Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Przedszkolanka szarpie i krzyczy na dzieci

~Mama niezalogowany
7 września 2015r. o 18:30
Witam od kilku dni mój pięcioletni synek uczęszcza do jednego z przedszkoli w naszym mieście . Poszedł pełen radości i entuzjazmu i tak było do czwartku ubiegłego tygodnia .Dziś opowiedział mi o tym jak Pani za karę szarpała go za kołnierz i krzyczała na niego a potem mocno ścisnęła za rękę i ciągnęła na karną ławkę .Podobno inny chłopiec też był szarpany przez tę Panią .Pani cały czas też na wszystkich krzyczy .Ja wiem że mój syn aniołem nie jest to żywy ,ruchliwy i radosny dzieciak ,ale takie metody wychowawcze są dla mnie niedopuszczalne .Jest kilkadziesiąt innych metod jak zapanować nad dzieckiem i wychowawca powinien je znać .Mam pytanie : jak zareagować , zapytać wychowawcę wprost ,czy jakoś inaczej poruszyć ten temat ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mamuśka niezalogowany
7 września 2015r. o 22:43
~Mama napisał(a): Witam od kilku dni mój pięcioletni synek uczęszcza do jednego z przedszkoli w naszym mieście . ....Mam pytanie : jak zareagować , zapytać wychowawcę wprost ,czy jakoś inaczej poruszyć ten temat ?


Poszłabym do dyrektora/rki . Dalej sprawa potoczy się jak powinna.Przecież przedszkolanka w rozmowie bezpośredniej z Tobą wyprze się i zwali na fantazję synka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 22:48
Już "inaczej poruszyłaś ten temat", a z takimi uwagami, które opisujesz zwróć się "wprost" do konkretnej osoby i po problemie. Nie nadawaj temu rangi problemu, którego mądra mama nie potrafi załatwić poza forum publicznym. Z wszystkim teraz biegacie "do internetu"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 22:50
No to niezłe ziółko rośnie, skoro w wieku 5 lat potrafi wkurzyc przedszkolankę. Pewnie wychowany bezstresowo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mamma niezalogowany
7 września 2015r. o 23:00
Porozmawiaj z nauczycielką
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 września 2015r. o 23:02
~Mamma napisał(a): Porozmawiaj z nauczycielką


Ale najpierw z syneczkiem :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
8 września 2015r. o 0:17
Ja mie mogę tego czytać idealne mamusie się znalazły ta przedszkolanka nie miała prawa tchnąć tego dziecka a tym bardziej wrzeszczeć na nie. Też jestem mamą nie jedynaka. Idź do dyrektorki porozmawiaj z nią i niech zaprosi przedszkolankę ns rozmowę przy tobie . To jest tylko pięcio letnie dziecko.Ona poprosiła o radę a tu odrazu wina dziecka odrazu bezstresowe wychowanie co ma piernik do wiatraka ? Nikt nie ma prawa tchnąć w brudne łapy twojej pociechy ani na nie wrzeszczeć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gringo niezalogowany
8 września 2015r. o 0:30
Nie ktore dzieci są okropne.. Rodzice tez. Ja bym nie mogl byc nauczycielem bo bym chyba zwariowal.. Koleżanka jest nauczycielką i jak czasem opowiada co sie dzieje w klasie na lekcji, jakie teksty,zachowania,wyglupy czesto chamskie to sie w pale nie miesci. Tylko guma i lać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie