Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 7:47
Jak mówiłem, impreza przyciągnąć by mogła kilkadziesiąt tysięcy dodatkowych turystów. Mówicie że jakoś brak Gliniady nie wpłynął na frekwencję. Otóż wpłynął. W zeszłym roku ciężko się było przebić przez centrum w czasie parady. W tym roku tego nie było. A za rok jak znów by nie było Glinoludów odczujemy to jeszcze bardziej namacalnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 8:12
1 jestem ciekaw gdzie owa turystyka mieszka z wywiadu mieszka... Czyżby na komuny paryskiej?
2 pomysł ciekawy ale kara powinna być. Bo w następnym roku nikt nie będzie wysyłał zgłoszeń na paradę tylko będą się wbijać jak gliniada.
3 czarni szukali rozruby a zostali znani ciepłym moczem ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 8:14
Czułam się zażenowana "czarna procesją" p. Nowaka. Uważam, że to wstyd przed przybyłymi gośćmi. Hasło "żądamy gliniady" powinno brzmieć, zgodnie z prawdą, " żądaliśmy za dużych pieniędzy"!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 8:20
~ja napisał(a): Czułam się zażenowana "czarna procesją" p. Nowaka. Uważam, że to wstyd przed przybyłymi gośćmi. Hasło "żądamy gliniady" powinno brzmieć, zgodnie z prawdą, " żądaliśmy za dużych pieniędzy"!

Widziałaś kosztorys że piszesz "za dużych"?
Dla 5 (słownie pięciu) hiszpańskich niedźwiedzi 30 tys jest w sam raz bo nikt nie protestuje. A występ ponad tysiąca osób za niewiele więcej to już z drogo? Poza tym te pieniądze zostałyby u nas i krążyły po okolicy a Hiszpanie wywiozą je do siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kajka niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 8:24
~ja napisał(a): Czułam się zażenowana "czarna procesją" p. Nowaka. Uważam, że to wstyd przed przybyłymi gośćmi. Hasło "żądamy gliniady" powinno brzmieć, zgodnie z prawdą, " żądaliśmy za dużych pieniędzy"!

Zgadzam się! Byłam akurat w pracy i widziałam to "żałosne przedstawienie " przez okno.Wstyd mi się zrobiło choć to nie ja powinnam się wstydzić ale niestety turyści, przyjezdni goście nie wiedzą o co tak naprawdę chodzi,nikt nie będzie się doszukiwał o co chodziło za to niesmak i zażenowanie to uczucie,które towarzyszyło pewnie nie tylko mi podczas oglądania parady,która powinna wzbudzać pozytywne emocje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kajka niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 8:24
~ja napisał(a): Czułam się zażenowana "czarna procesją" p. Nowaka. Uważam, że to wstyd przed przybyłymi gośćmi. Hasło "żądamy gliniady" powinno brzmieć, zgodnie z prawdą, " żądaliśmy za dużych pieniędzy"!

Zgadzam się! Byłam akurat w pracy i widziałam to "żałosne przedstawienie " przez okno.Wstyd mi się zrobiło choć to nie ja powinnam się wstydzić ale niestety turyści, przyjezdni goście nie wiedzą o co tak naprawdę chodzi,nikt nie będzie się doszukiwał o co chodziło za to niesmak i zażenowanie to uczucie,które towarzyszyło pewnie nie tylko mi podczas oglądania parady,która powinna wzbudzać pozytywne emocje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kajka niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 8:24
~ja napisał(a): Czułam się zażenowana "czarna procesją" p. Nowaka. Uważam, że to wstyd przed przybyłymi gośćmi. Hasło "żądamy gliniady" powinno brzmieć, zgodnie z prawdą, " żądaliśmy za dużych pieniędzy"!

Zgadzam się! Byłam akurat w pracy i widziałam to "żałosne przedstawienie " przez okno.Wstyd mi się zrobiło choć to nie ja powinnam się wstydzić ale niestety turyści, przyjezdni goście nie wiedzą o co tak naprawdę chodzi,nikt nie będzie się doszukiwał o co chodziło za to niesmak i zażenowanie to uczucie,które towarzyszyło pewnie nie tylko mi podczas oglądania parady,która powinna wzbudzać pozytywne emocje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 8:39
~Kajka napisał(a): wzbudzać pozytywne emocje.

Na pozytywne emocje miasta nie stać. Taniej jest wymalować śmieciarkę w kwiatki i puścić w miasto ku uciesze gawiedzi. Ja tam widziałem zażenowanie na twarzach gości podczas przemarszu zakładów komunalnych. Co to w końcu miało być? Parada ceramiczna czy też hołd poddanych przed miłościwie im panującym?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza