Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~Zico niezalogowany
16 grudnia 2015r. o 23:57
~Duda pomoc napisał(a): Przecież ten chory PiS tyle już zmajstrował z TK żę nie ma mowy żeby trybunał mógł pracować .Na siłę wprowadzają 5 swojaków i jednocześnie podnoszą minimalny skład do 13,wystarczy że zawsze 3 sędziów pisowskich nie przyjdzie na posiedzenie i jest kompletny paraliż.


Jak któryś z sędziów PO chce zrezygnować, to nikt mu nie będzie robił problemów.
Jeżeli twierdzisz, że Trybunał nie może pracować w takim składzie.
I jeszcze jedno; Trybunał nie powinien orzekać w swojej sprawie, bo jakby to wyglądało, jak złodziej w sądzie miałby sobie wyrok wydawać?
Nie róbmy jaj, no i niech ZUS sędziowie płacą jak inni obywatele, bo emeryturki chcą i to godziwe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 0:02
Victoria1 napisał(a): Nie da rady czytać niektórych Skautów.

Jakieś pomieszanie języków. Polska właśnie próbuje odzyskać godność, a oni starają się utrzymać ją w syfie. Chcę wierzyć, że z głupoty.


Ty pewnie jesteś z jakiegoś kółka różańcowego. To poczytaj sobie zestaw pisowskich obiecanek wyborczych..Super lektura since-fiction..
Ja właśnie chętnie czytam Skauta, facet pisze bez ogródek o tym co wyprawia ten cały PiS. Coraz więkej ludzi myśli i mówi tak samo jak Skaut.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12689
#Victoria1 nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 0:12
~ napisał(a):
Victoria1 napisał(a): Nie da rady czytać niektórych Skautów.

Jakieś pomieszanie języków. Polska właśnie próbuje odzyskać godność, a oni starają się utrzymać ją w syfie. Chcę wierzyć, że z głupoty.


Ty pewnie jesteś z jakiegoś kółka różańcowego. To poczytaj sobie zestaw pisowskich obiecanek wyborczych..Super lektura since-fiction..
Ja właśnie chętnie czytam Skauta, facet pisze bez ogródek o tym co wyprawia ten cały PiS. Coraz więkej ludzi myśli i mówi tak samo jak Skaut.


Sorry, nie mam na ciebie czasu. Zero dyskusji z tobą!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 0:13
Vector opanuj się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xl niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 8:11
Od momentu kiedy Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło w swym programie propozycję wprowadzenia tego podatku, banki w Polsce uruchomiły wszystkich swoich „obrońców” aby „zohydzać” ideę tego podatku.
Mogliśmy już wtedy ale i teraz usłyszeć, że podatek bankowy między innymi zmniejszy akcję kredytową banków, ba że pełne jego koszty zostaną natychmiast przerzucone na klientów banków i instytucji ubezpieczeniowych.
Nowy minister finansów Paweł Szałamacha mówi jednak całkiem otwarcie, że gdyby tego rodzaju działania banków miały jednak miejsce, zostanie uruchomiony Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), który jest powołany właśnie po to aby tego rodzaju praktyki uniemożliwić.
Gdyby jednak UOKiK nie był w stanie nad tym procederem zapanować, minister finansów może także wykorzystać największy pod każdym względem bank PKO BP S.A (Skarb Państwa jest jego większościowym właścicielem), do podyktowania na rynku odpowiedniego poziomu marż i opłat bankowych, tak aby konkurencja zagraniczna musiała się do tego dostosować (inaczej ich klienci przeniosą się właśnie do PKO BP).
4. Burzliwa wczorajsza dyskusja na sali plenarnej Sejmu pokazuje, że nowy podatek nie podoba się, zarówno Platformie jak Nowoczesnej Ryszarda Petru, choć jak widać po symulacjach dotyczących dodatkowych dochodów do budżetu państwa jakie może on przynieść, jest to kwota znacząca.
Być może nakręcanie zamieszania wokół Trybunału Konstytucyjnego dokonywane przez obydwie te partie miało służyć temu aby Sejm możliwie jak najdłużej nie mógł się zająć tym dodatkowym obciążeniem sektora finansowego, czy też innym projektem ,który jest w konsultacjach, mianowicie podatkiem od sklepów wielkopowierzchniowych.
Nie zważając jednak na to zamieszanie, Prawo i Sprawiedliwość konsekwentnie będzie wprowadzało pod obrady Sejmu kolejne projekty ustaw związane z realizacją programu wyborczego.


http://wpolityce.pl/polityka/275333-dzisiaj-sie-dowiemy-kto-za-a-kto-przeciw-podatkowi-bankowemu


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 8:22
I o to właśnie chodzi . Czas zacząć budować tą Polskę od nowa. Do tej pory straszono nas faszyzującymi Narodowcami. Straszono ksenofobią i załamaniem gospodarczym pod rządami "Pisiorów" , ale fakty są takie : skoro cała łełropa i wszystkie jej ścierwomedia krzyczą w obronie demokracji w Polsce , to znaczy , że geszeft im się kończy , co może dla nas oznaczać dobrobyt :D

Pośród wielu marzeń jakie mam , marzy mi się nacjonalizacja Biedronki , nie mówiąc o NBP. :D

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2015r. o 8:31
Pannazdzieckiem napisał(a): I o to właśnie chodzi . Czas zacząć budować tą Polskę od nowa. Do tej pory straszono nas faszyzującymi Narodowcami. Straszono ksenofobią i załamaniem gospodarczym pod rządami "Pisiorów" , ale fakty są takie : skoro cała łełropa i wszystkie jej ścierwomedia krzyczą w obronie demokracji w Polsce , to znaczy , że geszeft im się kończy , co może dla nas oznaczać dobrobyt :D

Pośród wielu marzeń jakie mam , marzy mi się nacjonalizacja Biedronki , nie mówiąc o NBP. :D

Miłego :)




Czy ty rzeczywiście jesteś tak glupi czy świrujesz z nudów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 grudnia 2015r. o 8:36
:D


Dopisane 17.12.2015r. o godz. 08:36:

:D


Dopisane 17.12.2015r. o godz. 08:36:

:D


Dopisane 17.12.2015r. o godz. 08:36:

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu