Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
~Zajc niezalogowany
11 października 2015r. o 19:53


Tak, dlatego np. w Dziale Ogloszen mnostwo ogloszen o prace, w Gazecie Bolec.Info ogloszenia o prace, firmy szukaja ludzi, ale znalezc nie moga. Do tego kolejki do lekarzy medycyny pracy. To, ze to sa akurat hale produkcyjne, a wiekszosc ofert to oferty raczej niskobudzetowe.


No już widzę kolejki imigrantów w pośredniaku biorących fuchę za 1500zł z pocałowaniem ręki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
11 października 2015r. o 20:05
Cala Polska spiewa z nami, (...) Jesli chca U nas mieszkac to na naszych zasadach. Musza pracowac i uczciwie dorobic się wszystkiego. Mi nikt za darmo nic nie daje ...

Zmoderowano 11.10.2015 godz.20:29 - powód: słownictwo - brak kultury (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
11 października 2015r. o 20:15
emem napisał(a): pinochet, jest tak zle, ze w Boleslawcu poziom bezrobocia to niecale... 7%

Dlatego nigdy się nie dogadamy, bo ty BEZGRANICZNIE wierzysz, we wszystko, co tłucze ci TV lub inne zakłamane GUSy...
Bla, bla, bla... Jesteśmy jako Polacy coraz bogatsi, zdrowsi i będziemy żyć średnio po 99 lat! Niech żyje wspaniała władza! Niech żyje Ministerstwo Propagandy!

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maniek Zgorzelec niezalogowany
11 października 2015r. o 20:24
tylko najgorsze jest w tym ze obecna władza rządząca nie widzi w tym nic dziwnego ze (...) mają byc w europie, niestety to od nich zależy , my tylko mozemy na nich 'popsioczyc' i tyle naszego

Zmoderowano 11.10.2015 godz.20:29 - powód: Słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 października 2015r. o 21:02
emem napisał(a): pinochet, jest tak zle, ze w Boleslawcu poziom bezrobocia to niecale... 7%

Slyszałeś o kreatywnej księgowości? Czy też na uczelniach nie uczyli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
11 października 2015r. o 21:47
emem napisał(a):
Skoro wyjechali za granice to pewnie tam pracuja ;) No bo chyba nie sa emigrantami ekonomicznymi, ktorzy jada na socjale, bo przeciez takich nikt w Europie nie przyjmuje? ;-)


Ja jestem emigrantem ekonomicznym ale za nim wyjechałem do Norwegii wykonałem masę telefonów, złożyłem kilkanaście podań o pracę i odbyłem kilka spotkań z potencjalnymi pracodawcami zamiast pojechać od razu tam pod NAV i na miejscu siłą i kamieniami ich zmusić do przyjęcia mnie do pracy. To jest ta różnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 października 2015r. o 21:56
Ja swego czasu byłem emigrantem ekonomicznych i podobnie , jak Biedak nie waliłem kamieniami w niemieckie szyby ( szczególnie te instalowane w Norwegii :D )

Trzeba być i.diotą , aby "tolerować" ... "muzułmanina" szkolonego przez CIA za pieniądze amerykańskiego podatnika ... do podrzynania europejskich gardeł .

Ja nie jestem tolerancyjny , mowa nienawiści przeze mnie przemawia.

Alterowicz , jest na to jaki paragraf ? :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
11 października 2015r. o 22:50
bieda napisał(a):
emem napisał(a):
Skoro wyjechali za granice to pewnie tam pracuja ;) No bo chyba nie sa emigrantami ekonomicznymi, ktorzy jada na socjale, bo przeciez takich nikt w Europie nie przyjmuje? ;-)


Ja jestem emigrantem ekonomicznym ale za nim wyjechałem do Norwegii wykonałem masę telefonów, złożyłem kilkanaście podań o pracę i odbyłem kilka spotkań z potencjalnymi pracodawcami zamiast pojechać od razu tam pod NAV i na miejscu siłą i kamieniami ich zmusić do przyjęcia mnie do pracy. To jest ta różnica.


I tyle w temacie !!
Z jedną różnicą - oni kamieniami nie zmuszają do przyjęcia do pracy,bo oni nie chcą pracować !!
Oni chcą odebrać pieniądze allacha , a ie integrowac sie,czy pracować.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza