Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~Wkurzony bez neta niezalogowany
21 października 2015r. o 23:29
Sek witam ze ubee połączony do kompa tez nie działa. Wiec lipa. Pewnie coś zje.....li u nas
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
21 października 2015r. o 23:43
~Wkurzony bez neta napisał(a): Sek witam ze ubee połączony do kompa tez nie działa. Wiec lipa. Pewnie coś zje.....li u nas

Masz umowe upc czy stara azart?
Jeśli azart a na dekoderze swieci się POWER DS US I ONLINE oraz WLAN - masz nie przypisany modem
Zadzwoń na infolinie (813 813 813) - powiedz ze nie jest przypisany - każą Ci podać CM MAC z spodu modemu - i voila masz neta
Jeśli świeci Ci się tylko Power i miga DS lub US a nie świeci online - problem z sygnałem - musisz czekać na technika

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wkurzony bez neta niezalogowany
21 października 2015r. o 23:54
Wlasnievklade jest świeci tylko power mryga ds , US wogle nie świeci.online świeci a właściwie raz świeci raz mryga. Czekam na technika ale będzie dopiero w poniedzialek
Do tego czasu dowiem się jak z Orange. Na infolinii. Wogle nie widzą mojego modemu znaczy się nie loczy się z ich serverem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ping niezalogowany
22 października 2015r. o 1:06
To UPC to tragedia. Prędkość jest taka za jaką płacę, 220-250mb, ale ping to jest masakra. Na teście prędkości wychodzi okej, bo około 20ms. Ale taki test trwa ile? 10 sekund? Ale w gry po sieci już nie pogram, bo co kilka minut ping skacze do 8000ms. Dodam, że jestem połączony po kablu. Zresztą na wifi jest to samo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 października 2015r. o 1:07
~Wkurzony bez neta napisał(a): Wlasnievklade jest świeci tylko power mryga ds , US wogle nie świeci.online świeci a właściwie raz świeci raz mryga. Czekam na technika ale będzie dopiero w poniedzialek
Do tego czasu dowiem się jak z Orange. Na infolinii. Wogle nie widzą mojego modemu znaczy się nie loczy się z ich serverem


Może masz starego typu rozdzielacz sygnału (riozgałęźnik). Żeby Internet z UPC "chodził" powinien być o częstotliwości od 1000 do 5000 MHz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wkurzony bez neta niezalogowany
22 października 2015r. o 8:32
Od 1000 MHz?? Nie przesadzam czy może od 10 MHz???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Drill - nie chciało mi się logować niezalogowany
22 października 2015r. o 11:54
~Ping napisał(a): To UPC to tragedia. Prędkość jest taka za jaką płacę, 220-250mb, ale ping to jest masakra. Na teście prędkości wychodzi okej, bo około 20ms. Ale taki test trwa ile? 10 sekund? Ale w gry po sieci już nie pogram, bo co kilka minut ping skacze do 8000ms. Dodam, że jestem połączony po kablu. Zresztą na wifi jest to samo.


nie ma technicznej możliwości byś miał ping 8000ms wiec przestań ściemniać - przy 2000ms jest już time out - może masz netie a nie azart ;P? tam pingi zaczynają się od 100 :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Drill - nie chciało mi się logować niezalogowany
22 października 2015r. o 12:06
pingi u mnie
http://i.imgur.com/J6AzjWW.jpg - dobicie do bolec info
Times - Wielka Brytania
http://i.imgur.com/d7SdDgv.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza