Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

13021
eto
12 grudnia 2015r. o 19:40
~gorszy sort napisał(a): Kiedyś dowiedziałam się,że należę do biedaków bo kupuję w Biedronce, a wg ...ów Biedronka jest dla biednych. Teraz się dowiaduję,że jestem z tych z gorszego sortu. Prezes niech w końcu odda ten księżyc,to może przestanie bredzić i obrażać ludzi. A i niech sobie wyższą drabinkę zorganizuje. Bezprawie i niesprawiedliwość!

P.S. Uwielbiam zakupy w Biedronce.


Ktoś Ci bzdur naopowiadał, nie ma znaczenia ile masz w kieszeni, znaczenie ma czy jesteś człowiekiem, czy nie.
I tu przynależność partyjna nic do tego się nie ma.

Manifestacje były w Polsce już wiele razy, teraz PO :D :D :D manifestuje.

A tak było za rządów PO ;)


Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 19:43
50 tysięcy z Warszawy na zdjęciu z góry :D
We Wrocławiu 2.000 ludzi na placu Solnym protestowało ze Zdrojewskim.

Hasło ogólnie było "w obronie demokracji" a taka Warszawa ma 2 miliony mieszkańców a Wrocław z 700.000.

W Warszawie nie więcej niż 15.000 ludzi daje niecały jeden procent mieszkańców a we Wrocławiu to niecałe 0,3 procent mieszkańców.
Teoretycznie te manifestacje to plankton i demokratycznie nie mają racji przeforsować swojej wizji no ale demokracja dla PO jest wtedy kiedy oni coś chcą a jak inny chce czegoś i nawet zbierze dwa miliony podpisów to niszczarka dzie w ruch a Wałęsa chce towarzystwo pałować. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 19:46
Aha, link do zdjęcia z 50.000 manifestantów

http://tiny.pl/gg231
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
12 grudnia 2015r. o 19:52
~gorszy sort napisał(a):

P.S. Uwielbiam zakupy w Biedronce.


A ja nie. Robię bo muszę , ale za każdym razem , gdy płacę rachunek przemiłym Paniom na kasach , życzę Im , aby straciły pracę dla Geronimo Martens , portugalskiej korporacji handlowej i pozyskały jednocześnie dla polskiej korporacji handlowej o wdzięcznej nazwie Biedronka.

To co , nacjonalizujemy ?

Jak szaleć , to szaleć :) Oczywiście POpaprańcom się żadna nacjonalizacja nie spodoba , bo to demokraci na usługach żydobanksterów z eurokołchozu :D Oczadzeni " wolnym rynkiem " , marząc o łełrasach wypłacanych etatowcom z Brukseli ( że wspomnę Ryżego Olsena , Wodza upadłej formacji politycznej nastawionej na partykularyzm ) i śliniąc się na każdą myśl o łatwo pozyskanym groszu . Nacjonalizacja , to odcięcie od koryta różnych fachowców od " łykonomii".
Konkretyzując : sprzedajne " dowództwo " Biedronki w fałszywym przekazie o szumnej nazwie " Reklama " , chwali się , że 80% produktów na półkach , jest polskiej produkcji. To dlaczego ten zysk ze sprzedaży polskich produktów Polakom, oddawać Portugalczykom , zamiast samotnym matkom- Polkom ?

Do dupy z taką ekonomiką.

Rację mają Pisiory w kwestii opodatkowania systemu wyzysku Narodu Polskiego . Ja to bym poszedł jeszcze dalej i pogonił to całe towarzycho z eurokołchozu. Jest na to sposób , kto czyta moje wywody , ten już wie
:]

Wróć , nie moje. Ja tylko przekazuję informacje. Zwyczajny kapuś jestem :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~` niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 19:55
To początki upadku Jarka i jego marionetek ale niestety smród i sieroty z dużymi kompleksami na długo pozostanie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 19:56
~Iza napisał(a):
~ napisał(a):
Temat o pis. Chwal się pisem. Nie masz argumentów, pozytywnych przykładów?
...

Jak to nikt nie chwali, prezes NBP, Marek Belka chwali :D
http://wpolityce.pl/gospodarka/274769-marek-belka-chwali-rzad-obserwujemy-proces-godzenia-obietnic-z-realiami-budzetowymi

Dobre. Super przykład. Na miarę inteligentnego elektoratu - inteligentnego inaczej.
Najpierw w kampanii naobiecywali każdemu mercedesa a teraz gdy przyszło do realizacji obietnic to się z tego wycofują.
Za to ich chwali Belka.
Napisz ile stracili aukcjonariusze - jak w du.pę dostała giełda - dzięki opętanej wizji Kaczyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 19:56
No to masz:
http://www.money.pl/banki/wiadomosci/artykul/renacjonalizacja-bankow-po-spadkach-kursow,181,0,1977013.html

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 20:02
Pannazdzieckiem napisał(a):
~gorszy sort napisał(a):

P.S. Uwielbiam zakupy w Biedronce.


A ja nie. Robię bo muszę , ale za każdym razem , gdy płacę rachunek przemiłym Paniom na kasach , życzę Im , aby straciły pracę dla Geronimo Martens , portugalskiej korporacji handlowej i pozyskały jednocześnie dla polskiej korporacji handlowej o wdzięcznej nazwie Biedronka.

To co , nacjonalizujemy ?

Jak szaleć , to szaleć :) Oczywiście POpaprańcom się żadna nacjonalizacja nie spodoba , bo to demokraci na usługach żydobanksterów z eurokołchozu :D Oczadzeni " wolnym rynkiem " , marząc o łełrasach wypłacanych etatowcom z Brukseli ( że wspomnę Ryżego Olsena , Wodza upadłej formacji politycznej nastawionej na partykularyzm ) i śliniąc się na każdą myśl o łatwo pozyskanym groszu . Nacjonalizacja , to odcięcie od koryta różnych fachowców od " łykonomii".
Konkretyzując : sprzedajne " dowództwo " Biedronki w fałszywym przekazie o szumnej nazwie " Reklama " , chwali się , że 80% produktów na półkach , jest polskiej produkcji. To dlaczego ten zysk ze sprzedaży polskich produktów Polakom, oddawać Portugalczykom , zamiast samotnym matkom- Polkom ?

Do dupy z taką ekonomiką.

Rację mają Pisiory w kwestii opodatkowania systemu wyzysku Narodu Polskiego . Ja to bym poszedł jeszcze dalej i pogonił to całe towarzycho z eurokołchozu. Jest na to sposób , kto czyta moje wywody , ten już wie
:]

Wróć , nie moje. Ja tylko przekazuję informacje. Zwyczajny kapuś jestem :D

Czy ty naprawdę masz źle pod sufitem czy tylko udajesz ,te twoje wpisy o żydobanksterach i eurokołchozie to już taka zdarta płyta że aż bierze mnie na rzyganie .A jeszcze napisz o stożku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza