Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
211
skorn
11 października 2015r. o 22:56
Podoba mi się zdecydowana przewaga zdrowego rozsądku w tym temacie, oby jeszcze z takim podejściem ludzie poszli do wyborów.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pbbb niezalogowany
11 października 2015r. o 23:34
O czym może żartować muzułmanin z chrześcijaninem kiedy większość jego życia skupia się na kultywowaniu własnej tradycji? Czemu w ogóle powinien to robić? Według mnie zaje***te jest poznawanie odmiennych od mojej kultur, właściwych im zwyczajów i oddawanie im szacunku. Mariusz Max Kolonko i pięć szóstych moich przyjaciół może wziąć pod uwagę połknięcie pigułki na uspokojenie bólu dupy bo nie widzę konfliktu między budynkiem kościoła (któremu Jezus był KUR*A PRZECIWNY) a meczetem. Co z tego, że jakaś tępa piz*a powie ci w telewizji, że muzułmanin zabił chrześcijanina z zimną krwią skoro nic nie wie o okolicznościach? I dlaczego, w pierwszej kolejności, pytamy o wyznanie. Spokojnie 60% moich sąsiadów to muzułmanie. I nie wiem za bardzo o ch*j chodzi prawicy bo mnie nikt do niczego nie namawia. Po prostu widzę jak biały jedynak bawi się z trójką śniadych rówieśników. Zaje***cie się lubią, śmieją się max jak świeci słońce. Jak pada deszcz to se chodzą do siebie grać na playstation. Nie widzę tu jakiejś wielkiej tajemnicy przejęcia Europy. Biali kalkulują jak nie mieć dzieci bo to jest drogie i nieprzyjemne. W kwestii uchodźców będzie jak z Polakami w Anglii: kilka gówien na chodniku, kilka rozje***ych szyb, masa wstydu i rozp***dol patentowy dla uczelni wyzszych jeżeli rząd zauważy talenty i ulokuje je w organizacjach o znaczeniu strategicznym, ale tu juz mnie mogło górnolotnie poniesć, chociaż sprawdziło się w uk. Ten wpis nie wymaga myślenia, Serdecznie proszę o kur*a spojrzenie na tych ludzi jako ofiary wojny i mam wyje***e na to, czy któraś z tych ofiar zaczepi moją dziewczynę na ulicy. Gdybyś ty ją zaczepił wyje***bym ci w pysk tak samo jak wyje***bym ofiarze wojny. Jeśli chcesz żyć w kraju, w którym nie musisz liczyć się z taką ewentualnością to leć na Śródmieście i zaczep dupeczkę z chłopakiem.Zobaczysz jak to jest być na ich miejscu no prościej się nie da... Nie namawiam, powtarzam w kółko...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2015r. o 7:18


Zmoderowano 12.10.2015 godz.8:50 - powód: brak kultury / rasism (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ali niezalogowany
12 października 2015r. o 7:21
Do pbbb Ofiarą to ty jesteś i to pękniętej gumki ,a oczy masz zaślepione.Ja również bardzo często jestem w UK i widzę to zupełnie inaczej,tak jak rdzenni brytyjczycy.Proszę nie rób z siebie głupa i nie wciskaj kitu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 października 2015r. o 7:32


Zmoderowano 12.10.2015 godz.8:51 - powód: brak kultury - wyzwiska (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~snackbar niezalogowany
12 października 2015r. o 7:32
.......czy wy byście tolerowali zachowania podobne w swoim domu?ci co są za tak zwanymi uchodżcami ,mają się za tolerancyjnych ,bo tak naprawdę ich to osobiście nie dotyczy.przyjada ,gdzieś tam będą daleko od mojego domu,miasta.robiąc imprezę wybieramy sami sobie gości,gości takich ,którzy nam pasują,pomijamy znajomych ,którzy jak mają się napić i awanturować to lepiej ich nie prosić.to samo jest w tym przypadku,pamiętając że są to "goście" nie koniecznie ,którzy udadzą się do domu po imprezie z podziękowaniem za gościnę.czy to jest brak tolerancji?....myślę że to jest raczej brak odpowiedzialności ,zapraszając wszystkich jak popadnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pbbb niezalogowany
12 października 2015r. o 9:39
~ napisał(a):
Ty tak serio? i co z tego? to jest jakieś wyrwane z kontekstu. Powiedzmy, ze w polsce jest kilka tysięcy gwałtow - nie znam dokładnycxh statystyk. Robi Ci jakąś rożnice kur*a czy tego gwałtu dokonał muzułmanin czy chrześcijanin? bo nie rozumiem, gwałty są i będą tak jak demolowanie ulic i tego typu sprawy niezaleznie od tego, czy ktos jest prawosławny czy buddysta czy innego wyznania. Wiadomo, ze wsrod tych ludzi znajdzie sie margines jak w kazdje spolecznosci, ale to nie powod by od razu wszystkich dyskryminowac, bez przesady. Tak jak pisałem dołączyć może do Max Kolonko i zakupić maść na ból dupy. pozdrawiam

Zmoderowano 12.10.2015 godz.10:06 - powód: usunięte zbędne cytowanie (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Martinez von Boor niezalogowany
12 października 2015r. o 9:54
Ach... uwielbiam te dowody słynnej katolickiej miłości bliźniego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza