Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 18:30
~ napisał(a): ...
Precz z KODMUNĄ! Precz z KODMUNĄ! Precz z KODMUNĄ! Tu macie te "50 tys.": http://tiny.pl/gg231 :) Wyciekła lista płac koordynatorów - ci z KOD po 837zł. Reszta 400zł i 200zł. To była żenująca ustawka!


:D Nie ma to jak idea demokracji za drobne :D

Jakiś czas temu na Majdanie w Kijowie płacili po dziesięć dolarów za narażanie życia wystawiając się na strzał snajperów finansowanych przez żydówkę Nuland z USA.

I co , głupio Ci , Chłopczyku w rajtuzach ?

Może jakiego demota wkleisz jeszcze Papugo , żeby "podkręcić" dyskusję ? :D

Qurwa , jak ja nie cierpię Lemingów . Może depopulacja tego Narodu o Lemingi , nie jest taką złą ideą ? :|

Miłego wieczoru Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 18:33
http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=7535
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 18:37
zaleski : Poszedłem na ten marsz, bo chciałem czynnie okazać szacunek tym którzy walczyli po wojnie o wolność polski i tym którzy po 13-tym grudnia za tę walkę zapłacili życiem. Było sporo ludzi i to mnie cieszyło. Ale gdy usłyszałem "Duda, Duda", a potem jakiś buc zaczął nawoływać "Powitajcie największego opozycjonistę" i zobaczyłem Kaczyńskiego, to doszedłem do wniosku, że albo mnie zrobiono w konia, albo pomyliłem demonstracje... i poszedłem na piwo. Teraz sie upewniłem, że mnie zrobiono w konia... zwiń


jeszcze maszerujecie "...y"?
kiedy na czele tych waszych marszów pojawia się werble ,flagi i gesty " pozdrowienia" więźniów :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 18:39


Trybunał Konstytucyjny ujawnia swoje głęboko polityczne zaangażowanie. Powołują się na konstytucję, ale tak naprawdę jest to walka z większością parlamentarną wyłonioną w wyborach i z reformami, które ma ona przeprowadzić. Taki jest rzeczywisty podtekst. Walcząc o państwo prawa, w rzeczywistości posługuje się tylko pozorami, dla wywrócenia porządku prawnego funkcjonowania państwa i prawa w Polsce

— mówi mec. Piotr Andrzejewski - sędzia Trybunału Stanu, współautor polskiej konstytucji, komentując na antenie Radia Maryja sprawę kryzysu konstytucyjnego. Jak podkreśla, sędziowie TK łamią konstytucję i są w tej kwestii bezkarni. Całe zamieszanie wokół TK jest tylko przykrywką i próbą powstrzymania reform realizowanych przez rząd.

Sędzia Andrzejewski podkreśla, że procedura wyboru sędziów przez Sejm została zakończona, a prezydent zaprzysiągł nowych sędziów, dzięki czemu TK ma dziś pełny skład. Wszelkie groźby o postawieniu prezydenta Andrzeja Dudy przed Trybunałem Stanu uważa za absurdalne. Jego zdaniem, jeśli opozycja jest w stanie spełnić warunki, pozwalające na podjęcie takich kroków, powinna to zrobić w inny sposób.

**Bardzo proszę, próbujcie postawić prezydenta przed Trybunałem Stanu. Ale nie należy obrażać prezydenta i eskalować napięcia, nawołując do tego, żeby wychodzić na ulice i obalać rząd

— stwierdził sędzia Trybunału Stanu, przypominając że zanim zostanie osiągnięta liczba osób, która pozwoli to zrobić, trzeba złożyć wniosek do komisji odpowiedzialności konstytucyjnej.

Sędzia TK zwrócił uwagę na prawdziwy podtekst konfliktu konstytucyjnego.

Sejm szybko realizuje obietnice z kampanii wyborczej: 500 zł na dziecko, obniżenie wieku emerytalnego, uzdrowienie sytuacji gospodarczej, ustawodawstwo socjalne, naprawa budżetu, wykorzystanie środków marnotrawionych unijnych i niewykorzystane ze względu na nieudolność poprzedniego rządu. Chodzi o to, żeby to przykryć konfliktem konstytucyjnym, żeby ludzie raczej mówili o konflikcie i rzekomym zamachu na konstytucję, niż współdziałali z reformami, za którymi głosowali. Taki jest podtekst
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 18:42
miało być "więźnia"
oczywiście "kaczora"
kiedy taki zniewolony przez komunę siedział sobie w domku kiedy innych zamykano :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 18:43
~xl napisał(a):

Trybunał Konstytucyjny ujawnia swoje głęboko polityczne zaangażowanie. Powołują się na konstytucję, ale tak naprawdę jest to walka z większością parlamentarną wyłonioną w wyborach i z reformami, które ma ona przeprowadzić. Taki jest rzeczywisty podtekst. Walcząc o państwo prawa, w rzeczywistości posługuje się tylko pozorami, dla wywrócenia porządku prawnego funkcjonowania państwa i prawa w Polsce

— mówi mec. Piotr Andrzejewski - sędzia Trybunału Stanu, współautor polskiej konstytucji, komentując na antenie Radia Maryja sprawę kryzysu konstytucyjnego. Jak podkreśla, sędziowie TK łamią konstytucję i są w tej kwestii bezkarni. Całe zamieszanie wokół TK jest tylko przykrywką i próbą powstrzymania reform realizowanych przez rząd.

Sędzia Andrzejewski podkreśla, że procedura wyboru sędziów przez Sejm została zakończona, a prezydent zaprzysiągł nowych sędziów, dzięki czemu TK ma dziś pełny skład. Wszelkie groźby o postawieniu prezydenta Andrzeja Dudy przed Trybunałem Stanu uważa za absurdalne. Jego zdaniem, jeśli opozycja jest w stanie spełnić warunki, pozwalające na podjęcie takich kroków, powinna to zrobić w inny sposób.

**Bardzo proszę, próbujcie postawić prezydenta przed Trybunałem Stanu. Ale nie należy obrażać prezydenta i eskalować napięcia, nawołując do tego, żeby wychodzić na ulice i obalać rząd

— stwierdził sędzia Trybunału Stanu, przypominając że zanim zostanie osiągnięta liczba osób, która pozwoli to zrobić, trzeba złożyć wniosek do komisji odpowiedzialności konstytucyjnej.

Sędzia TK zwrócił uwagę na prawdziwy podtekst konfliktu konstytucyjnego.

Sejm szybko realizuje obietnice z kampanii wyborczej: 500 zł na dziecko, obniżenie wieku emerytalnego, uzdrowienie sytuacji gospodarczej, ustawodawstwo socjalne, naprawa budżetu, wykorzystanie środków marnotrawionych unijnych i niewykorzystane ze względu na nieudolność poprzedniego rządu. Chodzi o to, żeby to przykryć konfliktem konstytucyjnym, żeby ludzie raczej mówili o konflikcie i rzekomym zamachu na konstytucję, niż współdziałali z reformami, za którymi głosowali. Taki jest podtekst
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 grudnia 2015r. o 18:46
xl
co ty tu za badziewie wklejasz?
przecież to propaganda?
ty w to wierzysz? ;(
TV Trwam?...to tuba propagandową Watykanu :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
13 grudnia 2015r. o 18:48
falco napisał(a): miało być "więźnia"
oczywiście "kaczora"
kiedy taki zniewolony przez komunę siedział sobie w domku kiedy innych zamykano :D





Ty patrz bo jeszcze ty trafisz do pierdla bo to co tu wyprawiasz to agitacja nawołująca do zamieszek i mowa nienawiści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza