Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Gen. Kiszczak - patriota, bojownik o wolność i demokrację?

11445
PanM
10 listopada 2015r. o 10:04
Piotrze -- to przykre ale " Twój Bóg Cię opuścił "

Zastanawia mnie czy Ty czytasz swoje teksty ...

Jeśli ruchy wolnościowe na Węgrzech w Czechach , Polsce zorganizowali komuniści dla przejęcia władzy to pytam , od kogo ją przejęli ?
Sami sobie zabrali a potem znowu dali ?


Dopisane 10.11.2015r. o godz. 10:04:

Piotrze -- to przykre ale " Twój Bóg Cię opuścił "

Zastanawia mnie czy Ty czytasz swoje teksty ...

Jeśli ruchy wolnościowe na Węgrzech w Czechach , Polsce zorganizowali komuniści dla przejęcia władzy to pytam , od kogo ją przejęli ?
Sami sobie zabrali a potem znowu dali ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 listopada 2015r. o 13:31
Przemo , ten tak zwany komunizm , to żydowski wymysł , podobnie jak kapitalizm z wolnym rynkiem. Bolszewizm był tragedią , bo stalinowcy mordowali nawet własny Naród , nie tylko Polaków w Katyniu. A potem poleciało już po pasemkach. Chazarska dzicz rozpieprzywszy Romanowów , rozpełzła się po całym Bożym Świecie. Ich motto, to chciwość dominacji i zysku. Własną matkę sprzedadzą na targu niewolników za trzydzieści srebrników i nie cofną się przed żadną zbrodnią. Tacy właśnie rządzą tą Nieszczęśliwą , piękną Planetą.

Nota bene : Stwórca jest moim Przyjacielem , nie panem , jak każe wierzyć Pan Nieomylny ... Borgolio. Nie może mnie opuścić ponieważ jestem od Niego uzależniony. Kiedy nie będę Mu już potrzebny , to wtedy umrę ... czyli pozwoli mi wrócić tam , skąd pochodzę ... do siebie. I to jest jedyna nadzieja. Prawdziwy Bóg jeszcze nigdy , nikogo nie opuścił , ci pomniejsi bogowie posługują się dewizą " łaska pańska na pstrym koniu jeździ " :D

Miłego popołudnia :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Panna a tak na serio niezalogowany
10 listopada 2015r. o 14:02
Panna a tak serio to o co ci chodzi ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 listopada 2015r. o 16:35
PanM tylko pozuje na gospodarczego liberała, a tak naprawde tęskno mu do planów 5-letnich.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 listopada 2015r. o 18:34
gover napisał(a):
~nie napisał(a): Dla takich ludzi jak Kiszczak nie powinno znaleźć się miejsce na cmentarzu powązkowskim jeśli już to za płotem.

Kiszczak i polscy komunisci mieli duze doswiadczenie w grzebaniu "wrogow ludu pracujacego miast i wsi" pod plotem.


Religijny gower , o miłosierdziu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
10 listopada 2015r. o 18:36
Panienko, jeżeli skowyt Salonu po ogłoszeniu składu nowego rządu jest autentyczny, to może być ciekawie, a czy będziemy mieć Budapeszt nad Wisłą?, to się dopiero okaże. Budapeszt – przepiękne miasto, zwłaszcza jak ogląda się jego panoramę wieczorem ze Wzgórza Gellerta, jak rozświetlą się mosty nad Dunajem. :)

A na Watykan tak nie warcz, bo religię można przeciwstawić tylko religii, a bezideowe, rozbite społeczeństwa wymierają. To już jakiś czas temu zauważyła Oriana Fallaci, znana włoska dziennikarka, ateistka szukająca pomocy przed wojującym islamem właśnie u ówczesnego papieża Benedykta XVI.

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RRR niezalogowany
10 listopada 2015r. o 19:23
~Panna a tak na serio napisał(a): Panna a tak serio to o co ci chodzi ?

Dobre pytanie.Ażeby to on sam wiedział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
10 listopada 2015r. o 21:29
skorn napisał(a): PanM tylko pozuje na gospodarczego liberała, a tak naprawde tęskno mu do planów 5-letnich.


Wszystkie tzw " PLANY GOSPODARCZE " MOGĄ BYĆ JEDYNIE DZIEŁEM URZĘDNICZYCH LUB POLITYCZNYCH NIEUDACZNIKÓW "

Oj Panie Skorn --- o co mnie Pan podejrzewa .

Zdrowa gospodarka w zdrowym państwie sama się obroni .Nie potrzebuje ani klakierów ani jak tu ktoś pisuje trybunów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza