Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
UPC przeprasza i wprowadza zmiany
211
skorn
23 października 2015r. o 16:54
Czasem wystarczy zresetować połączenie w panelu sterowania.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 17:22
2 DNI TEMU WYMIENILI MI MODEM na ten swietny upc w grach mam lagi a brak polaczenia z internetem jest co jakies 15 min na 2 minuty dziekuje rezygnuje z tego gooooooowwwwna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 18:00
Ja dzwoniłem na ogólny 817.. Pomogło, zwykła jakaś konfiguracja hasło login i działa ale jakiś wolniejszy ten net. Miałem 16 mam teraz 10MB.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jest ok. niezalogowany
23 października 2015r. o 18:09
Ja tam nie mam problemów z netem. 250 chodzi jak ta lala. Horizon go też pieknie chodzi. Obraz o wiele lepszy niż w toyi czy azart sat. Generalnie wyszlo mi taniej niż toya i netia razem. Netia tylko oferowala do 20 i tam miałem lagi i pingi duże. Jestem na razie zadowolony z UPC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
23 października 2015r. o 18:19
przy takich pakietach jest to opłacalne. do 100 zł raczej nie. za Horizon usłyszałem, że min. cena to 120 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Klient niezalogowany
23 października 2015r. o 18:35
mir.ko napisał(a): przy takich pakietach jest to opłacalne. do 100 zł raczej nie. za Horizon usłyszałem, że min. cena to 120 zł.


Ja płacę 90zł za horizon z max pakietem kanałów.
+ internet 120mb + dostęp do bezprzewodowego.
+ telefon max
Wychodzi mi za całość 165,40zł miesięcznie.
Aha i nie miałem żadnych problemów po podłączeniu urządzeń przez monterów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wkurzony bez neta niezalogowany
23 października 2015r. o 18:35
Dla tych co po wymianie modemu nie mają neta. Przyczyną mogą być rozgalezniki lub filtry pomontowane na kablu. Wyciąć to i policzyć kabel na beczkę.u mnie zadziałało i jest ok.wcześniej świeciło się tylko zasilanie i line a reszta diod wesoło do mnie mrygala. A po tej operacji zresetować modem na twardo. Czyli wykalaczka i z tyłu modemu jest reset. Trzymamy aż modem hm ie zgaśnie.później sam się uruchamia. U mnie poszkodowanych razu ale może się logować do pochodziły. Powodzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 października 2015r. o 19:10
~ napisał(a):
~tom napisał(a): Miał ktoś taką sytuację że po wymianie tego na nowy nie można połączyć się z netem oczywiście przewodowo? Ja siedze i męcze się aby to skonfigurować. Po wymianie modemu net powinien działać chyba że ja czegoś nie wiem. Pomożecie? Czy to trzeba zgłosić i technik załatwi sprawe.

Zadzwoń do UPC i zaraz włączą miałem to samo po wymianie modemu


Tam niestety dodzwonić się nie można ......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza