Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 listopada 2015r. o 22:47
~Panna a tak na serio napisał(a): Panna a tak serio to o co ci chodzi ?

To zależy o co pytasz ? Sprecyzować proszę pytanie , to i odpowiedź się znajdzie :)

~Iza napisał(a):
A na Watykan tak nie warcz, bo religię można przeciwstawić tylko religii, a bezideowe, rozbite społeczeństwa wymierają...


Oczywiście , czyż nie mówiłem , żeś Baba z Jajami :D
To mnie właśnie martwi , czy aby David Icke nie ma racji mówiąc o kosmitach implantujących religie w celu utrzymania populacji planety w nieustannej rywalizacji. Od dawna przecież wiadomo , że jak masz worek pełen szczurów na plecach , to wystarczy przyłożyć kijem , aby się zaczęły gryźć między sobą :D

A to , że będzie ciekawie , to czułem już jakiś czas temu, Droga Arystokratko :) , ale dalej śmiem twierdzić , że rewolucji nie należy oczekiwać. Problem polega na tym , że System kanalizuje opcje polityczne przeciwko sobie , podobnie jest z religiami. Niech się szczury gryzą , a właściciel kija i wora ma spokój :)

Prawda , że proste ? :D

Ale ale, Droga Arystokratko :) Powiedz mi , co skłoniło Cię do powrotu na łono Bolec.info ?

Tęskniłem :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
11 listopada 2015r. o 7:40
Doprawdy? :D

Metoda szczurołapa jest dość skuteczna, po co mają mu się szczury do kupra dobrać, a przy okazji przegryźć wór i uciec, ale mnie się bardziej podoba wypowiedź Orbana na konferencji demograficznej w Budapeszcie:
http://wpolityce.pl/swiat/271268-orban-stawka-jest-przetrwanie-naszej-cywilizacji-stanowcze-przemowienie-premiera-wegier-podczas-miedzynarodowej-konferencji-demograficznej

Lubię czytać komentarze pod tekstem, czasami coś się ciekawego znajdzie :
http://www.physicsoflife.pl/dict/eksperyment_calhouna.html
I co Ty na to, Panienko ?

A żeby nie było tak do końca poza tematem forum, słyszałam pewien dowcip. Głos ludu: Macierewicz na szefa MON, a Kiszczak na to: po moim trupie.

Pozdrawiam świątecznie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2015r. o 8:50
~Iza napisał(a): ...
I co Ty na to, Panienko ?
...


Amen. Wypada tylko żałować , że polskie łżeszelity do orbanowych pięt nawet nie dorastają , nie mówiąc o denacie. Potwierdza się teza o szczurołapach w eurokołchozie , które chcą walczyć z niżem demograficznym za pomocą imigracji. Ja dodatkowo widzę tutaj rywalizacje religii , a jak wiadomo gdzie dwóch się bije , tam trzeci korzysta :) Kto jest benificjentem ? :)

Ale przy okazji święta warto chyba pokusić się o małe podsumowanie :

http://www.monitor-polski.pl/prawda-o-polsce-i-polakach-ktorej-rodacy-nie-chca-znac-i-wola-falszywe-ale-upojne-klamstwa/


Miłego :)


Dopisane 11.11.2015r. o godz. 08:50:

Ciekawy eksperyment , ale do ludzkiego stada ma odniesienie tylko na zgniłym zachodzie. Ciekawym jaka forma dobrobytu obniżyła liczebność Narodu z 42 do 38 mln , na przestrzeni ledwie dwudziestu lat. Od razu przypomina mi się Klub Rzymski z założeniem , że Polaków ma być 15 mln. Paligłup brał udział w obradach :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
11 listopada 2015r. o 16:15
Po części - tak.
A komu wdrukowano, że ja i moje przyjemności, że kariera, że własne mieszkanie, że majątek, luźne związki, itd., …wszystko w zasięgu ręki, a dziecko = osobista odpowiedzialność, ograniczenie wolności, wydatek, jedno, góra dwoje, więcej to prawie patologia?
Przecież dopiero przy trójce jest pełna zastępowalność pokoleń.

Fakt, że od pewnego czasu priorytety się zmieniają, Polacy poważniej zaczynają myśleć o rodzinie, już nie są tacy skorzy do wyścigu szczurów.

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2015r. o 18:47
Problem polega na tym , że nawet w statystykach tego nie widać , Droga Arystokratko :|

Moje siedemnastoletnie dziewczęcie nie chce być Matką , chce się bawić. Dobrze , że synem się nie muszę martwić , bo lubi tą piosenkę :



Pomijając już statystki , chciałbym mieć trzeciego potomka , chociaż nawet na dwójkę ledwo betoniara wyrabia :D , ale nie ma z kim :|

Myślę , że Twoja teza nie do końca jest prawdziwa , z tym wyścigiem szczurów :)

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 listopada 2015r. o 22:02
A teraz Kiszczakiem zajmie się Sąd Ostateczny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 listopada 2015r. o 22:26
Oby nie tak , jak Hitlerem :D



Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
12 listopada 2015r. o 12:44
~ napisał(a): A teraz Kiszczakiem zajmie się Sąd Ostateczny.

To jest pewne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza