Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czarna Procesja Glinoludów z kukłą Piotra Romana
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 0:52
~ napisał(a): Nowak chciał wyrwać, miasto nie dało a za chwilę samo wydało na organizację TE SAME NASZE PIENIADZE.Dlaczego "CERAMICY " nie sponsorują tej imprezy?

Nie te same tylko dużo większe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 0:53
~ napisał(a):
~ napisał(a): Pożyjemy, zobaczymy co przyciąga "turystów". W przyszłym roku też nie będzie marszu pomazanych - za 45 tysięcy z miejskiej kasy - to i turystów pewnie zabraknie?

Nie, nie zabraknie. Będzie ich pewnie znowu kilka tysięcy. Może to trochę mniej niż kilkadziesiąt tysięcy, które mogłaby przyciągnąć Gliniada. Ale przecież mamy krainę mlekiem i miodem płynącą i każdy z nas nie wie co z forsą robić więc po co nam dodatkowy kłopot. Niech sobie turyści jada obrzucać się pomidorami. A nam tu takich nie trzeba.


.. a skąd takie wyliczenia? Chyba pobożne życzenie (marzenie) te kilkadziesiąt tysięcy dodatkowych turystów.
Zróbcie oddzielną konkurencyjną imprezę i pokażcie że na wasze "występy" przyjechało kilkadziesiąt tysięcy turystów.

Nie jesteście "pępkiem Bolesławca" - mimo że wam się tak wydaje. Niszowa impreza przypięta i wypromowana tylko dzięki "Świętu Ceramiki".
Sami widzicie że Święto Ceramiki beż gliniady ma się dobrze a gliniada beż tego święta "nie istnieje".
Chytry dwa razy traci.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 3:13
ela napisał(a):
~Jolanta napisał(a): ...Problem może być tylko z tym że to raczej nie jest impreza na kilka dni to coś na godzinę może dwie, więcej to już zwyczajnie nudą wieje!

Na godzinę czy dwie to sama parada glinoludów, a cała Gliniada może trwać nawet kilka dni. Jeżeli są pieniądze i pomysł, to wszystko jest do zrobienia.


to dlaczego Glinoludy nie robią jakiejśkilkudniwej imprey? tylko "przyczepiają się" do imprez organizowanych przez innych? dlaczego nie mają swojej imprezy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 6:34
Za niedługo rozpoczną się Dni Kultury Chrześcijańskiej, organizowane rokrocznie przez bolesławieckie parafie i przez nie finansowane.Oj będzie się działo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 6:43
a ja ma pytanie dni ceramiki koncza sie i nie bylo glinoludow no i jakos nikt tego nie odczul ze ich nie ma a po pierwsze nie wiem skad tyle kasy pan nowak wycenil za gliniade zeby glin a sie wysmarowac wystarczylo by pojsc do ceramiki nie wiem za co tyle kasy mialo by pojsc od miasta czyli od nas i nie to ze jestem za panem R .';;;;;;
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 6:47
no strasznie duzo tych protestujacych masakra ja tam osobiscie nie odczulem ze nie ma glino...... fakt nie ma uje......chodnikow i ulc z gliny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~nonow@k niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 7:08
§ 3. Kto publicznie znieważa lub poniża konstytucyjny organ Rzeczypospolitej Polskiej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2015r. o 7:38
~ napisał(a): a ja ma pytanie dni ceramiki koncza sie i nie bylo glinoludow no i jakos nikt tego nie odczul ze ich nie ma a po pierwsze nie wiem skad tyle kasy pan nowak wycenil za gliniade zeby glin a sie wysmarowac wystarczylo by pojsc do ceramiki nie wiem za co tyle kasy mialo by pojsc od miasta czyli od nas i nie to ze jestem za panem R .';;;;;;

Skoro występ kilku artystów z Hiszpanii ma kosztować 30 tys zł i nikt sie przy tym nawet nie zajaknął. To zapłacenie45 tys zł za imprezę, w której wzięłoby udział jako czynni uczestnicy grubo ponad 1000 ludzi, wydaje się śmiesznie niska kwotą i że impreza była oszacowana praktycznie po kosztach.

~ napisał(a): Chytry dwa razy traci.
Dokładnie tak chytry o wiele więcej straci. Zresztą gaszenie takiej społecznej inicjatywy jak Gliniada, nazwać tylko chytrością to zbyt łagodne określenie. Jak mówiłem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA #pijezkranu