Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

11100
#Blackjack nieaktywny
12 grudnia 2015r. o 22:11
~ napisał(a):
~Xl napisał(a):
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Zgadza się , merytoryka najwyższych lotów :D Nie sądzicie , że cel został osiągnięty . Naród skłócony.

Dobry człowieku wręcz przeciwnie, Naród się jednoczy ,Polacy zawsze się jednoczą jak jest zagrożenie wolności.




Naród się jednoczy? Z wami peowcami to tak jak z przysłwiową żabą. Plujesz jej w oczy a ona mówi że deszcz pada. O jakim zjednoczeniu człowieku piszesz? Tacy którzy podburzają ludzi do wychodzenia na ulicę ,po demokratycznych wyborach w wolnym kraju? Takie wpisy jak Falco Skaut , ciągle prowadzący agitację propagandową , powinien się wami zająć prokurator. Dyskusje i podburzanie do gniewun i kontrataku ,prowokacje różnego rodzaju nie za prowadzą do niczego dobrego. Co chcecie uzyskać tą głupotą właściwie? Czy dążycie do tego by ludzie wyszli na ulicę bronić i obalić obecny rząd? To musicie wiedzieć że wtedy wyjdą zwolennicy rządu którzy są większością jak pokazały wybory. I co wtedy mamy się wziąść za noże i walczyć o własne racje? To zaczyna być śmierdzącą sprawą , przestaje to być zabawne. Jeżeli dalej tu będzie agitacja propagandowo nienawistna , nawołująca do wychodzenia na ulicę , i ataki na nowy rząd trzeba będzie złożyć zawiadomienie do prokuratury. Jest gdzieś granica

Do prokuratury to trzeba zgłosić twoje poprzednie wypowiedzi a po drugie o jakiej ty pieprzysz większości narodu ,co 18 mieszkaniec uprawniony do głosowania zagłosował na PIS ,zapamiętaj że 50% ludzi nie głosowało ,Posłuchaj dokładnie co pieprzy twój idol.

Co 18 mieszkaniec głosował na pis i uważasz że to mało, a że w marszu brało udział tylko kilkanaście tysięcy, to według ciebie dużo ..... ciekawa logika, godna tej partii

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 grudnia 2015r. o 22:15
~ napisał(a): Opisz co 13 grudnia - roku pamiętnego - robił wybitny opozycjonista Jarosław Polskęzbaw

A ty co robiłeś? Byłeś chociaż ne świecie wtedy? : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 22:16
Skaut napisał(a): Jeżeli Kaczyński pozwala sobie określać część społeczeństwa jako "gorszy sort" to znaczy że on sam jest całkowicie pozagatunkowy. Wiedziałem że to cham ale nie sądziłem że aż taki. :P :P

A mnie bolało jak przez 8 lat nam wmawiano że inteligencja głosuje na PO a elektorat PiS to ciemnota i moherowe babcie. Mam kilka tytułów naukowych więc mogę podejrzewać że jestem przedstwicielem inteligencji. Jednak nigdy nie przyszłoby mi do głowy oddać głos na PO lub ich sojuszników, gdyż ci nie spełniają żadnych standardów etycznych czy moralnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
12 grudnia 2015r. o 22:37
Mądremu doktorat nie zaszkodzi a durnemu nie pomoże. :P


Dopisane 12.12.2015r. o godz. 22:37:

~ napisał(a): I racja - nie róbmy Ukrainy, Prezydent wybrany w demokratycznych, wolnych wyborach jest naszym PREZYDENTEM, czy to się komuś podoba , czy nie -jest naszym polskim prezydentem


A mnie się nie podoba i moim prezydentem nie jest i nigdy nie będzie.
"Zapracował" sobie na to solidnie !!

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xl niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 22:37
Ani Kaczyński nie jest moim idolem ani nikt . Moje wypowiedzi nei nawołują do wychodzenia na ulicę i wszczynania jakiś akcji protestacyjnych. Zrozum dziecko drogie różnicę. Prezydent i rząd zostali wybrani w demokratycznych wyborach! A jeśli piszesz o 50% tych co nie poszli to powiedz jak oni mogą teraz wychodzić i cokolwiek mówić? Jeśli nie poszli to jak teraz mogą się w ogóle wypowiadać. Zresztą nie bdę się ścierać , bo ta waslza propaganda funta kłaków nie warta. Każdy kto wzywa do buntu i niepokoju w Państwie powinien ponieść odpowiedzialność . Są jakieś granice wypowiedzi . Wy wszyscy nawołujący do bojkotowania rządu chcecie mieć Majdan we własnej ojczyźnie to powodzenia. Zobaczcie tylko co zrobili ci którzy przegrali wybory. Próbują waszymi ustami wywołać niepokój w kraju .Czy naprawdę chcecie starcia zwolennicy PiS kontra KOD? Czy naprawdę chcecie zamieszek , doprowadzenia do nienawiści między sobą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 22:37
Skaut obawiam się że nie za bardzo rozumiesz o czym napisałem, co znaczą takie słowa jak etyka, przyzwoitość, moralność. To Cię troszke tłumaczy. Ale tylko troszkę :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 22:43
~ napisał(a): I racja - nie róbmy Ukrainy, Prezydent wybrany w demokratycznych, wolnych wyborach jest naszym PREZYDENTEM, czy to się komuś podoba , czy nie -jest naszym polskim prezydentem

No to kogo żeście wybrali ,prezydenta cz sługusa Kaczyńskiego,moim prezydentem nie był i nie będzie :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xl niezalogowany
12 grudnia 2015r. o 22:47
Skaucie , nic nie poradzisz że jest Prezydentem. Masz prawo go nie lubić itd. Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził. Ale całą ta agitka to jest przecięcie . Rozumiem po 4 latach rządów jakieś niezadowolenie . Ale teraz jest to po prostu żałosne i dziecinne ale przede wszystkim nie zdrowe . Ciekawe czy wyszedł byś na ulicę tak walczyć o tę twoją wolność jak tu wypisujesz. Czy masz takie jaja przysłowiowe czy tylko tutaj bezpieczna agitka. To samo robią ci niby pseudo obrońcy demokracji . Banda tchórzy a przyszło by co do czego to spieprzali by gdzie pieprz rośnie. Im chodzi właśnie o to by załatwić sprawę ustami takich jak ty Skaucie Falco i inni. Siać fermęt każdy potrafi pytanie tylko czy będziesz w stanie to wypić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.