Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

9984
#gover nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 22:17
Jestem pelen podziwu. Jestes znawca nie tylko strazakow, ale rowniez ekspertem Prawa, rowniez Prawa Konstytucyjnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3688
#Pynchoon nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 22:24
gover napisał(a): Jestem pelen podziwu. Jestes znawca nie tylko strazakow, ale rowniez ekspertem Prawa, rowniez Prawa Konstytucyjnego.


gover, nie przejmuj się, zawsze możesz wskazać, że w moim wywodzie jest błąd, że powoływano go na podstawie innej ustawy (zawsze mogę się mylić i jest jakaś druga ustawa o TK) albo że zgłosili go i posłowie i prezydium (a na stronie sejmu są nieprawdziwe informacje), nie musisz w tej kwestii być żadnym ekspertem, wystarczy że wejdziesz na ogólnie dostępne strony ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 22:30
Pynchoon napisał(a):
gover napisał(a): Jestem pelen podziwu. Jestes znawca nie tylko strazakow, ale rowniez ekspertem Prawa, rowniez Prawa Konstytucyjnego.


gover, nie przejmuj się, zawsze możesz wskazać, że w moim wywodzie jest błąd, że powoływano go na podstawie innej ustawy (zawsze mogę się mylić i jest jakaś druga ustawa o TK) albo że zgłosili go i posłowie i prezydium (a na stronie sejmu są nieprawdziwe informacje), nie musisz w tej kwestii być żadnym ekspertem, wystarczy że wejdziesz na ogólnie dostępne strony ;-)
Dziekuje za pozwolenie. Wydaje sie, ze wchodzimy na rozne ogolnie dostepne strony. Absolutnie nie czuje sie ekspertem w tej dziedzine prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 22:55
A ja Wam Panowie proponuję zerknąć do "Protokołów Mędrców Syjonu " skoro już o podstawowych prawach mówimy . Bodajże piętnasty punkt mówi o tym , o ile mnie starcza pamięć nie myli , że prawo powinno być tak skomplikowane , żeby nawet wąska specjalizacja nie była w stanie ogarnąć przepisu. To samo jest przecież z Vatem . Miejmy nadzieję , że nowa/ stara władza to wyprostuje . Nadzieja matką głupich :)

Pychuś, już jakiś czas temu mówiłem , nie płaćcie kredytów i podatków , to System , jak mury , runie :D I być może wtedy będzie szansa dla rozwoju człowieczeństwa. Kto wie :)

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 grudnia 2015r. o 23:05
~Do tępej baby z PIS napisał(a): Żeby babie tak mózg wyprała pisowska sekta dziwny czlowiek usów to się nie da zrozumieć ,przyprowadź mi idiotko jednego emeryta który został okradziony przecież te pieniądze przeszły do ZUS który następnie wypłacał emerytury,za rok ...y nie będą mieli na kopalnie i na emerytury.

Po pierwsze, pomiocie nowoczesny, nie pyskuj do kobiety. Robisz tylko krecia robotę Petrudolarowi.

Po drugie, pieniądze z OFE podlegają dziedziczeniu. Po smierci emeryta trafiają do najbliższych.

Po trzecie, jesli nie ma różnicy, to po co był ten cyrk z transferem kasy?

Zastosowana autokorekta


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 23:10
gover napisał(a):
falco napisał(a): ty po wielokroć :D
i nie musiałem prosić :D
co dzisiaj zrobiłeś dla prezesa bo ja dla niego nic ale dla siebie wiele...

nie wysilaj się ,nie odpisuj ...
za chwilę cisza nocna więc nie dawaj głosu... ;)

Tu juz dales glos. Jeszcze na HydePark daj glos.


hehe...nie ją za Toba a ty za mną latasz jak suka w rui więc może nie tylko chodzi o to ,bym "dał głos" :D


Dopisane 10.12.2015r. o godz. 23:10:

do jutra
nakręcania się dalej :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9714
#BPM nieaktywny
10 grudnia 2015r. o 23:15
falco napisał(a):
gover napisał(a):
falco napisał(a): ty po wielokroć :D
i nie musiałem prosić :D
co dzisiaj zrobiłeś dla prezesa bo ja dla niego nic ale dla siebie wiele...

nie wysilaj się ,nie odpisuj ...
za chwilę cisza nocna więc nie dawaj głosu... ;)

Tu juz dales glos. Jeszcze na HydePark daj glos.


hehe...nie ją za Toba a ty za mną latasz jak suka w rui więc może nie tylko chodzi o to ,bym "dał głos" :D Dopisane 10.12.2015r. o godz. 23:10:do jutra
nakręcania się dalej :D

Nie uwazam, ze jestes suka w rui. Czeka Cie jeszcze HydePark.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2015r. o 23:19
skorn napisał(a):
~Do tępej baby z PIS napisał(a): Żeby babie tak mózg wyprała pisowska sekta dziwny czlowiek usów to się nie da zrozumieć ,przyprowadź mi idiotko jednego emeryta który został okradziony przecież te pieniądze przeszły do ZUS który następnie wypłacał emerytury,za rok ...y nie będą mieli na kopalnie i na emerytury.

Po pierwsze, pomiocie nowoczesny, nie pyskuj do kobiety. Robisz tylko krecia robotę Petrudolarowi.

Po drugie, pieniądze z OFE podlegają dziedziczeniu. Po smierci emeryta trafiają do najbliższych.

Pustaku nie wiem czy oglądałeś dzisiaj jak najgłupsza baba w Sejmie stukała się między uszami i Pan Petru powiedział ,pani Pawłowicz niech pani przestanie stukać się w ŁEB.
Po trzecie, jesli nie ma różnicy, to po co był ten cyrk z transferem kasy?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza