Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
~wsciekla niezalogowany
3 października 2015r. o 14:33
~ napisał(a): "Wściekła" wrzuć na luz i nie siej hipokryzji. Mówisz żeby nie gnoić monterów UPC, gdy sama nazywasz innego uczestnika forum palan**m..

bo to co się daje to zawsze wraca... ktoś jest chamem to chamstwo do niego wróci i odwrotnie :) Mówie żeby nie gnoić niewinnych, ich bronie, ale kto zasłuży to dostaje to co sam światu dał... i nie ma skrupułów... Cierpliwość co do takich zachowań się konczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adi niezalogowany
3 października 2015r. o 14:37
~Igusia napisał(a): "Wsciekla" juz tak wscieklosc oslepila ze nie wie co pisze. Najpierw ze jak sie bezposrednio z pracownikiem umowisz to na pewno przyjdzie a jak zwrocilam uwage ze kolezanka chciala sie dogadac to monter nie mogl bo leci adresami z listy to juz "wsciekla" uwaza ze to normalne ze leci z listy. To z kim ludzie maja sie w koncu bezposrednio dogadywac twoim zdaniem????

Wydaje mi się, że każdy robi co do niego należy. Stali pracownicy sprzedają umowy, biuro umawia wizyty, a monterzy montują sprzęt.. Tylko, że w UPS jest teraz zamieszanie i za dużo awarii. Trochę cierpliwości i po krzyku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxx niezalogowany
3 października 2015r. o 19:50
UPC to największy syf spalił mi się ich modem Cisco zgłosiłem to a oni mi powiedzieli że technik przyjedzie do mnie pod koniec przyszłego tygodnia zero pomocy dla konsumenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
3 października 2015r. o 20:03
Jakbyś był zalogowany to bym Ci napisał pw i podszedł bym z nowym - tak to nie wiele pomoge -

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xxx niezalogowany
3 października 2015r. o 20:11
Moj modem tez nie dziala neta nie ma trzy dni.Moze ktos przyjdzie w poniedzialek powiedzieli przez telefon panowie z Katowic,bo tam cie lacza jak dzwonisz na boleslawiecki numer
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pbbb niezalogowany
3 października 2015r. o 20:24
miałem modem cisco ale przestał działać. Zadzwoniłem na pomoc techniczna i dowiedziłem się, ze nie dziala z takiego powodu iz oni tam u siebie zapisali ze mam juz technikolor modemorouter i dlatego nie działa i nie ma prawa działac, dlatego powinienem zmienic sobie na ten modemo-router. Zmieniłem, ale to jest taki szajs, ze jp......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10527
#Crysis nieaktywny
3 października 2015r. o 20:27
UPC to największy syf spalił mi się ich modem Cisco zgłosiłem to a oni mi powiedzieli że technik przyjedzie do mnie pod koniec przyszłego tygodnia zero pomocy dla konsumenta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
613
Drill
3 października 2015r. o 22:15
Jeśli ktoś ma modem CISCO EPC3212 bodajże - i nie działa mu net - nie dostał nowego (pewnie sam net lub pakiet 5zł + net) dzwońcie na infolinie 813 813 813 - po numerze PESEL właściciela (na tego na kogo jest umowa) aktywują wam modem

Bo najlepsza na świecie jest jazda na ETZ'ecie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.