Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

OBÓZ DLA UCHODZCOW

~ niezalogowany
10 września 2015r. o 22:18
mlodzi silni powinni walczyć o swoj kraj, ale nie bo to ich misja zawładnąć Europę ,a pozniej nas wyrżnął, Emiraty -bracia ich nie chcą ,ale deklarują ze mogą wybudować 200 meczetów w Europie
Prosta sugestia , że to zaplanowana z góry akcja inwazji islamu na Europę. !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 22:37
Ja sie zastanawiam czy to ze wojsko odnowilo pobor do sluzby tak nagle nie ma cos z tym wspolnego...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 22:42
To już jest walka o przetrwanie. Były zbrodnicze systemy w Europie: Stalinizm, Hitleryzm, A teraz jest MultiKulti. Wszystkie ślepe ideologie prowadzą w jednym kierunku. Do śmierci i zniszczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8219
#maniathc nieaktywny
10 września 2015r. o 22:45
Ja wyrażę swoja opinie w ten sposób. Jakieś 100 Lat temu za górami, za lasami, to by byliśmy migrantami i również dostaliśmy pomoc! dzięki temu Polska nie umarła puki my żyjemy. Nie jestem za tym aby przymusowo ich ściągać bo tak powiedziała Angela. Można pomóc bo słuchajcie jest jak, jest tam nie na niby jest wojna wiele rodzin tam cierpi ! chce spokojnie żyć pracować wychować dzieci z dala od wojny, morderstw, gwałtów na ulicy. Czy ty matko/ojcze chcieli byście żyć w takim kraju żyć, być może zbyt dużo powiedziane bo tam jest walka o przetrwanie. Do czego zmierzam nie ma nic złego, ze polska pomorze tym uchodźcą ja jestem za pomocą. Ale własnie na naszych warunkach pomóc tylko i wyłącznie rodziną. w tym momencie wkracza Polityka dlaczego cały naród jest przeciwko ??? Dlaczego , że przybysze w tym 80% mężczyzn będą mieli leprze warunki egzystencji niż my rodacy !!!! w tym leży problem !!! niech polska ich przyjmie ale niech radzą sobie na naszych warunkach. Mianowicie ja widzę to tak niech przyjadą dostaną minimalną pensje krajową max na rok, darmowa szkole aby nauczyć sie choćby w stopniu komunikatywnym J. Polskiego (wiele ludzi, w Polsce żyje za minimalną krajową wiec rodzina uchodźców tez na pewno dała by rade ponieważ u siebie w kraju nie maja nawet tego ! ) Po roku niestety do pracy tak jak każdy polak i dajmy im rozwijać sie dalej. Czy nie było by tak dobrze czy nie popieracie mojego pomysłu ? Polityka jest temu winna nie uchodźcy zrozumcie to w końcu !!. Przedstawmy im nasze warunki jeżeli się nie zgodzą problem z głowy ! zostają u siebie.


Dziękuje za lekturę. Przemyślcie sobie czy nie ma wiele słów prawdy w moim przekazie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 22:51
~ napisał(a): To jest desant ISIS ----Kon trojanski Europy !!


I tak sie spelnia przepowiednia Gaddafiego. Zalewaja nas terorystami !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 22:59
~ napisał(a):
~ napisał(a): To jest desant ISIS ----Kon trojanski Europy !!


I tak sie spelnia przepowiednia Gaddafiego. Zalewaja nas terorystami !!


Chyba Kaddafiego chciałeś napisać dziwny czlowiek ie? Powiedz kto cię rzeźbił, to cię pomszczę szczyno :]

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 23:03
maniathc napisał(a): Dziękuje za lekturę. Przemyślcie sobie czy nie ma wiele słów prawdy w moim przekazie


W twoim przekazie jest tylko kupa. Dużo śmierdzącej kupy. Prawie tyle samo, co w twoim zrytym baniaku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 września 2015r. o 23:12
W niedługim czasie tylko konflikt militarny będzie jedynym rozwiązaniem tego problemu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza