałem o Gliniadę ,bo wyczytałem w aktualnym NGT, to stwierdzili,ze to krótki pokaz kilku ludzi umazanych gliną.
Ogólnie w żaden sposób te osoby tego nie reklamowały ,wręcz unikały tematu...

Jedne targi:P na stronie zacnego NGT jest zwyrózniana Gliniada ,a na stoisku Bolesławca jest sprowadzana do dna..


Moim zdaniem ,logicznie myśląc p.Roman powinien cieszyć się z promocji mioasta ,ale jak widac od lat walczy z promocja miasta :(

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kolares niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:17
Hemi... a na co prezydentowi promocja miasta poza miastem? Turysci go nie wybieraja. Zauwaz ze ratusz dopieszcza tych co pomagaja wygrac wybory. I tylko na tym im zalezy i utwierdzaniu przez lokalną tv boleslawieckim raju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:20
około 10 -tej spotkałem grupe niemców w czarnych koszulkach znapisem ,gliniada2015 ,teraz wiem że to v kolumna. ;) co sie porobiło w tym grajdole bałkańskim?jutro idę na bałkanicę chyba piesi> ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jolanta niezalogowany
22 sierpnia 2015r. o 22:23
Ktoś chce Gliniade? myślę, że to chyba nie jest problem trzeba tylko uzgodnić szczegóły z Panem Bogdanem i proszę bardzo. Impreza pod tytułem Gliniada może być wszędzie gdzie kto chce, w każdym zakątku świata (wszyscy co pokazują napisy, że chcą gliniadę to raczej obcokrajowcy i może to być dla nich nielada atrakcja) Problem może być tylko z tym że to raczej nie jest impreza na kilka dni to coś na godzinę no może dwie, więcej to już zwyczajnie nudą wieje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza