Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Gerresheimer
BolecFORUM Nowy temat

Album: Protest bolesławian po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji - 27.10.2020r.

Protest bolesławian po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji - 27.10.2020r

3/13 - Protest bolesławian po decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji - 27.10.2020r

fot. Bernard Łętowski / Bolec.Info, 2020-10-27

~~JACUZZA 13 lipca 2021r. o 13:56
ZASTRZELONA PRZEZ JACKA JAWORKA NA TYDZIEŃ PRZED ŚMIERCIĄ BYŁA NA KOMISARIACIE ZGŁOSIĆ, ŻE MĘŻCZYZNA POSIADA NIELEGALNIE BROŃ. NO, ALE TO NIE BYŁ PROTEST KOBIET, ŻEBY SIĘ OD RAZU WZIĘLI DO ROBOTY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca w Gerresheimer