Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

11100
#Blackjack nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 16:49
Wywalić (wykluczyć z obrad) tych co przeszkadzają i dalej do roboty. Panowie czas ucieka.....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
2 grudnia 2015r. o 16:53
falco napisał(a): tyle samo co ty ''łapaczu'' wyłapiesz ''komuchów''bo jak to piszesz -jest ich jeszcze od cholery...dziwne że nie piszesz o codziennych sukcesach ...
może zacznij od wykopywania ich w miejcach pochówku i przenoszenia ich pod ,a najlepiej za płot cmentarzy...

Części z nich taki pochówek by się należał. Chowali Polaków pod płotami, anonimowo, a sami lądowali na Powązkach. Skoro mordowalli w majestacie prawa, to czego się wstydzili? Bandycka sprawiedliwośc po twojemu, to płakać nad tymi, co trzymali naród za morde aż do 89

falco napisał(a): to przecież ty udowadniałeś mi kiedyś że człowiek to już plemnik zapierdzielający w stronę makrogamety

Łżesz albo nie zrozumiałes tego, co wtedy napisałem.

falco napisał(a): złapiesz dzisiaj ''komucha'' ?

Łapię codziennie na tym forum ; )


Dopisane 02.12.2015r. o godz. 16:53:

falco napisał(a): to słowa jednego z ekspertów konstytucjonalistów
ale co tam ...zaraz jakiś ''ekspert'' forumowy podważy jego słowa i w swojej kwiecistej przemowie wyzwie innych od ''pełowskich awanturników i oszustów'' ;)


http://www.rp.pl/Opinie/312029928-Trybunal-Konstytucyjny-Kiedy-umarlo-panstwo-prawa.html

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 17:03
Blackjack napisał(a): Wywalić (wykluczyć z obrad) tych co przeszkadzają i dalej do roboty. Panowie czas ucieka.....

Wywalić to ty se możesz pe...e.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 17:07
PiS jedzie jak walec.... Pięknie :D Macie mój głos w następnych wyborach za takie skuteczne działania ....

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
2 grudnia 2015r. o 17:13
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Moim zdaniem problemem PiS u oraz jego zwolenników jest mentalność totalnego odwetu i mniemanie o swej jedynie słusznej racji.

Tymczasem Polska zdecydowanie bardziej niż rozliczeń potrzebuje nowego jednoznacznego czytelnego dla wszystkich prawa które zapobiegnie manipulacjom i nie będzie się poddawało żadnym próbom manipulowania nim.


Człowieku, kto Cię słucha i czyta poza Tobą? Próbowałeś już z palikociarnią zniszczyć Polskę i dostaliście kopniaka od Polaków. Więc lepiej zamilcz i weź się do jakiejś uczciwej pracy na której się znasz, np. zatrudnij się przy zamiataniu ulic - przynajmniej będzie z Ciebie jakiś pożytek.


To właśnie typowy przykład wypowiedzi " budowniczego IV Rzeczypospolitej ".
Inwektywy , bzdury , kłamstwo , brak szacunku do rozmówcy oraz co znamienne brak podpisu.
Zatem proszę o konkrety -- jak ja niszczyłem Polskę ?
Co robię nieuczciwego że składa mi Pan propozycję takiej pracy ?
Na koniec proponuję z uwagą i zrozumieniem czytać posty innych internautów.

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 17:13
~ napisał(a):
~Mariusz napisał(a): Znów będziecie mordować członków i zwolenników PiS tak jak w Łodzi w 2010 roku? Tak wygląda wasza demokracja POlszewicka?

Was nie trzeba mordować was trzeba leczyć.


Czyli chcecie nie tylko mordować ale jeszcze zamykać nas na przymusowe leczenie, pewnie na podstawie orzeczeń waszego POlszewickiego TK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 17:42
Blackjack napisał(a): PiS jedzie jak walec.... Pięknie :D Macie mój głos w następnych wyborach za takie skuteczne działania ....


Jestem za :)

http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-spor-o-trybunal-prof-kazimierz-kik-winna-platforma,nId,1931539
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 18:05
PanM napisał(a):
~ napisał(a):
PanM napisał(a): Moim zdaniem problemem PiS u oraz jego zwolenników jest mentalność totalnego odwetu i mniemanie o swej jedynie słusznej racji.

Tymczasem Polska zdecydowanie bardziej niż rozliczeń potrzebuje nowego jednoznacznego czytelnego dla wszystkich prawa które zapobiegnie manipulacjom i nie będzie się poddawało żadnym próbom manipulowania nim.


Człowieku, kto Cię słucha i czyta poza Tobą? Próbowałeś już z palikociarnią zniszczyć Polskę i dostaliście kopniaka od Polaków. Więc lepiej zamilcz i weź się do jakiejś uczciwej pracy na której się znasz, np. zatrudnij się przy zamiataniu ulic - przynajmniej będzie z Ciebie jakiś pożytek.


To właśnie typowy przykład wypowiedzi " budowniczego IV Rzeczypospolitej ".
Inwektywy , bzdury , kłamstwo , brak szacunku do rozmówcy oraz co znamienne brak podpisu.
Zatem proszę o konkrety -- jak ja niszczyłem Polskę ?
Co robię nieuczciwego że składa mi Pan propozycję takiej pracy ?
Na koniec proponuję z uwagą i zrozumieniem czytać posty innych internautów.

Wg mnie praca sprzątacza/sprzątaczki nie hańbi bo to jest bardzo ważna i pożyteczna praca. Skoro Ciebie taka praca hańbi to świadczy to o tym, że Ty gardzisz taką pracą a tym samym ludźmi, którzy ją wykonują. Dlatego też palikociarnia i POlszewicy dostali kopa ld ludzi, za swoją arogancję i zwykłe chamstwo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.